Bref Excellence Gel Color Aktiv Lavender tekutý WC čistič maximální ochrana 700 ml

Díky svému aktivnímu složení je Bref Excellence Gel účinný proti nejběžnějším problémům při WC čištění a nabízí snadné hygienické hloubkové čištění beze stop vodního kamene a nečistot. Může být použit jako každodenní čistič pro jakýkoliv povrch a tvar toalety. Pro příjemnější čištění a dotek svěžesti v celé toaletě Bre... více
Běžná cena: 97.5  (-16%)
68.02 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
82.3 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1800978
EAN: 9000101311174
Značka: Henkel Bref
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Bref Excellence Gel Color Aktiv Lavender tekutý WC čistič maximální ochrana 700 ml

Díky svému aktivnímu složení je Bref Excellence Gel účinný proti nejběžnějším problémům při WC čištění a nabízí snadné hygienické hloubkové čištění beze stop vodního kamene a nečistot. Může být použit jako každodenní čistič pro jakýkoliv povrch a tvar toalety. Pro příjemnější čištění a dotek svěžesti v celé toaletě Bref Excellence také poskytuje svěží levandulovou vůni.

  • s levandulovou vůní
  • odstraňuje vodní kámen a nečistoty
  • s aktivním složením
ParametryPorovnání
Balení
10
Korozivní/žíravé
Korozivní/žíravé
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví
Výrobce
Schwarzkopf & Henkel, Germanyopf & Henkel, Germany

Nová praktická láhev pro lepší manipulaci s dlouhým zaobleným hrdlem zjednodušuje čištění pod okrajem vaší toalety. Stačí aplikovat gel pod okraj, nechat působit (pro důkladné odstranění velkých usazenin a nečistot nechte působit 30 minut) a použijte WC kartáč pro odstranění případných zbylých nečistot. Poté spláchněte pro získání zářivě čisté a bílé toalety. Vyhněte se potřísnění toaletního prkénka, podlahy nebo jiných citlivých povrchů.

Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Nevdechujte páry. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Při styku s kůží (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované časti oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou / osprchujte. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při expozici nebo podezření na ni: Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Odstraňte obal v souladu s národními předpisy.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty

Bref Excellence Gel Color Aktiv Lavender tekutý WC čistič maximální ochrana 700 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159