cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
 
69.90 Kč
3.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino green life pytle jsou vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylenu. Při jejich výrobě není potřeba nových vstupních surovin (ropy) a naopak, spotřebovává se to, co už bylo jednou vyrobeno.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
 
22.90 Kč
0.82Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HDPE modré pytle na odpad o objemu 60 litrů a velikosti balení 28 kusů. Každý kus má rozměr 58 × 67 cm.
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Kód: 2508039
Kód dod.: 954516
EAN: 5201314198017
 
39.90 Kč
0.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 10 litrů.
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 954695
EAN: 5900536335971
 
69.90 Kč
3.88Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino green life pytle jsou vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylenu. Při jejich výrobě není potřeba nových vstupních surovin (ropy) a naopak, spotřebovává se to, co už bylo jednou vyrobeno.
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
36.90 Kč
2.05Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack voňavé pytle do košů s uchy parfémované levandulí, silné 10 µ, rozměr pytle 60 × 72 cm, objem pytle 60 l, balení 18 ks.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Swirl pytle na objemný odpad 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl pytle na objemný odpad 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 ks
Kód: 2506573
Kód dod.: 954617
EAN: 4006508146284
 
86 Kč
8.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na objemný odpad Swirl® jsou pevné, odolné a odolají téměř jakémukoliv druhu odpadu.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
 
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Kód: 2508039
Kód dod.: 954516
EAN: 5201314198017
 
39.90 Kč
0.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 10 litrů.
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Fino
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2505024
Kód dod.: 954420
EAN: 5201314932024
 
99.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad o objemu 120 l v balení po 10 kusech, rozměry každého pytle jsou 77 × 110 cm, HDPE, síla pytle 40 mikronů.
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Kód: 2508044
Kód dod.: 954519
EAN: 5201314198086
 
54.90 Kč
3.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 60 litrů
Fino pytle na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Fino
Fino pytle na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Kód: 2506504
Kód dod.: 954693
EAN: 5900536263915
 
184.90 Kč
23.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní a pevné pytle na větší odpad.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 954341
EAN: 5201314160786
 
59.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 70 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
 
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix zatahovací pytle na odpad jsou pevné dvouvrstvé pytle s vysokou elasticitou a odolností proti protržení i propíchnutí.
AKCE
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Melitta®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Kód: 2505550
Kód dod.: 954619
EAN: 4008871216199
 
118 Kč
23.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na těžký odpad např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
AKCE
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
54 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
AKCE
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
54 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra pevné zatahovací pytle o objemu 70l oceníte zejména při likvidaci těžkého domovního odpadu.
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
Kód: 2501926
Kód dod.: 954637
EAN: 5902841471184
 
24.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatahovací pytle na odpad odolné proti protržení. Vhodné pro velké koše o objemu 60 l.
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
39.90 Kč
1.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 20 litrů.
AKCE
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
54 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jsou z 95 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručeně odolné proti protržení a vodě! Zatáhnete za šňůrku, zavážete a snadno vynesete.
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
Kód: 2505102
Kód dod.: 954484
EAN: 5902841471061
 
44.90 Kč
4.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolné neprůsvitné šáčky na odpad, sáčky lze použít na jakýkoliv odpadkový koš při správném zvolení velikosti sáčku, šířka 90 cm, výška 110 cm, síla 28 mikronů.
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
134.90 Kč
1.35Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Kód: 2508042
Kód dod.: 954518
EAN: 5201314198055
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 35 litrů
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
 
16.90 Kč
1.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusů.
AKCE
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
Kód: 2505583
Kód dod.: 954440
EAN: 4008871215963
 
72 Kč
7.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytel rychle přetáhnete přes okraj koše a zavřete. To vše díky elastickému lemu. Pytel nesklouzne a koš tak zůstane čistý.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 954340
EAN: 5201314160779
 
59.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 40 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
59.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pro každodenní použití doma i v kanceláři.
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Alufix
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 2504208
Kód dod.: 954521
EAN: 4823071655148
 
239.90 Kč
23.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix pytle na odpad silné o objemu 240 l, balení 10 ks, tloušťka 35 µ, rozměry 100 × 125 cm, HDPE, černé.
Alufix Pytle na odpadky s uchy 60 l 12 ks
Alufix
Alufix Pytle na odpadky s uchy 60 l 12 ks
Kód: 67477
Kód dod.: 954728
EAN: 4823071655728
 
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Quickpack
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Kód: 2600954
Kód dod.: 954642
EAN: 5902335759279
 
104.90 Kč
2.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté LDPE pytle na odpad se zatahovací páskou vhodné pro třídění odpadu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.