cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Bros

Bros – Ochrana proti škůdcům s maximální účinností 🐜🛡️

Bros je osvědčená značka z Polska, která nabízí účinné prostředky proti hmyzu, hlodavcům i dalším nežádoucím návštěvníkům vaší domácnosti či zahrady. Výrobky Bros jsou vyvíjeny s důrazem na účinnost, bezpečnost a snadné použití, a pravidelně procházejí laboratorními i terénními testy.

✅ Ochrana proti komárům, mravencům, molům, myším a dalším škůdcům
✅ Vysoká kvalita potvrzená certifikací ISO 9001
✅ Neustálé inovace a nové produkty každý rok

Značka Bros je součástí širšího portfolia společnosti z Poznaně, která nabízí také značky Biopon, Hapss a Bros Professional. S Bros se postaráte o čistotu, hygienu i pohodlí – doma i venku.

Výrobce: BROS Sp. z o.o.ul. Karpia 24, Poznań, 61-619, PL
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 675712
EAN: 5904517427457
 
60 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Bros je určena do elektrického odpařovače a poskytuje účinnou ochranu proti komárům, mouchám a dalšímu létajícímu hmyzu.
AKCE
Bros sprej proti komárům a klíšťatům, 90 ml
Bros
Bros sprej proti komárům a klíšťatům, 90 ml
Kód: 56665
Kód dod.: 675680
EAN: 5904517321236
 
84 Kč
933.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej poskytující ochranu před bodavým hmyzem, účinně odpuzuje komáry, a to včetně tropických komárů, na které působí až 8 hodin, na klíšťata působí až 4 hodiny.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům + polštářky 10 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům + polštářky 10 nocí
Kód: 2602711
Kód dod.: 675711
EAN: 5904517381131
 
131 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k ochraně místnosti proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu, snadno použitelný, součástí balení náhradní polštářky, insekticidní páry z jednoho polštářku chrání místnost před komáry po dobu asi 10 hodin, lze použít i s tekutou nápln
Bros jablíčko lapač octomilek + náplň, 30 ml
Bros
Bros jablíčko lapač octomilek + náplň, 30 ml
Kód: 79029
Kód dod.: 675716
EAN: 5904517049055
 
104.90 Kč
6 993.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Past na monitorování příromnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř.
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Bros
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Kód: 1804145
Kód dod.: 678261
EAN: 5904517224803
 
49.90 Kč
499Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rodenticid formován do bloku proti myším, krysám a jiným hlodavcům. Vysokou účinnost přípravku zaručuje opožděné působení /4-5 dní po podání/, které způsobuje, že hlodavci nespojují podání přípravku s úmrtností jiných jedinců.
Bros hasičák na likvidaci vos a sršňů, 600 ml
Bros
Bros hasičák na likvidaci vos a sršňů, 600 ml
Kód: 1704847
Kód dod.: 675687
EAN: 5904517345508
 
209.90 Kč
349.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený pro hubení vos a sršňů a také k ničení jejich hnízd. Přípravek působí kontaktně a je připraven k okamžitému použití.
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Bros
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Kód: 1806229
Kód dod.: 678258
EAN: 5904517242647
 
39.90 Kč
332.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros Zrno na myši, krysy a potkane je přípravek v podobě zrna, který účinně hubí myši, krysy a jiné hlodavce.
Bros pachový ohradník proti krtkům, psům a kočkám, 450 ml
Bros
Bros pachový ohradník proti krtkům, psům a kočkám, 450 ml
Kód: 63371
Kód dod.: 675691
EAN: 5904517004764
 
99.90 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros pachový ohradník je ideální na ochranu zahrad a dětských hřišť před nežádoucím působením krtků, psů a koček.
AKCE
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradní náplň, 40 ml
Bros
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradní náplň, 40 ml
Kód: 56668
Kód dod.: 675722
EAN: 5904517405493
 
123 Kč
3 075Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá náhradní náplň do elektrického odpařovače. Dlouhodobé působení až 60 nocí.
AKCE
Bros sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 56672
Kód dod.: 675683
EAN: 5904517002326
 
100 Kč
250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený na odstranění létajícího a lezoucího hmyzu v budovách například švábů, rusů, mravenců, rybenek, na mouchy, komáry a jiných.
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 675769
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
Bros sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 63375
Kód dod.: 675688
EAN: 5904517045941
 
