cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Směsi do ostřikovačů a rozmrazovače

Nejprodávanější
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502231
Kód dod.: 481225
EAN: 8595026318960
 
47 Kč
47Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
BALTECH destilovaná voda, 1 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 1 l
Kód: 2500037
Kód dod.: 483110
EAN: 8591235066722
 
19.90 Kč
19.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
BALTECH destilovaná voda, 3 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 3 l
Kód: 2500579
Kód dod.: 483115
EAN: 8591235066739
 
36.90 Kč
12.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502233
Kód dod.: 481227
EAN: 8595026318984
 
187 Kč
37.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
289 Kč
96.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Je mísitelná a plně identická s originální chladicí kapalinou Škoda G 11
Fridex G plus, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503206
Kód dod.: 481172
EAN: 8595026315204
 
335 Kč
111.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
BALTECH letní náplň do ostřikovačů, 3 l
BALtech
BALTECH letní náplň do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2500586
Kód dod.: 481209
EAN: 8591235077865
 
45.90 Kč
15.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Zabraňuje světelnému, tepelnému a mechanickému opotřebení pryžových části.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502233
Kód dod.: 481227
EAN: 8595026318984
 
187 Kč
37.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502230
Kód dod.: 481222
EAN: 8595026318922
 
123 Kč
24.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
352 Kč
14.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
66.90 Kč
13.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směs do ostřikovačů je velmi účinná čisticí kapalina určená do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel pro letní provoz.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502231
Kód dod.: 481225
EAN: 8595026318960
 
47 Kč
47Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
120 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu VW TL 774 B v požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu. Pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
BALTECH destilovaná voda, 3 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 3 l
Kód: 2500579
Kód dod.: 483115
EAN: 8591235066739
 
36.90 Kč
12.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajišťuje odstranění námrazy a sněhu ze skel automobilů, dokonale odstraní všechny nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá jej křišťálově čisté, zajišťuje skvělý výhled.
BALTECH destilovaná voda, 1 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 1 l
Kód: 2500037
Kód dod.: 483110
EAN: 8591235066722
 
19.90 Kč
19.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 480482
EAN: 8590005754180
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstranění všech pozůstatků hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů a karoserií.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
296 Kč
98.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
určená zejména pro všechny typy starších vozidel, zemědělské a stavební stroje. Je určený pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
Kód: 2505113
Kód dod.: 483116
EAN: 8591235088021
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
AKCE
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
131 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502859
Kód dod.: 481150
EAN: 8591522310019
 
126 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Je mísitelná a plně identická s originální chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
90 Kč
30Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
72 Kč
180Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na odstraňování námrazy ze skel automobilů ve spreji, 400 ml
BALTECH destilovaná voda, 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 5 l
Kód: 2500038
Kód dod.: 483117
EAN: 8591235066746
 
54.90 Kč
10.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
103 Kč
34.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.