Bros Polštářky proti komárům náhradní náplň pro děti 20 kusů

Zbavte se otravných komárů s Bros pro děti. Díky tomuto praktickému pomocníkovi se budete doma s vašimi ratolestmi cítit jako v bavlnce. Účinky insekticidu vaše dítko chrání po celou noc, aniž by se ráno probudilo se štípanci nebo ho budilo bzučení u ucha. Bros pro děti 20 polštářků, kdy 1 polštářek zajistí ochranu až ... více
Běžná cena: 67.5  (-20%)
44.55 Kč bez DPH
dnů:2
53.9 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 67185
EAN: 5904517044548
Značka: Bros
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Bros Polštářky proti komárům náhradní náplň pro děti 20 kusů

Zbavte se otravných komárů s Bros pro děti. Díky tomuto praktickému pomocníkovi se budete doma s vašimi ratolestmi cítit jako v bavlnce. Účinky insekticidu vaše dítko chrání po celou noc, aniž by se ráno probudilo se štípanci nebo ho budilo bzučení u ucha. Bros pro děti 20 polštářků, kdy 1 polštářek zajistí ochranu až na 10 hodin. Svým designem skvěle doplní dětský pokojíček. Balení obsahuje náhradní polštářky proti komárům pro děti. V místnosti mohou být i citlivé osoby, jako jsou děti od 1 roku či senioři.

  • Náhradní polštářky Bros pro děti vás zbaví otravných komárů
  • Účinky insekticidu vaše dítko chrání po celou noc
  • 1 polštářek zajistí ochranu až na 10 hodin
  • Svým designem skvěle doplní dětský pokojíček
  • Balení obsahuje 20 kusů náhradních polštářků
  • V místnosti mohou být i citlivé osoby, jako jsou děti od 1 roku či senioři
ParametryPorovnání
Výrobce
Bros sp.j. Polsko
Balení
12
Nebezpečné pro životní prostředí
Nebezpečné pro životní prostředí

Polštářky vyjměte z obalu a vložte jej do štěrbiny odpařovače, poté odpařovač zasuňte do zásuvky elektrické sítě 230 V. Po zasunutí přístroje do elektrické zásuvky dochází k odpařování účinné látky z vloženého polštářku. Insekticidní páry z 1 polštářku chrání místnost před komáry po dobu asi 10 hodin. Vyčerpaný polštářek mění barvu. Po vyčerpání polštářku ho vyměňte, před výměnou odpařovač vytáhněte ze zásuvky. Přístroj lze použít také s tekutou náplní.

Obsahuje: účinná látka esbiothrin 22,8 mg/polštářek (2,47 g / 100 g).

Bezpečnostní opatření: Přípravek používejte v souladu  s návodem na obalu, dodržujte základní pravidla bezpečnosti práce s chemickými přípravky. Při používání přípravku nejezte, nepijte a nekuřte. Po ukončení práce s odpařovačem, jako je vložení nádobky s tekutým přípravkem do odpařovače, výměna náplně apod., si umyjte ruce. Nepoužívejte odpařovače v místnosti, kde se nacházejí nebalené potraviny připravené ke spotřebě, pobývají děti mladší 1 roku, nemocné osoby nebo alergici. Odpařovač musí být používán při otevřeném okně. Je-li místnost uzavřená, po zákroku ji důkladně vyvětrejte. Odpařovač nezakrývejte, zabraňte kontaktu s hořlavými materiály a vodou. V průběhu činnosti se odpařovače nedotýkejte kovovými předměty a mokrýma rukama.

První pomoc: Při výskytu příznaků nebo v případě nevolnosti vyhledejte lékařskou pomoc. Postiženému v bezvědomí nepodávejte nic do úst. Při zasažení očí: oční víčka držte otevřená a oči vyplachujte tekoucí vodou po dobu asi 10 minut. Vyjměte kontaktní čočky. Vyhledejte lékařskou pomoc. Při nadýchání: Vyveďte postiženého na čerstvý vzduch, zajistěte teplo a klid, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití: Vypláchněte ústa vodou a ihned vyhledejte lékařskou pomoc. Podejte Živočišné uhlí s vodou. Nevyvolávejte vracení. Při kontaktu s kůží: Zasaženou kůži důkladně omyjte mýdlem a vodou. V situacích, kdy je nutná jiná než lékařská pomoc uvedená v doporučeních, kontaktujte Toxikologické informační středisko.

Upozornění: Přípravek může působit i proti užitečnému hmyzu, např. včelám. Účinná látka ze skupiny pyrethroidů může být škodlivá pro studenokrevné živočichy (ryby, korýše, měkkýše). Vysoce toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé podmínky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny nebo bezpečnostní listy.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Bros Polštářky proti komárům náhradní náplň pro děti 20 kusů

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159