Air Wick Aqua Mist Frézie a Jasmín tekutý osvěžovač vzduchu 345 ml

Nový rozprašovač vůně Aqua Mist přináší dokonalou svěžest přírody přímo do Vašeho domova. Unikátní rozprašovač bez hnacího plynu, uvolňuje vůně Aqua Essences tou nejpřirozenější cestou. Vytvořte ve své domácnosti skvělou atmosféru kombinací vaších oblíbeních vůní v každé místnosti. Správně zvolená vůně nejen, že zlepš... více
Běžná cena: 53.5  (-23%)
34.05 Kč bez DPH
dnů:2
41.2 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 59173
EAN: 3059943015104
Značka: Air Wick®
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Air Wick Aqua Mist Frézie a Jasmín tekutý osvěžovač vzduchu 345 ml

Nový rozprašovač vůně AQUA Mist přináší dokonalou svěžest přírody přímo do Vašeho domova. Unikátní rozprašovač bez hnacího plynu, uvolňuje vůně AQUA Essences tou nejpřirozenější cestou.

Vytvořte ve své domácnosti skvělou atmosféru kombinací vaších oblíbeních vůní v každé místnosti. Správně zvolená vůně nejen, že zlepší vaší náladu, ale také udá tón pro celou místnost. Chcete-li, aby váš domov neustále voněl svěže a atraktivně, začněte regulovat vůni svého domova pomocí naší palety jedinečných vůní.

ParametryPorovnání
Výrobce
Reckitt Benckiser
Balení
8
Druh
sprej (aerosol)

Odstraňte bezpečnostní pásek pro uvolnění rozprašovače. Natočte rozprašovač směrem od Vaší tváře a zmáčkněte rozprašovač nejméně 3x pro plnou funkčnost.

Nestříkat do očí, na potraviny, do otevřeného ohně, na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosahu dětí. Skladujte na chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření, používejte v dobře větraných prostorách. Při zasažení očí vyplachujte proudem vody asi 15 minut při otevřených víčkách, ihned vyhledejte lékařskou pomoc. V případě požití vyhledejte ihned lékařskou pomoc a ukažte tento obal.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Air Wick Aqua Mist Frézie a Jasmín tekutý osvěžovač vzduchu 345 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159