O nás

Kdo je Šampoon?

Milé dámy a taky pánové,

těší mě Váš zájem o mě. Narodil jsem se 13. dubna 1991 ve Veselí nad Moravou. Jsem mladý a perspektivní, avšak žádné strachy, mám bohaté zkušenosti. Nebudu to tajit, říkají mi Šampoon. Má to svůj důvod. Rád vypadám dobře. V mé koupelně najdete obrovskou sbírku kosmetiky, od voňavých sprchových gelů, přes soli do koupele, samozřejmě velkou řádku šampónů a nechtějte po mně, abych Vám to všechno vyjmenovával. Došlo to totiž tak daleko, že jsem si založil internetový obchod a musel si pořídit vlastní sklad, kde mám skoro 700 tisíc položek. Tím jsem se stal největším prodejcem drogerie na Moravě.

A proč mám ve jménu dvě "óčka"? Přece aby to bylo "cool".

Co v mém eshopu najdete?

V mém eshopu naleznete kosmetiku a parfémy pro pěkný vzhled a čisté a svěží tělo. Ale nejen to, naleznete u mě veškeré drogistické zboží, jako jsou hygienické prostředky, věci pro děti (ty sice zatím nemám, ale soucítím s vámi), pro vyblýskanou domácnost zde najdete řadu čistících a úklidových prostředků, pro okouzlující fáro zase autokosmetiku. No a dál tu jsou: dárky, věci pro kreativní tvoření, dekorace do bytu a na párty (ty mám moc rád), vše pro dům a zahradu, potravinářské výrobky - zdravá strava, chovatelské prostředky, malířské a natěračské hmoty, průmyslová chemie, móda a doplňky, šperky, sluneční a dioptrické brýle, zdravotní potřeby, ekologické výrobky... ale co byste to tady četli, radši se běžte podívat.

Od koho nakupuji?

Kladu důraz na kvalitu, a proto nakupuji přímo od výrobců a certifikovaných prodejců.

Dotazy a připomínky?

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek se prosím neváhejte kdykoliv obrátit na naše kolegy na emailové adrese jsem@sampoon.cz, velice rádi Vám je všechny zodpovíme.

A teď už Vás zvu do svého království. Prohrabejte se mými skříňkami a šuplíky, mrkněte na poličku a na vanu a vyberte si, co se Vám hodí. Chcete se přece líbit, jako já.

Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159