Bisil Speciální jednosložková silikon - akrylátová barva Modrá 0,7 kg

Pro konečnou úpravu povrchů ocelových, litinových, betonu, cementových kompozitů i dřeva vystavených agresivním vlivům povětrnosti, trvalé vlhkosti i expozici pod vodou. V souvislosti se zdravotní nezávadností svého vytvrzeného filmu je barva s výhodou užívána k ochranným povlakům plaveckých bazénů, koupališť 5 vrstev)... více
Běžná cena: 311.5  (-12%)
227.6 Kč bez DPH
dnů:2
275.4 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 49600
EAN: 8590518347077
Značka: Bisil
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Bisil Speciální jednosložková silikon - akrylátová barva Modrá 0,7 kg

Pro konečnou úpravu povrchů ocelových, litinových, betonu, cementových kompozitů i dřeva vystavených agresivním vlivům povětrnosti, trvalé vlhkosti i expozici pod vodou. V souvislosti se zdravotní nezávadností svého vytvrzeného filmu je barva s výhodou užívána k ochranným povlakům plaveckých bazénů, koupališť 5 vrstev), v potravinářských provozech s častým mytím a stálou vlhkostí. Též je vhodná na povrchovou úpravu eternitových střech, dřevěných prvků...

Odolává i nižším koncetracím anorganických kyselin, zásad i některým ropným produktům vyšších frakcí od LTO výše). Při ochraně ocelového, litinového i Zinkového podkladu je žádoucí spojení s vhodnou základní antikorozní barvou! V jednodušších méně agresivních podmínkách je možné užít samotnou barvu přímo na kovový podklad min. 2 vrstvy: do stupně C2 dle ČSN EN ISO 12944-2). Složitější aplikace raději konzultujte s výrobcem!

ParametryPorovnání
Výrobce
Biopol paints s.r.o.
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví
Balení
8

Nanášení:
minimálně ve dvou vrstvách! Optimální tloušťka vrstev vytvrzeného Bisilu je v rámci běžných podmínek 80-120 µm 3 vrstvy). Pro dlouhodobou expozice pod vodou se počet vrstev zvyšuje na 5 cca 250 µm). Aplikace štetcem, válečkem, stříkáním nebo máčením. První vrstvu je vždy lépe natřít štětcem. Další vrstvy je naopak pohodlnější stříkat. Za běžných podmínek zachovejte mezi jednotlivými vrstvami přestávku alespoň 4 hodiny! Při vytváření ochranných povlaků na kovech je v agresivnějších podmínkách nad C3) nejprve nutné opatřit podklad vrstvou obvykle 2 nátěry) základní antikorozní barvy. Připomínka náležitostí pro přímé nanášení Bisilu na silikátové materiály, dřevo, ... očištění, příp. biocidní ochrana, suchý podklad, penetrace.

Ředění:
Xylen, S 6005. Pro základní nátěry podkategorie B/c) se barva již neředí! Pro ostatní aplikace je možné barvu přiředit max. 5% ředidla. Barva je optimálně naředěna z výroby. Před použitím barvu promíchejte!

Vydatnost:
5-7 m?/kg barvy v jedné vrstvě. Tento údaj je orientační a je výrazně ovlivňován strukturou podkladu a členitostí natíraného předmětu).

Hořlavý. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při vdechování a při styku s kůží. Přípravek obsahuje organická rozpouštědla ...izomery xylenu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití nevyvolávejte zvracení. Zasažené oči vymyjte proudem čisté vlažné vody. Zamezte styku s kůží a očima. Při práci: Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle, nebo obličejový štít. V případě nedostatečného větrání používejte vhodné vybavení pro ochranu dýchacích orgánů . Nejezte, nepijte a nekuřte při používání. Nevdechujte páry. V případě požáru použijte sněhový nebo práškový hasicí přístroj, nikdy nepoužívat vodu.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty

Bisil Speciální jednosložková silikon - akrylátová barva Modrá 0,7 kg

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159