Bros Lapač vos a much komplet 200 ml

Bros lapač vos (s tekutým přípravkem) slouží k chytání vos v místnosti. Lapače pověste v určité vzdálenosti od místa relaxace, terasy, otevřeného okna tak, aby hmyz prolétal kolem, než dorazí k místu, které chcete chránit. Vosy přilákané zápachem přípravku pronikají otvory v dolní části nádobky. Konstrukce nádobky jim ... více
Běžná cena: 143.5  (-11%)
105.29 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
127.4 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 67186
EAN: 5904517023512
Značka: Bros
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Bros Lapač vos a much komplet 200 ml

Bros lapač vos (s tekutým přípravkem) slouží k chytání vos v místnosti. Lapače pověste v určité vzdálenosti od místa Relaxace, terasy, otevřeného okna tak, aby hmyz prolétal kolem, než dorazí k místu, které chcete chránit. Vosy přilákané zápachem přípravku pronikají otvory v dolní části nádobky. Konstrukce nádobky jim znemožní návrat ven.

Past pro monitorování přítomnosti vos a much na zahradách a v blízkosti domů. Účinně vábí hmyz během 4 týdnů a ten zůstává chycen uvnitř lapače.Past pro monitorování přítomnosti vos a much na zahradách a v blízkosti domů.

  • Tekutá náplň obsahuje směs přírodních vůní, které účinně vábí hmyz během 4 týdnů.
  • Díky speciálnímu provedení zůstává chycen hmyz uvnitř lapače.
  • Past nevábí včely, čmeláky ani jiné druhy užitečného hmyzu.
  • Neobsahuje žádné chemické insekticidy.
  • Balení s 200 ml náplní.
ParametryPorovnání
Výrobce
Bros sp.j. Polsko
Balení
10

Přípravek do lapače na vosy je přípravkem, který lze hned použít, není nutné jej ředit. Balení postačí na 4 dávky po 50 ml. Do dolní části nádobky vlijte 50 ml přípravku a nádobku uzavřete. Takto připravenou nádobku pověste opatrně na balkon nebo v zahradě v závětrném místě. Lapač naplněný hmyzem opatrně vyprázdněte (uvnitř se mohou nacházet živé vosy). Nádobku opětovně naplňte dávkou přípravku.

Lapač neumísťujte na stole vedle sladkých potravin, které mohou vosy více lákat. Lapač vždy umísťujte ve směru příletu vos tak, aby narazily nejprve na lapač. Lapač musí být od vosího hnízda vzdálen min. 10 m.

Pokud se v průběhu několika dní do pasti nechytí žádný hmyz, přemístěte ji jinam. Naplněnou past vyprázdněte a doplňte novou náplní. Při vyprazdňování dejte pozor na stále živý hmyz uvnitř pasti. Past nesmí být používána ve vnitřních prostorách ani v těsné blízkosti vosích hnízd či v blízkosti sladkých potravin.

Obsahuje substanční feromonovou látku: trikozen 0,01%.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Prázdné obaly vyhoďte do nádoby na odpad.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty

Bros Lapač vos a much komplet 200 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159