Ceresit CS 11 Akrylový tmel stavební bílý 300 ml

Ceresit CS 11 je disperzní těsnicí tmel k vyplnění spár a prasklin v interiéru i exteriéru. Vysoce kvalitní. elastický přetíratelný barvami vysoká přídržnost voděodolný šetrný k životnímu prostředí pro interiér i exteriér Oblast použití:  Pro vyplnění prasklin a trhlin ve zdivu, omítkách, k vyplňování spár m... více
Běžná cena: 67.5  (-22%)
43.72 Kč bez DPH
dnů:2
52.9 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 62756
EAN: 4015000414531
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Ceresit CS 11 Akrylový tmel stavební bílý 300 ml

Ceresit CS 11 je disperzní těsnicí tmel k vyplnění spár a prasklin v interiéru i exteriéru. Vysoce kvalitní.

  • elastický
  • přetíratelný barvami
  • vysoká přídržnost
  • voděodolný
  • šetrný k životnímu prostředí
  • pro interiér i exteriér

Oblast použití: 
Pro vyplnění prasklin a trhlin ve zdivu, omítkách, k vyplňování spár mezi prvky ze dřeva, plastu i hliníku a zdivem nebo omítkou, tam, kde běžné spárovací hmoty vykazují trhliny a praskliny. Má vysokou přídržnost ke všem vyzrálým, pórovitým a nasákavým materiálům, jako jsou např. pórobeton, sádra, pískovec, dřevotřísky, sádrokarton případně malířské nátěry a barvy, keramické obklady a polystyrén. Použití se doporučuje k vyplnění spár mezi rámy a izolačními deskami při zateplování budov. Může být aplikován v interiéru i exteriéru, ale pouze na místech nepodléhajících pnutí, s minimálními nároky na roztažnost. Čerstvě aplikovaný materiál je odolný atmosférickým vlivům. Zaschlý tmel je možno přetírat barvami, přelepit nebo přestěrkovat. Nepoužívejte k vyplnění dilatačních spár a v místech trvale zatížených vlhkostí.

ParametryPorovnání
Výrobce
Schwarzkopf & Henkel, Germanyopf & Henkel, Germany
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví
Balení
12

Příprava podkladu: 
Akrylový tmel Ceresit CS 11 nanášejte na podklady lehce vlhké (ne mokré), zbavené substancí ovlivňujících přídržnost jako Tuky, živice, prach (v těchto případech je podklady třeba odmastit). Znečištění a vrstvy s nedostatečnou přídržností odstraňte, v případě nutnosti podklad odmastěte a umyjte. Spáry a okraje trhlin nebo prasklin očistěte a rozšiřte tak, aby jejich rozměr činil min. 5 x 5 mm. Tloušťka vyplnění spáry by měla být stejná s její šířkou, (min. však 5 mm). Okraje spár je možno ohraničit lepicí páskou, což usnadňuje odstranění přebytků tmelu z okolí.

Zpracování: 
Z kartuše CS 11 odšroubujte aplikační nástavec a odřízněte uzávěr na horním konci. Nástavec našroubujte zpět a podle šířky spár šikmo seřízněte na odpovídající průměr. Kartuši vložte do vytlačovací pistole a těsnicí tmel vytlačte do spár tak, aby pod tmelem nezůstaly dutiny. V průběhu 15 minut okolí spáry lehce navlhčete čistou vodou. Stěrkou namočenou ve vodě, tahem v jednom směru, přebytečný materiál odstraňte. Při použití lepicí pásky ji ihned po přehlazení odstraňte. Čerstvý tmel smyjte vodou. Zatvrdlý materiál lze odstranit pouze mechanicky. Při delším přerušení prací našroubujte uzávěr na špičku stříkacího nástavce. Při opětovném použití odstraňte vytvrzený materiál z aplikačního nástavce. Otevřená balení doporučujeme zpracovat v co nejkratším čase.

Skladování: 
Do 18 měsíců od data výroby při skladování v suchém a chladném prostředí, v originálních a nepoškozených obalech, při teplotách vyšších než +5°C.

První pomoc: Při kontaktu s pokožkou omyjte vodou a mýdlem, ošetřete vhodným regeneračním krémem. Při vniknutí do očí vyplachujte pod tekoucí vodou asi 10 minut a vyhledejte lékaře. Při požití vypláchněte ústní dutinu, vypijte 1-2 sklenice vody a vyhledejte lékaře.

Technický list
Bezpečnostní list

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Ceresit CS 11 Akrylový tmel stavební bílý 300 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159