cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Elektrické, na baterky

Nejprodávanější
Air Wick Essential Oils jemný satén a měsíční lilie elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils jemný satén a měsíční lilie elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 41872
Kód dod.: 731900
EAN: 5999109545954
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si doma atmosféru klidu a elegance s náplní Air Wick Essential Oils Jemný satén a měsíční lilie. Tato vůně spojuje jemné květinové tóny měsíční lilie s hebkostí saténu a vytváří pocit čistoty, pohodlí a pohody.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov jemnou a osvěžující vůní Air Wick vanilka a santalové dřevo. S dlouhotrvající účinností až 60 dní, je tento osvěžovač vzduchu ideální volbou pro vytvoření příjemné a uklidňující atmosféry ve vašem domově.
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502372
Kód dod.: 731907
EAN: 5949152113471
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Mist Linen & White Orchid – náhradní náplň 20 ml přináší do vašeho domova jemnou vůni čerstvě vypraného prádla obohacenou o elegantní tóny bílé orchideje.
Air Wick Freshmatic náhradní náplň pro automatický osvěžovač Jasmínové květy & Frézie, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradní náplň pro automatický osvěžovač Jasmínové květy & Frézie, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Freshmatic náhradní náplň je určena pro automatický osvěžovač vzduchu. Pomáhá provonět interiér jemnou květinovou vůní jasmínu a frézie.
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Life radostné léto náplň, 19 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Life radostné léto náplň, 19 ml
Kód: 82241
Kód dod.: 731770
EAN: 5999109542304
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vneste si domů radostné léto s touto hravou a příjemnou vůní, která kombinuje čerstvé bílé květy, sladký meloun a jemné tóny vanilky.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Glade náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Peach 269ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Peach 269ml
Kód: 2601217
Kód dod.: 725092
EAN: 5000204429336
 
139.90 Kč
520.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu, která provoní váš domov dlouhotrvající sladkou vůní šťavnatých broskví bez jakékoliv námahy.
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Air Wick®
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Kód: 2601235
Kód dod.: 731756
EAN: 5999109546821
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Electric elektrický osvěžovač vzduchu provoní interiér exotickou vůní marakuji a tropického manga. Balení obsahuje zařízení i náplň připravenou k použití.
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků.
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502370
Kód dod.: 731905
EAN: 5999109546029
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Air Wick Essential Mist s vůní levandulové louky a modrých kvítků přináší do vašeho domova svěží a uklidňující atmosféru.
Air Wick Electric náhradní náplň do elektrického osvěžovače Maracuja & Tropické mango, 19 ml
Air Wick®
Air Wick Electric náhradní náplň do elektrického osvěžovače Maracuja & Tropické mango, 19 ml
Kód: 2601234
Kód dod.: 731751
EAN: 5999109546814
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Electric náhradní náplň je určena pro elektrický osvěžovač vzduchu Air Wick. Pomáhá provonět interiér exotickou vůní marakuji a tropického manga.
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Kód: 2601216
Kód dod.: 725091
EAN: 5000204420791
 
119.90 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu, která dlouhodobě provoní váš domov svěží ovocně-citrusovou vůní mandarinek.
AKCE
Glade osvěžovač vzduchu Sense & Spray a náplň Sensual Sandalwood & Jasmine, 1 + 18 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Sense & Spray a náplň Sensual Sandalwood & Jasmine, 1 + 18 ml
Kód: 2600447
Kód dod.: 727159
EAN: 5000204075236
 
237 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade osvěžovač vzduchu, který neplýtvá náplní a spouští se právě tehdy, když to potřebujete. Glade by Brise Sense & Spray Bali Sandalwood je automatický osvěžovač vzduchu se senzorem pohybu.
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502375
Kód dod.: 731897
EAN: 5999109545947
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje svěží vůni čerstvě vypraného prádla s jemnými květinovými tóny bílé orchideje.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Automatický Romantic Vanilla, 269 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Automatický Romantic Vanilla, 269 ml
Kód: 1910052
Kód dod.: 724997
EAN: 5000204458794
 
