Fa Men Xtreme Invisible Power antiperspirant deodorant sprej pro muže 150 ml

Chcete účinnou ochranu před pocením a vlhkostí, ale vadí vám skvrny, které na oblečení zanechávají běžné antiperspiranty? Značka Fa od společnosti Henkel má pro vás nyní řešení v podobě antiperspirantu Fa Men Xtreme Invisible Power. Jde o vysoce účinný antiperspirant s recepturou, která kombinuje vědecky ověřenou 72hod... více
Běžná cena: 71.5  (-29%)
42.15 Kč bez DPH
dnů:2
51 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 70072
EAN: 9000100760546
Značka: Henkel Fa
Popis a parametry
Použití
Složení
Recenze (0)

Fa Men Xtreme Invisible Power antiperspirant deodorant sprej pro muže 150 ml

Chcete účinnou ochranu před pocením a vlhkostí, ale vadí vám skvrny, které na oblečení zanechávají běžné antiperspiranty? Značka Fa od společnosti Henkel má pro vás nyní řešení v podobě antiperspirantu Fa Men Xtreme Invisible Power. Jde o vysoce účinný antiperspirant s recepturou, která kombinuje vědecky ověřenou 72hodinovou ochranu před potem a tělesným pachem s účinnou prevencí před třemi nejběžnějšími typy skvrn od deodorantů. 

Muži potřebují spolehlivou, vysoce účinnou ochranu před potem v podpaží a nepříjemným tělesným pachem, ale zároveň i deodorant, který na oblečení nezanechá trvalé stopy. Fa Men Xtreme Invisible Power nabízí ověřenou 72hodinovou ochranu před potem a tělesným pachem, a zároveň bojuje se třemi nejběžnějšími typy skvrn od deodorantů: bílými stopami na barevném a tmavém oblečení, žlutými stopami na bílém či barevném oblečení a mastnými skvrnami.

Inovovaná technologie antiperspirantu Fa Men Xtreme Invisible Power je založena na bázi emulze. Místo práškové složky, se v receptuře nachází tekutý komplex aktivních látek zabraňujících pocení, takže na vašem oblečení se žádné bílé stopy ani nemohou objevit.

  • Pánský antiperspirant ve spreji
  • Receptura antiperspirantu FA Men Xtreme Invisible Power chrání před všemi druhy skvrn
  • Spolehlivě bojuje proti pocení 
  • Až 48hodinová ochrana před tělesným pachem
  • Dlouhotrvající svěžest a vůně

Látky obsažené v novém antiperspirantu Fa Men Xtreme Invisible Power byly podrobeny velice pečlivému výběru, aby šly snadno vyprat: aktivní látky a optické neutralizéry v Aerosolu jsou na vodní bázi, takže po vyprání nezůstávají žádné skvrny ani mastné stopy.

ParametryPorovnání
Výrobce
Schwarzkopf & Henkel, Germanyopf & Henkel, Germany
Určení
Pro muže
Balení
6
Hořlavé
Hořlavé
Druh
sprej

Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte ze vzdálenosti 15 cm od podpaží. Aplikujte krátkými střiky.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Fa Men Xtreme Invisible Power antiperspirant deodorant sprej pro muže 150 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159