Záruka a reklamace

Chcete zboží vrátit?

Znáte to? Nerad se přiznávám, ale někdy se mi stane, že se při nakupování tak nějak zapomenu a nakoupím toho víc, než jsem měl původně v plánu. Koupím třeba pět šampónů místo tří. A pak mi objednávka přijde a já si uvědomím, že ten s výtažkem z mořského bahna pro vlasy "jako když ráno vstanete z postele" jsem si kupovat nemusel, protože mi minule nevoněl. A nebo objednám špatný krém pro maminčinu zralou pleť. Nemusíte však mít strach, jestli se vám podobný případ stane. Víte, že u mě můžete vrátit zboží do 14 dní od zakoupení a ani mi nemusíte vysvětlovat proč jste si to rozmysleli?

 Kdyby se vám to opravdu stalo, mrkněte do mých obchodních podmínek, kde najdete bližší podmínky vrácení zboží.

Jsem kluk pořádný a rád mám ve věcech systém. Při vrácení zboží je proto třeba vyplnit následující formulář a zaslat jej společně se zásilkou (formulář zde)

Záruka

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na výrobky je poskytována záruka 24 měsíců (pokud obchodní podmínky nebo popis u výrobku neuvádí jinou dobu). Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně.

 Předání výrobku k reklamaci

 Předání výrobku k reklamaci je možné buď osobně nebo poštou na níže uvedené adrese.

 

VMD DROGERIE | Ing. Josef Chmelař

Masarykova 145

698 01  Veselí nad Moravou

 

Do zásilky přiložte doplněný průvodní dopis (formulář zde).

 

Ještě pár důležitých poznámek

Berte, prosím, na vědomí, že u určitého typu zboží není možné od smlouvy odstoupit a vrátit ho. Jde o výrobky, které nejsou zabezpečeny výrobcem v hygienicky utěsněných obalech, u kterých by mohla být jejich náplň nějak zaměněna, vyměněna, nebo které svým rozbalením ztratí svou hodnotu.  Jde především o kosmetické produkty, např. určité druhy sprchový gelů, aviváže, tělové krémy, určité druhy dekorativní kosmetiky, parfémy vybalené z celofánu, zubní kartáčky, balené potraviny atp. Zboží tohoto typu lze vrátit z hygienických či zdravotních důvodů pouze takové, které je výrobcem zabezpečeno v utěsněném obalu, který zboží chrání. Tím chráním především vás, zákazníky, aby zboží, které ode mě dostanete bylo vždy v pořádku a nebylo nikým jiným použité, či zaměněné. To byste přece nechtěli. Děkuji vám za pochopení. 

Reklamované zboží nezasílejte na dobírku. Takové zásilky nepřeberu. 

Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159