Air Wick Rubínově červená jablka elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml

Elektrický osvěžovač - náplň s vůní jablek Provoní váš domov až po dobu 80 dnů při nastavení na nejnižší intenzitu, při používání 12 hodin. Obsažené esenciální oleje uvolňují do vzduchu decentní aroma a neutralizují nepříjemné pachy. Spolehlivě neutralizuje zápach a naplní Váš domov svěží kombinací vůní. Užijte si svů... více
Běžná cena: 95.5  (-20%)
63.14 Kč bez DPH
dnů:2
76.4 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 66901
EAN: 8592326013700
Značka: Air Wick®
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Air Wick Rubínově červená jablka elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml

Elektrický osvěžovač - náplň s vůní Jablek

Provoní váš domov až po dobu 80 dnů při nastavení na nejnižší intenzitu, při používání 12 hodin. Obsažené Esenciální oleje uvolňují do vzduchu decentní aroma a neutralizují nepříjemné pachy. Spolehlivě neutralizuje zápach a naplní Váš domov svěží kombinací vůní. Užijte si svůj klid a pohodu s Air Wick. 

  • Náhradní náplň do elektrického odpařovače Air Wick
  • Spolehlivě neutralizuje zápach 
  • Dle zvolené intenzity vydrží až 80 dní
  • Uživatel může kontrolovat intenzitu vůně.
  • Obsahuje přírodní Esenciální oleje z rostlin a květů
ParametryPorovnání
Výrobce
Reckitt Benckiser
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví
Druh
elektrický osvěžovač
Balení
6
  • 1. Odšroubujte uzávěr náplně.
  • 2. Náhradní náplň držte ve svislé poloze a vložte hluboko do spodní části strojku, dokud neuslyšíte cvaknutí.
  • 3. Vložte strojek s náplní do elektrické zásuvky.
  • 4. Pro změnu intenzity uvolňování vůně, otočte kolečko na vrchní straně strojku.
  • 5. Pro výměnu náplně, odpojte strojek z elektrické sítě. Stlačte strojek v přední části a opatrně vytáhněte náplň směrem dolů.

Nebezpečné látky: Eugenol, 2-terc. butylcyklohexyl-acetát, alfa-methylCinnamaldehyd, undekan-4-olid. Obsahuje: Cinnamaldehyd, cinnamylalkohol, 2,4-dimethylcyklohexen-1-karbaldehyd, cinnamonitril (Cinnamalva), VANILLIN.

Upozornění: Používejte v souladu s návodem na použití. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Při výměně nebo odstraňování náplně vyjměte elektrický přístroj ze zásuvky. Neumísťujte elektrický přístroj do míst, kde by mohlo dojít k jeho převržení. Lahvičku s elektrickým přístrojem nechávejte vždy ve svislé poloze. Zamezte styku s očima a kůží. Zamezta dotyku knotu a vždy si umyjte ruce po manipulaci s náplní lahvičky. Nedotýkejte se elektrického osvěžovače mokrýma rukama nebo kovovými předměty. Elektrický přístroj by neměl být používán nepřetržitě, v noci vyměte vidlici ze zásuvky. Dlouhotrvající používání jedné elektrické zásuvky se nedoporučuje. Ponechte volný prostor 50 cm nad a v okolí el. přístroje během používání. Neumísťujte el. přístroj na leštěné, lakované nebo plastové povrchy. Nepoužívejte náplně v jiných elektrických osvěžovačích vzduchu. Použitím jiných náplní může dojít ke vzplanutí.

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zamezte styku s očima. Při potíží okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte v dobře větraných prostorách.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Air Wick Rubínově červená jablka elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159