cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Svíčky, vonné oleje

Je lepší zapálit svíčku, než si stěžovat na tmu. čínské přísloví
Svíčky jsou už po dlouhá léta využívány - ať už jako zdroj světla, dekorace či k vybraným příležitostem. Vydávají velmi příjemné světlo a navozují klidnou a tajemnou atmosféru.

Svíčky provází každého z nás celý život. Nedovedeme si bez nich představit narozeninový dort, adventní věnec, vánoční stromeček, křtiny, romantické chvilky nebo relaxační koupel. Vonné svíčky nám mohou provonět domov, plovoucí svíčky připomenou staré zvyky, dekorativní svíčky jsou krásným dárkem, hřbitovní svíčky nám připomínají naše blízké, kteří už tu s námi nejsou. Vyberte si z mnoha druhů, velikostí, tvarů a barev svíčky pro každou příležitost!

Nejprodávanější
Severochema petrolej 9 l
Severochema
Severochema petrolej 9 l
Kód: 2603506
Kód dod.: 460265
EAN: 8595009240134
 
835 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen na svícení v petrolejových lampách a čištění. Obsahuje vybranou frakci petroleje se sníženou čadivostí.
Bispol hřbitovní skleněná lampa elegantní, doba hoření 15 hodin 50 g, výška 16,5 cm
Bispol®
Bispol hřbitovní skleněná lampa elegantní, doba hoření 15 hodin 50 g, výška 16,5 cm
Kód: 2603347
Kód dod.: 962216
EAN: 5906927062587
 
35 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hřbitovní skleněná lampa Bispol Elegantní je určena k pietnímu osvětlení hrobových míst a vzpomínkových míst.
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602923
Kód dod.: 725096
EAN: 5000204395280
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Romantic Vanilla Blossom jsou vonné tyčinky s hřejivou a jemně sladkou vůní vanilkových květů, které vytvářejí útulnou a relaxační atmosféru.
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602922
Kód dod.: 725095
EAN: 5000204395495
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné tyčinky Glade Pure Clean Linen přinášejí do interiéru příjemnou a čistou vůni čerstvě vypraného prádla.
AKCE
Glade Peach Paradise vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Peach Paradise vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602906
Kód dod.: 725094
EAN: 5000204428797
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Peach Paradise jsou vonné tyčinky s ovocnou vůní broskve, liči a nektarinky doplněnou jemnými tóny bílého pižma.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Severochema petrolej 9 l
Severochema
Severochema petrolej 9 l
Kód: 2603506
Kód dod.: 460265
EAN: 8595009240134
 
835 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen na svícení v petrolejových lampách a čištění. Obsahuje vybranou frakci petroleje se sníženou čadivostí.
Glade Aromatherapy svíčka vonná Moment of Zen, 170 g
Glade by brise®
Glade Aromatherapy svíčka vonná Moment of Zen, 170 g
Kód: 2406854
Kód dod.: 725076
EAN: 5000204364354
Získáte 4 bodů
249.90 Kč
1 470Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka se směsí dvou prémiových esenciálních olejů z levandule a santalového dřeva.
AKCE
Glade Peach Paradise vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Peach Paradise vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602906
Kód dod.: 725094
EAN: 5000204428797
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Peach Paradise jsou vonné tyčinky s ovocnou vůní broskve, liči a nektarinky doplněnou jemnými tóny bílého pižma.
Glade svíčka vonná Vanilla Cream Cookies, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Vanilla Cream Cookies, 112 g
Kód: 2406815
Kód dod.: 773138
EAN: 5000204414905
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade svíčka s vůní vanilky a máslových sušenek. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační vonné tyčinky s vůní připomínající právě upečený jablečný koláč se skořicí.
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
34.90 Kč
6.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka je vhodná především jako náhradní náplň do skleněných lamp, nebo pro použití uvnitř krytých prostorů.
Severochema petrolej v plastu 700 ml
Severochema
Severochema petrolej v plastu 700 ml
Kód: 2508770
Kód dod.: 460231
EAN: 8595009240196
 
85.90 Kč
122.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Severochema Petrolej je technická kapalina pro účinné čištění a další technické použití.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
romatická vonná svíčka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobena z vysoce kvalitních vosků a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří tak příjemnou a uvolněnou atmosféru.
Bony Bedronka svíčka s víčkem, 4 ks
Bony
Bony Bedronka svíčka s víčkem, 4 ks
Kód: 2502462
Kód dod.: 962204
EAN: 8595177800024
 
