Autopolish autoleštěnka s voskem a dlouhodobým účinkem 500 ml

Exklusivní velmi kvalitní autoleštěnka v ocelovém obalu pro náročné zákazníky, k leštění a konzervaci všech typů autolaků, obsahující kvalitní vosky a silikonové oleje. Vhodná ke snadnému a rychlému leštění nových a dobře udržovaných autolaků, včetně metalíz. Čistí, leští, oživuje barvy. Dlouhodobě zajišťuje vysoký les... více
Běžná cena: 168.5  (-16%)
116.61 Kč bez DPH
dnů:2
141.1 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Autopolish autoleštěnka s voskem a dlouhodobým účinkem 500 ml

Exklusivní velmi kvalitní autoleštěnka v ocelovém obalu pro náročné zákazníky, k leštění a konzervaci všech typů autolaků, obsahující kvalitní vosky a silikonové oleje. Vhodná ke snadnému a rychlému leštění nových a dobře udržovaných autolaků, včetně metalíz. Čistí, leští, oživuje barvy. Dlouhodobě zajišťuje vysoký lesk a odolnost proti vlivům počasí.

ParametryPorovnání
Výrobce
Druchema, chemické výrobní družstvo
Balení
6

Před použitím protřepejte! Nanášejte na čistý a suchý autolak měkkým hadříkem nebo houbou. Po zaschnutí doleštěte do vysokého lesku suchým flanelem, případně ručním el. nářadím s vhodným měkkým potahem. Nepracujte na slunci! Chraňte před mrazem! Po práci si umyjte ruce a ošetřete pokožku regeneračním krémem.

Vosk, silikonový olej, emulgátor, mýdlo, leštící přísada, konzervant (směs 5-chloro-2methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on, parfém, barvivo.

První pomoc. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Použitý obal po vypláchnutí vodou odevzdejte do tříděného odpadu. Zbytek nespotřebovaného výrobku likvidujte s přebytkem vody do kanalizace.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Autopolish autoleštěnka s voskem a dlouhodobým účinkem 500 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159