cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Na blechy

 

Blechy se živí krví svého hostitele. 
Samice spotřebovává až 15 krát více krve, než je její vlastní tělesná hmotnost, může položit až 2000 vajíček za život.
Blecha může vyskočit až do výšky 8 palců, tedy přibližně 150krát více,  než je její výška. To je jako byste mohli přeskakovat mrakodrapy.
Existuje více než 2000 známých druhů a poddruhů blech.

Nejprodávanější
AKCE
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 1904448
Kód dod.: 675151
EAN: 3830072316474
 
95 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň.
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, rozprašovač,  500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1905723
Kód dod.: 675139
EAN: 3830072316450
 
127 Kč
254Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní insekticid s dlouhotrvajícím působením určený k likvidaci létajícího a lezoucího hmyzu.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, rozprašovač,  500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1905723
Kód dod.: 675139
EAN: 3830072316450
 
127 Kč
254Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní insekticid s dlouhotrvajícím působením určený k likvidaci létajícího a lezoucího hmyzu.
AKCE
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 1904448
Kód dod.: 675151
EAN: 3830072316474
 
95 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.