94.90 Kč
237.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aerosolový přípravek určený k hubení hmyzu: much, komárů, molů, vos a jiných druhů létajícího i nelétajícího hmyzu, např. švábů, rusů a blech. Přípravek působí okamžitě po aplikaci.
Bros měkká návnada proti myším, krysám a potkanům, 150 g
Bros
Bros měkká návnada proti myším, krysám a potkanům, 150 g
Kód: 1804144
Kód dod.: 678260
EAN: 5904517242609
 
64.90 Kč
432.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deratizační přípravek ve formě pasty proti myším, krysám a jiným hlodavcům, vysokou účinnost přípravku zaručuje opožděné působení (4-5 dní po podání), které způsobuje, že hlodavci nespojují podání přípravku s úmrtností jiných jedinců.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 675704
EAN: 5904517021952
 
99.90 Kč
399.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na mravence pro vnitřní prostory, jejich bezprostřední okolí: terasy, garáže, vjezdy, cesty, altány, apod.
AKCE
Bros Sprej proti mravencům 150 ml
Bros
Bros Sprej proti mravencům 150 ml
Kód: 59287
Kód dod.: 675698
EAN: 5904517021907
 
67 Kč
446.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros sprej proti mravencům je aerosolový přípravek k okamžitému použití. Je určen k likvidaci obtížného lezoucího hmyzu.
Bros hubení mravenců, nástraha na mravence domeček, 2 g
Bros
Bros hubení mravenců, nástraha na mravence domeček, 2 g
Kód: 2601868
Kód dod.: 675700
EAN: 5904517308770
 
79.90 Kč
39 950Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen k hubení mravenců v místnostech a jejich nejbližším okolí - na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách, nájezdech apod.
Bros tekutý odpuzovač krtků, 500 ml
Bros
Bros tekutý odpuzovač krtků, 500 ml
Kód: 1902561
Kód dod.: 675686
EAN: 5904517187818
 
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros Odpuzovač krtků je tekutý přípravek určený k ochraně zahrad a dětských hřišť, který účinně odpuzuje krtky zápachem. Aplikujeme 30 ml přípravku do každé aktivní chodby.
AKCE
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Bros
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Kód: 63372
Kód dod.: 675713
EAN: 5904517045330
 
64 Kč
32Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lapač potravinových molů k monitorování jejich přítomnosti v kuchyních, spížích a ve skříňkách s potravinami.
Bros obilné vločky proti myším, krysám a potkanům, 100 g
Bros
Bros obilné vločky proti myším, krysám a potkanům, 100 g
Kód: 1804146
Kód dod.: 678259
EAN: 5904517242708
 
39.90 Kč
399Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BROS obilné vločky na myši, krysy a potkany je rodenticid ve formě vloček s obsahem účinné látky Bromadiolon, antikoagulant ze skupiny derivátů hydrosykumarinu.
AKCE
Bros Jablíčko lapač octomilek náhradní náplň, 15 ml
Bros
Bros Jablíčko lapač octomilek náhradní náplň, 15 ml
Kód: 79030
Kód dod.: 675717
EAN: 5904517049062
 
47 Kč
3 133.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá náhradní náplň do lapače octomilek.
Bros Spirála proti létajícímu hmyzu, 10 ks
Bros
Bros Spirála proti létajícímu hmyzu, 10 ks
Kód: 56884
Kód dod.: 675714
EAN: 5904517005143
 
64.90 Kč
6.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros Spirála proti létajícímu hmyzu k hubení komárů ve venkovních prostorách, např. na zahradě, terase nebo balkónu.
Bros granule proti mravencům 60 g
Bros
Bros granule proti mravencům 60 g
Kód: 2602090
Kód dod.: 675787
EAN: 5904517403062
 
42 Kč
560Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros granule proti mravencům 60 g jsou insekticidní přípravek ve formě granulované návnady určený k hubení mravenců v interiéru i exteriéru.
AKCE
Bros mucholapka na okno, 4 ks
Bros
Bros mucholapka na okno, 4 ks
Kód: 56676
Kód dod.: 675706
EAN: 5904517021211
 
47 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okenní mucholapka s lepidlem bez obsahu chemických insekticidů.
AKCE
Bros Oboustranně lepový pás, lapač hmyzu, 5 m
Bros
Bros Oboustranně lepový pás, lapač hmyzu, 5 m
Kód: 2101599
Kód dod.: 675707
EAN: 5904517403628
 
87 Kč
17.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranná lepicí páska pro sledování přítomnosti škůdců rostlin a stromů. Po nalepení okolo stromu představuje mechanickou bariéru pro škůdce, kteří vylézají nahoru po kmeni stromu pro dokončení jejich vývojového cyklu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.