Fronton Anorganická prášková barva Červeň cihlová venkovní, vnitřní použití 800g

Prášková barva se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů  v interiérech a exteriérech. k probarvování barev, stavebních směsí - malt a betonů stálost barevných odstínů dlouhodobá životnost Červeň cihlová venkovní, vnitřní použití 800g... více
Běžná cena: 109.5  (-17%)
75.29 Kč bez DPH
dnů:2
91.1 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 60760
EAN: 8591235028805
Značka: Fronton®
Popis a parametry
Použití
Recenze (0)

Fronton Anorganická prášková barva Červeň cihlová venkovní, vnitřní použití 800g

Prášková barva se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů  v interiérech a exteriérech.

  • k probarvování barev, stavebních směsí - malt a betonů
  • stálost barevných odstínů
  • dlouhodobá životnost
  • Červeň cihlová venkovní, vnitřní použití 800g
ParametryPorovnání
Výrobce
Teluria s.r.o.
Balení
8

Prášková barva se rozmíchá s malým množstvím vody na kaši, taktko připravenou barvu lze asi po jedné hodině smíchání použít k probarvování malířských barev a jiných stavebních nebo minerálních materiálů. Při práci dodržujte základní hygienická pravidla. Výrobek není určen k nátěrům přicházejícím do přímého styku s poživatinami, krmivy, pitnou vodou ani pro nátěry dětských hraček a dětského nábytku.

Nátěrový postup:
Před aplikací nátěru očistíme omítku od prachu, příp. omyjeme vodou a podle potřeby vyspravíme maltou. Omítka určená k nátěru musí být pevná, nedrolivá, dostatečně drsná, suchá a vyzrálá. Několikanásobné staré tlusté vápenné nátěry nutno odstranit oškrábáním po předchozím navlhčení vodou. Omítky natřené olejovými barvami nejsou vhodné pro nátěr barvou probarvenou Frontomen. Teplota okolního prostředí a podkladu nesmí při aplikaci klesnout pod +5 °C, neprovádět při prudkém slunečním žáru. Druhý nátěr lze nanášet po 2–5 hodinách.

Světlejší odstín: 5 kg barvy Fronton se vsype do 3 l měkké vody a dobře promíchá, po 2–3 hodinách se vzniklá kaše vmíchá do 50 l malířské barvy.

Tmavší odstín: 10 kg barvy Fronton se vsype do 5 l měkké vody a dobře promíchá, po 2–3 hodinách se vzniklá kaše vmíchá do 50 l malířské barvy.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Fronton Anorganická prášková barva Červeň cihlová venkovní, vnitřní použití 800g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159