cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
Colgate Harry Potter zubní kartáček pro děti 6+ let
Colgate®
Colgate Harry Potter zubní kartáček pro děti 6+ let
Kód: 2602600
Kód dod.: 897048
EAN: 8718951613966
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětský zubní kartáček Colgate Harry Potter 6+ je navržen tak, aby dětem zpříjemnil každodenní čištění zubů díky oblíbenému motivu z kouzelnického světa Harryho Pottera.
Nivea Sun Kids OF 50+ Protect & Play dětský barevný sprej na opalování, 200 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids OF 50+ Protect & Play dětský barevný sprej na opalování, 200 ml
Kód: 2602016
Kód dod.: 815147
EAN: 4006000075419
 
354.90 Kč
1 774.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrana i zábava v jednom spreji! Voděodolný sprej na opalování s barvami, které po rozetření zmizí. Zvolte intenzivní a spolehlivou ochranu - NIVEA Dětský barevný sprej na opalování OF 50+.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
329.90 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8 až 18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
Linteo Baby Premium Junior dětské pleny 11 až 21 kg, 42 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior dětské pleny 11 až 21 kg, 42 ks
Kód: 2103395
Kód dod.: 911004
EAN: 8595686302972
 
329.90 Kč
7.85Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
329.90 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velikost Maxi Plus je určena pro děti, kterým nesedí velikost Maxi. Je doporučována dětem od 9 do 15 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
Jordan zubní kartáček Ultralite Whitening Soft, měkký 1 ks
Jordan
Jordan zubní kartáček Ultralite Whitening Soft, měkký 1 ks
Kód: 2508636
Kód dod.: 895244
EAN: 7046110066942
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemný a navržený pro bělejší úsměv. Jordan Ultralite Whitening Soft je moderní zubní kartáček s měkkými vlákny a speciálním designem, který pomáhá účinně odstraňovat povrchové nečistoty a skvrny ze zubů, aniž by je poškodil.
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Kód: 2404287
Kód dod.: 821313
EAN: 9005800369167
 
174.90 Kč
388.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení jemně myje pokožku a udržuje její přirozenou hydrataci. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
Fa Kids Mermaid Sweet Berry sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Kids Mermaid Sweet Berry sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 63764
Kód dod.: 799120
EAN: 9000100662550
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Kids Mořská panna sprchový gel a šampon s provitaminem B5 pomáhá jemně umýt vaši pokožku a zanechává jí jemný a uhlazený pocit.
Dettol Dobrodruh hydratační mýdlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Dobrodruh hydratační mýdlo náplň, 250 ml
Kód: 1800051
Kód dod.: 789248
EAN: 5997321781235
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla, které odstraní bakterie a zanechá Vaší pokožku jemnou.
Alpa Batole dětský zásyp v sáčku, 100 g
ALPA® Batole
Alpa Batole dětský zásyp v sáčku, 100 g
Kód: 14288
Kód dod.: 823206
EAN: 8594001777976
 
22.90 Kč
229Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětský zásyp s extraktem z listu olivovníku pro jemnou péči, ochranu a regeneraci.
Bella Happy dětské přebalovací podložky, 90 × 60 cm, 5 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy dětské přebalovací podložky, 90 × 60 cm, 5 ks
Kód: 77097
Kód dod.: 913060
EAN: 5900516600723
 
109.90 Kč
21.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské přebalovací podložky Bella Happy jsou vyrobeny z měkké a na dotek příjemné vlákniny. Jsou určeny k přebalování dětí, kde zajišťují ochranu při výměně plenek.
Jordan zubní kartáček Ultralite Sensitive Ultrasoft, extra měkký 2 ks
Jordan
Jordan zubní kartáček Ultralite Sensitive Ultrasoft, extra měkký 2 ks
Kód: 2507672
Kód dod.: 895242
EAN: 7046110066577
 
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maximálně šetrné čištění v ultralehkém provedení. Jordan Ultralite Sensitive Ultrasoft je extra měkký zubní kartáček určený pro citlivé zuby a dásně.
Linteo Baby Premium Midi dětské pleny 5 až 9 kg, 54 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Midi dětské pleny 5 až 9 kg, 54 ks
Kód: 2103392
Kód dod.: 911001
EAN: 8595686302910
 