154.90 Kč
575.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň do automatického osvěžovače vzduchu eliminuje nepříjemný zápach a dodává svěží vůni až 60 dnů při nastavení po 36 minutách. Ideální pro větší místnosti.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Třešňový květ a malina, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Třešňový květ a malina, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502380
Kód dod.: 731901
EAN: 5999109545893
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si jemnou a radostnou vůni jara s náplní Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry. Spojení sladkých malin a něžných třešňových květů vytváří osvěžující, lehce ovocný a romantický zážitek, který krásně provoní váš domov.
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Kód: 2502379
Kód dod.: 731890
EAN: 5999109545961
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej (19 ml) je určena pro elektrické osvěžovače vzduchu a přináší do vašeho domova svěží a jemně květinovou vůni.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vdechněte svěžest a uklidňující vůni do svého domova s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Exotic Tropical Blossoms 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Exotic Tropical Blossoms 3× 10 ml
Kód: 2601105
Kód dod.: 727012
EAN: 5000204158335
 
169.90 Kč
5 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Touch&Fresh aerosolový osvěžovač vzduchu nabízí koncentrovanou svěžest. Je v nenápadném a moderním provedení. Stačí jedno zmáčknutí a místnost se naplní svěží vůní.
Air Wick Elektrický osvěžovač vzduchu – Pivoňka & Jasmínový květ (komplet 1+19 ml)
Air Wick®
Air Wick Elektrický osvěžovač vzduchu – Pivoňka & Jasmínový květ (komplet 1+19 ml)
Kód: 2509066
Kód dod.: 730607
EAN: 5999109545824
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrický osvěžovač vzduchu Air Wick Pivoňka & Jasmínový květ je praktickým řešením pro každého, kdo chce mít domov stále svěží a příjemně provoněný bez nutnosti častého zásahu.
Air Wick FreshMatic broskev a meruňka náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic broskev a meruňka náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 2404779
Kód dod.: 731748
EAN: 5999109544193
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě broskví a meruněk.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossom, 20 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossom, 20 ml
Kód: 1905906
Kód dod.: 729994
EAN: 5000204348484
 
119.90 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu s vůní sladkých květin, vanilky a bílého dřeva.
Air Wick Essential Mist Refill White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502371
Kód dod.: 731906
EAN: 5999109546036
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Air Wick Essential Mist s vůní pivoňky a jasmínového květu přináší do vašeho domova jemnou a elegantní květinovou vůni.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská zahrada, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská zahrada, 10 ml
Kód: 2504077
Kód dod.: 727027
EAN: 5000204818499
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní japonské zahrady. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Air Wick elektrický osvěžovač náplň Lesní plody & Broskvový květ, 19 ml
Air Wick®
Air Wick elektrický osvěžovač náplň Lesní plody & Broskvový květ, 19 ml
Kód: 2601237
Kód dod.: 731764
EAN: 5999109546845
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick elektrický osvěžovač náplň Lesní plody & Broskvový květ provoní interiér příjemnou ovocně-květinovou vůní. Je určena pro elektrické osvěžovače Air Wick.
Air Wick Freshmatic Středomořské slunce náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic Středomořské slunce náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 1904025
Kód dod.: 731828
EAN: 5900627070286
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick náplně do osvěžovače vzduchu.
Air Wick Freshmatic Cool Linen & White Lilac - Vůně svěžího prádla automatický osvěžovač komplet 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic Cool Linen & White Lilac - Vůně svěžího prádla automatický osvěžovač komplet 250 ml
Kód: 2502373
Kód dod.: 731908
EAN: 5999109545596
 
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Freshmatic Cool Linen & White Lilac – automatický osvěžovač vzduchu 250 ml přináší do vašeho domova příjemnou vůni svěžího prádla kombinovanou s jemnou bílou šeříkovou.
Glade Refreshing Air mazlíčci tekutá náplň do elektrického osvěžovače vzduchu 20 ml
Glade by brise®
Glade Refreshing Air mazlíčci tekutá náplň do elektrického osvěžovače vzduchu 20 ml
Kód: 2500653
Kód dod.: 724993
EAN: 5000204381979
 
119.90 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň do elektrického difuzéru Glade® poskytuje nepřetržitý přísun vůně ve vašem domě po dobu až 100 dnů.
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502372
Kód dod.: 731907
EAN: 5949152113471
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Mist Linen & White Orchid – náhradní náplň 20 ml přináší do vašeho domova jemnou vůni čerstvě vypraného prádla obohacenou o elegantní tóny bílé orchideje.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.