cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Lampový olej, petrolej

Nejprodávanější
Severochema petrolej 700 ml
Severochema
Severochema petrolej 700 ml
Kód: 42497
Kód dod.: 460229
EAN: 8595009240158
 
93.90 Kč
134.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje vybranou frakci petroleje se sníženou čadivostí.
PE-PO lampový olej citronela, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO lampový olej citronela, 1 l
Kód: 45394
Kód dod.: 473138
EAN: 8595009244156
 
149.90 Kč
149.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lampový olej pro všechny typy olejových lamp a zahradních pochodní. Citronela nejen svěže voní, ale zároveň pomáhá odpuzovat komáry a další hmyz.
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
Kód: 2501634
Kód dod.: 460223
EAN: 8595073017809
 
75.90 Kč
189.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technická kapalina určená ke svícení v petrolejových lampách.
Severochema petrolej v plastu 700 ml
Severochema
Severochema petrolej v plastu 700 ml
Kód: 2508770
Kód dod.: 460231
EAN: 8595009240196
 
85.90 Kč
122.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Severochema Petrolej je technická kapalina pro účinné čištění a další technické použití.
BALTECH petrolej P6404, 4 l
BALtech
BALTECH petrolej P6404, 4 l
Kód: 2504060
Kód dod.: 460252
EAN: 8595073007275
 
489 Kč
122.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technická kapalina určená ke svícení v petrolejových lampách.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Severochema petrolej 9 l
Severochema
Severochema petrolej 9 l
Kód: 2603506
Kód dod.: 460265
EAN: 8595009240134
 
835 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen na svícení v petrolejových lampách a čištění. Obsahuje vybranou frakci petroleje se sníženou čadivostí.
Severochema petrolej v plastu 700 ml
Severochema
Severochema petrolej v plastu 700 ml
Kód: 2508770
Kód dod.: 460231
EAN: 8595009240196
 
85.90 Kč
122.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Severochema Petrolej je technická kapalina pro účinné čištění a další technické použití.
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH petrolej P6404, 400 ml
Kód: 2501634
Kód dod.: 460223
EAN: 8595073017809
 
75.90 Kč
189.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technická kapalina určená ke svícení v petrolejových lampách.
BALTECH petrolej P6404, 4 l
BALtech
BALTECH petrolej P6404, 4 l
Kód: 2504060
Kód dod.: 460252
EAN: 8595073007275
 
489 Kč
122.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technická kapalina určená ke svícení v petrolejových lampách.
PE-PO čirý lampový olej, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO čirý lampový olej, 1 l
Kód: 47889
Kód dod.: 473135
EAN: 8595009244545
 
109.90 Kč
109.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lampový olej pro všechny typy olejových či petrolejových lamp a zahradních pochodní. Hoří i při nízkých teplotách.
Knot plochý do petrolejky, průměr 16 mm, délka 50 cm
Miloslav Chalupa
Knot plochý do petrolejky, průměr 16 mm, délka 50 cm
Kód: 2504533
Kód dod.: 972752
 
 
14.90 Kč
29.8Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plochý knot o šíři 16 mm vhodný pro petrolejové lampy se zrcadlovým nebo patentním reflektorem, nebo do plechovým petrolejových lamp 30 cm. Knot je dlouhý 50 cm.
PE-PO lampový olej citronela, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO lampový olej citronela, 1 l
Kód: 45394
Kód dod.: 473138
EAN: 8595009244156
 
149.90 Kč
149.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lampový olej pro všechny typy olejových lamp a zahradních pochodní. Citronela nejen svěže voní, ale zároveň pomáhá odpuzovat komáry a další hmyz.
Severochema petrolej 700 ml
Severochema
Severochema petrolej 700 ml
Kód: 42497
Kód dod.: 460229
EAN: 8595009240158
 
93.90 Kč
134.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje vybranou frakci petroleje se sníženou čadivostí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.