329.90 Kč
6.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Druchema Tenyl
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Kód: 04693
Kód dod.: 500590
EAN: 8594825009154
 
44.90 Kč
598.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné je pro lepení savých a nebo nesavých materiálů. Tenyl je nehořlavé disperzní lepidlo na papír, textil, pěnový polystyren, korek, dlaždice, hliníkovou fólii, dřevo, dřevotřísku a kůži.
Nivea Kids Girl 2v1 sprchový gel a šampon, 500 ml
Nivea®
Nivea Kids Girl 2v1 sprchový gel a šampon, 500 ml
Kód: 2402956
Kód dod.: 799024
EAN: 9005800397108
 
154.90 Kč
309.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
To nejlepší pro naše nejmenší. Jemné složení je určené pro citlivou dětskou pokožku i vlásky. Bez mýdla a s krásnou lesní vůní - NIVEA Kids Sprchový gel a šampon 2 v 1.
Alpa Sypsi dětský olej, 50 ml
ALPA® Sypsi®
Alpa Sypsi dětský olej, 50 ml
Kód: 10543
Kód dod.: 821165
EAN: 85911208
 
27.90 Kč
558Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi jemný olej, který dodává pokožce chybějící tuk a chrání ji před nepříznivými povětrnostními vlivy.
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D3 venkovní voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501491
Kód dod.: 500430
EAN: 8591235093711
 
127 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích podlah se spojem pero/drážka, parket a tvrdého dřeva z masivu i exotických dřevin.
Colgate Harry Potter zubní kartáček pro děti 6+ let
Colgate®
Colgate Harry Potter zubní kartáček pro děti 6+ let
Kód: 2602600
Kód dod.: 897048
EAN: 8718951613966
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětský zubní kartáček Colgate Harry Potter 6+ je navržen tak, aby dětem zpříjemnil každodenní čištění zubů díky oblíbenému motivu z kouzelnického světa Harryho Pottera.
Elmex Junior ústní voda, 400 ml
Elmex®
Elmex Junior ústní voda, 400 ml
Kód: 2600075
Kód dod.: 889093
EAN: 8714789911755
 
139.90 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex ústní voda Junior je určena pro každodenní péči o zuby dětí ve školním věku. Pomáhá doplnit běžnou ústní hygienu a zanechává v ústech příjemný pocit svěžesti.
AKCE
Elmex Kids zubní pasta pro děti, 50 ml
Elmex®
Elmex Kids zubní pasta pro děti, 50 ml
Kód: 13948
Kód dod.: 888090
EAN: 4007965508004
 
59.90 Kč
1 198Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Dětská zubní pasta je ideální pro všechny malé děti, a to od prvního zoubku až do 6 let. Zajišťuje jemnou a přesto kvalitní péči o mléčný chrup.
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem sáček, 100 g
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem sáček, 100 g
Kód: 14292
Kód dod.: 823202
EAN: 8594001771479
 
27.90 Kč
279Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásyp s příjemnou parfemací obsahuje účinnou látku azulen, éterický olej z heřmánku, která účinně chrání dětskou pokožku, má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek.
Go Wipes dětské vlhčené ubrousky s motivem Mimoňů, 15 ks
GoWipes
Go Wipes dětské vlhčené ubrousky s motivem Mimoňů, 15 ks
Kód: 2501901
Kód dod.: 914012
EAN: 4823071643107
 
15.90 Kč
1.06Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky s motivem Mimoňů s antibakteriálním účinkem a banánovou vůní.
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jordan Kids je zubní pasta určená pro děti od narození do 5 let. Obsahuje 500 ppm fluoridu, který pomáhá chránit a posilovat mléčné zuby.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
 
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
19.90 Kč
2 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tyčinka vhodná je zejména pro děti, do škol, do hodin ručních prací nebo k vytváření jednoduchých papírových prezentací.
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepicí tyčinka univerzální lepidlo pro domácnost, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
 
39.90 Kč
997.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tyčinka vhodná je zejména pro kanceláře, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na principu výsuvné lepící části, kterou se žádoucí oblast určená k lepšení jednoduše potře.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.