39.90 Kč
199.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka BEDRONKA určena na hřbitovy v plastovém červeném obalu. Její součástí je plechové víčko, které slouží jako ochrana před povětrnostními vlivy. Balena po 4 kusech ve folii.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 02, průměr 5,6 cm, výška 14 cm, hoření 60 h, 200 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 02, průměr 5,6 cm, výška 14 cm, hoření 60 h, 200 g
Kód: 2501908
Kód dod.: 962253
EAN: 8595177800451
 
24.90 Kč
138.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 200 g s dobou hoření cca 60 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň mini, průměr 4,5 cm, výška 11 cm, hoření 30 h, 90 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň mini, průměr 4,5 cm, výška 11 cm, hoření 30 h, 90 g
Kód: 2502460
Kód dod.: 962251
EAN: 8595177800437
 
11.90 Kč
132.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 90 g s dobou hoření cca 30 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
244.90 Kč
1 200.49Kč/1g
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade Decor s vůní vanilkových květů. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602922
Kód dod.: 725095
EAN: 5000204395495
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné tyčinky Glade Pure Clean Linen přinášejí do interiéru příjemnou a čistou vůni čerstvě vypraného prádla.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Kód: 2210324
Kód dod.: 795395
EAN: 8008970043708
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická vonná svíčka TESORI je vyrobena z vysoce kvalitních vosků a esenciálních olejů a šíří intenzivní vůni.
AKCE
Bony hřbitovní svíčka vzpomínková, balení 5 ks
Bony
Bony hřbitovní svíčka vzpomínková, balení 5 ks
Kód: 2501910
Kód dod.: 962249
EAN: 8595177800352
 
31 Kč
6.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka v plastovém červeném obalu určená pro venkovní použití například na hřbitovy. Baleno po 5 kusech. Doba hoření cca 12 hodin.
Glade svíčka vonná Decor Luscious Cherry & Peony, 70 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Decor Luscious Cherry & Peony, 70 g
Kód: 1910016
Kód dod.: 734036
EAN: 5000204386110
 
89.90 Kč
1 284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní třešní a pivoněk. Obsahuje esenciální oleje.
Glade svíčka vonná Maxi Luscious Cherry & Peony, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Luscious Cherry & Peony, 204 g
Kód: 2506724
Kód dod.: 773150
EAN: 5000204349962
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Luscious Cherry & Peony s vůní třešní a pivoňky. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Bispol hřbitovní skleněná lampa elegantní, doba hoření 15 hodin 50 g, výška 16,5 cm
Bispol®
Bispol hřbitovní skleněná lampa elegantní, doba hoření 15 hodin 50 g, výška 16,5 cm
Kód: 2603347
Kód dod.: 962216
EAN: 5906927062587
 
35 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hřbitovní skleněná lampa Bispol Elegantní je určena k pietnímu osvětlení hrobových míst a vzpomínkových míst.
Glade Vanilla Cream Cookies vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Vanilla Cream Cookies vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Kód: 2507971
Kód dod.: 773128
EAN: 5000204415506
 
224.90 Kč
112.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Vanilla Cream Cookies je vonná svíčka, která přináší do vašeho domova hřejivou a útulnou atmosféru díky sladké vůni vanilkových sušenek s krémovým nádechem.
Glade vonné tyčinky Vanilla Cream Cookies 50ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Vanilla Cream Cookies 50ml
Kód: 2507993
Kód dod.: 725080
EAN: 5000204412147
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační vonné tyčinky nabízejí bohatou a komfortní vůni, která spojuje vanilkovou smetanu s jemnými cukrářskými tóny sušenek.
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Warm Apple Pie, 112 g
Kód: 2406813
Kód dod.: 773136
EAN: 5000204414844
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte krásnou vánoční vůni červeného jablka a skořice, která přinese relaxační a klidnou atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade svíčka vonná Berry Festive Kiss, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Berry Festive Kiss, 112 g
Kód: 2406814
Kód dod.: 773137
EAN: 5000204362961
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade s vůní lesních plodů a čerstvých fíků. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
AKCE
Bispol hřbitovní svíčka Memoria W03 olejová bílá, 160 g
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka Memoria W03 olejová bílá, 160 g
Kód: 2502024
Kód dod.: 962206
EAN: 5906927001630
 
23 Kč
148.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka hřbitovní s olejovou náplní nově s plastovím víčkem. Velice kvalitní olejová svíčka, která 100% vyhoří. 30 % rostlinného oleje.
AKCE
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Bispol®
Bispol Ognik litá hřbitovní svíčka, náplň, 120 g
Kód: 2502026
Kód dod.: 962192
EAN: 5906927042398
 
20 Kč
166.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Litá svíčka vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.