cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Domestos

Domestos – Expert na hygienickou čistotu od roku 1929

Dokonalá ochrana proti bakteriím, virům a plísním

Značka Domestos již od roku 1929 pomáhá udržovat hygienicky čistou domácnost po celém světě. Díky své silné dezinfekční schopnosti se stal jedním z nejspolehlivějších prostředků pro boj proti bakteriím, virům a plísním.

✅ Účinně ničí až 99,9 % bakterií a virů
✅ Předchází vzniku a šíření plísní
✅ Dlouhotrvající ochrana a prevence znečištění


Hygienicky čistý domov bez bakterií

Sterilní prostředí není pro lidský organismus ideální, ale řada nebezpečných bakterií by neměla být součástí našich domovů – zejména tam, kde si hrají děti. Často se dostávají do kontaktu s nečistotami na podlaze, v koupelně nebo v okolí toalety.

🔹 Domestos nejen čistí, ale také dezinfikuje.
🔹 Při správném použití eliminuje všechny známé druhy bakterií.
🔹 Pomáhá předcházet opětovnému vzniku plísní a jejich šíření.


Jak správně používat Domestos?

Použití je jednoduché:
🧽 Koncentrovaný nebo ředěný naneste na povrch.
⏳ Nechte působit několik minut.
🚿 Důkladně opláchněte vodou.

Domestos je ideální pro čištění koupelen, toalet, podlah, kuchyňských povrchů i dalších rizikových míst, kde se bakterie nejčastěji množí.


Proč si vybrat Domestos?

✔ Dlouholetá tradice a ověřená kvalita
✔ Silné antibakteriální a dezinfekční účinky
✔ Spolehlivá ochrana pro celou rodinu

S Domestosem bude váš domov bezpečnější a dokonale čistý! 

Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o.Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8, 186 00, CZ
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
69.90 Kč
466Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
 
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní borovice.
AKCE
Domestos WC čistič 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Kód: 39888
Kód dod.: 717090
EAN: 8717163286975
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
 
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
AKCE
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
AKCE
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Kód: 01983
Kód dod.: 717096
EAN: 5996037079780
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
Domestos Bleach Foam pěna ve spreji do toalety Mint boost 435 ml
Domestos
Domestos Bleach Foam pěna ve spreji do toalety Mint boost 435 ml
Kód: 2603348
Kód dod.: 715012
EAN: 8720181862410
 
64.90 Kč
149.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Bleach Foam je účinný čisticí prostředek ve formě pěny ve spreji, který pomáhá odstranit odolné nečistoty, mastnotu a skvrny a zároveň hygienicky čistí povrchy.
AKCE
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
14.90 Kč
425.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
AKCE
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
AKCE
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Kód: 80205
Kód dod.: 717102
EAN: 8712561346597
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
AKCE
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Kód: 2500907
Kód dod.: 715006
EAN: 8720182796424
 
60.90 Kč
140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety v úplně nové revoluční formě. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech
AKCE
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
 
64.90 Kč
149.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
 
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
AKCE
Domestos WC gel Zero Blue na vodní kámen, 750 ml
Domestos
Domestos WC gel Zero Blue na vodní kámen, 750 ml
Kód: 60463
Kód dod.: 716021
EAN: 8718114635729
 
52.90 Kč
70.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Zero Ocean dokonale vyčistí vaši toaletu a spolehlivě ji zbaví vodního kamene. Zanechává příjemnou a svěží vůni.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
AKCE
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
51.90 Kč
519Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
AKCE
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
 
64.90 Kč
149.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
AKCE
Domestos Power Foam pěna ve spreji žádný vodní kámen, 435 ml
Domestos
Domestos Power Foam pěna ve spreji žádný vodní kámen, 435 ml
Kód: 2508051
Kód dod.: 715009
EAN: 8720181721335
 
60.90 Kč
140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power Foam je účinná čisticí pěna ve spreji určená k odstranění vodního kamene, nečistot a bakterií v domácnosti.
AKCE
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
AKCE
Domestos WC gel Lime na vodní kámen, 750 ml
Domestos
Domestos WC gel Lime na vodní kámen, 750 ml
Kód: 48748
Kód dod.: 716022
EAN: 8717644169490
 
52.90 Kč
70.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Zero Lime dokonale vyčistí vaši toaletu a spolehlivě ji zbaví vodního kamene. Domestos Zéró Lime intenzivně zabíjí bakterie v toaletě.
AKCE
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
 
14.90 Kč
425.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.