cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Bela šampon na psy s kondicionérem, 230 ml
Tatrachema Bela
Bela šampon na psy s kondicionérem, 230 ml
Kód: 2309137
Kód dod.: 675528
EAN: 8585003951228
 
59.90 Kč
260.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jen pro zvířata. Kosmetický veterinární přípravek. BELA šampon je speciální přípravek na mytí psů s obsahem kondicionéru. Kondicionér zjemňuje srst a usnadňuje rozčesávání.
Bella My Friend savé podložky pod zvířata, 90 x 60 cm, 10 ks
My friend
Bella My Friend savé podložky pod zvířata, 90 x 60 cm, 10 ks
Kód: 1703086
Kód dod.: 976130
EAN: 5900516460624
 
134.90 Kč
13.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měkké a příjemné na omak. Netkaná svrchní vrstva poskytuje pohodlí. Vnitřní savé jádro, vyrobené z buničiny, efektivně absorbuje vlhkost a udržuje ji uvnitř podložky.
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
34.90 Kč
99.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masová konzerva - kompletní krmivo, s kuřecím masem. Je vhodný jako kompletní krmná dávka pro kočky všech plemen (viz doporučené dávkování), nebo jako odměna či zpestření granulovaného krmiva.
Bioveta Plastin P, doplněk minerálních látek pro prasata, drůbež a psy, 1 kg
Plastin
Bioveta Plastin P, doplněk minerálních látek pro prasata, drůbež a psy, 1 kg
Kód: 04912
Kód dod.: 687111
EAN: 8594004852649
 
62.90 Kč
62.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doplnění minerálních látek do krmné dávky pro prasata, selata, psy a drůbež.
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampon na lesklou srst pro psy 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampon na lesklou srst pro psy 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
572.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubkově pečující kombinace výtažku z ovesných vloček, heřmánku a esenciálních olejů z levandule po
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Roboran D přísada do krmiva pro slepice, kuřata, krůty, perličky, kachny a husy, 1 kg
Roboran
Roboran D přísada do krmiva pro slepice, kuřata, krůty, perličky, kachny a husy, 1 kg
Kód: 04904
Kód dod.: 976025
EAN: 8595113000310
 
94.90 Kč
94.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doplňuje krmnou dávku o vitamíny, nepostradatelné aminokyseliny metionin a lyzin, makrominerální a mikrominerální látky (Fe, Cu, Zn, Mn, J, Co, Mg, Se) a krmnou sůl v optimálních dávkách.
Silica Happy Cool Pet, silikonové stelivo pro kočky, podestýlka, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikonové stelivo pro kočky, podestýlka, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
399 Kč
28.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce absorpční silikonové stelivo pro kočky. 100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
Bela šampon na psy s kondicionérem, 230 ml
Tatrachema Bela
Bela šampon na psy s kondicionérem, 230 ml
Kód: 2309137
Kód dod.: 675528
EAN: 8585003951228
 
59.90 Kč
260.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jen pro zvířata. Kosmetický veterinární přípravek. BELA šampon je speciální přípravek na mytí psů s obsahem kondicionéru. Kondicionér zjemňuje srst a usnadňuje rozčesávání.
AKCE
Chejn BARRY s kachnou konzerva pro psy, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kachnou konzerva pro psy, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
39.90 Kč
46.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výjimečná a exkluzivní masová konzerva pro psy s kachním masem. Jablko dodá pektin potřebný pro správnou funkci střev, lněné semínko podpoří kvalitní srst a tymián je přírodním antiparazitikem.
Happy Cool vysoce absorpční silikonové stelivo, 3,6 l
Silica Happy
Happy Cool vysoce absorpční silikonové stelivo, 3,6 l
Kód: 1700836
Kód dod.: 976063
EAN: 8595081599489
 
109.90 Kč
30.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalická, antialergická a bezprašná podestýlka pro kočky.
AKCE
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 5 l
Balanim
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
44.90 Kč
8.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejlehčí hrudkující minerální stelivo. Přírodní, ekologicky a zdravotně zcela nezávadný produkt, dokáží pohltit a uzavřít nejen tekutiny, ale i nežádoucí doprovodné pachy.
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
Bros pachový ohradník proti krtkům, psům a kočkám, 450 ml
Bros
Bros pachový ohradník proti krtkům, psům a kočkám, 450 ml
Kód: 63371
Kód dod.: 675691
EAN: 5904517004764
 
99.90 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros pachový ohradník je ideální na ochranu zahrad a dětských hřišť před nežádoucím působením krtků, psů a koček.
Proxim krmítková směs pro venkovní ptactvo, bohatý zdroj tuků, bílkovin a vlákniny, 1,5 kg
Proxim
Proxim krmítková směs pro venkovní ptactvo, bohatý zdroj tuků, bílkovin a vlákniny, 1,5 kg
Kód: 2504874
Kód dod.: 976073
EAN: 8594019367565
 
64.90 Kč
43.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krmivo pro venkovní ptactvo krmítková směs. Složení pšenice, proso, slunečnice.
Bela šampon pro psy napomáhající snížení výskytu parazitů, 230 ml
Tatrachema Bela
Bela šampon pro psy napomáhající snížení výskytu parazitů, 230 ml
Kód: 2403333
Kód dod.: 675535
EAN: 8585003951235
 
59.90 Kč
260.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon na mytí psů s obsahem nimbového oleje, který může napomáhat snížit riziko výskytu parazitů v srsti psů.
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
34.90 Kč
99.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masová konzerva - kompletní krmivo, s kuřecím masem. Je vhodný jako kompletní krmná dávka pro kočky všech plemen (viz doporučené dávkování), nebo jako odměna či zpestření granulovaného krmiva.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s jehněčím masem je určena pro každodenní krmení psů.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím, 12 × 85 g
Kód: 2501386
Kód dod.: 976430
EAN: 7613039758021
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Fantastic masový výběr s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím nabízí výběr lahodného krmiva, které bezpochyby uspokojí touhu vaší kočky po rozmanitosti.
Bioveta Plastin P, doplněk minerálních látek pro prasata, drůbež a psy, 1 kg
Plastin
Bioveta Plastin P, doplněk minerálních látek pro prasata, drůbež a psy, 1 kg
Kód: 04912
Kód dod.: 687111
EAN: 8594004852649
 
62.90 Kč
62.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doplnění minerálních látek do krmné dávky pro prasata, selata, psy a drůbež.
AKCE
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Balanim
BALANIM Packa přírodní hrudkující stelivo pro domácí mazlíčky, 20 l
Kód: 2501639
Kód dod.: 976065
EAN: 8591235093469
 
159.90 Kč
8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejlehčí hrudkující minerální stelivo. Přírodní, ekologicky a zdravotně zcela nezávadný produkt, dokáží pohltit a uzavřít nejen tekutiny, ale i nežádoucí doprovodné pachy.
AKCE
Sam vanička pro psy s kuřecím masem, 97% podíl masa, 415 g
Sam
Sam vanička pro psy s kuřecím masem, 97% podíl masa, 415 g
Kód: 2501396
Kód dod.: 976102
EAN: 8594048100560
 
31.90 Kč
76.87Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbená masová konzerva pro psy. Kvalitní maso a vnitřnosti zaručují přirozený obsah kolagenu a mastných kyselin. Červená řepa dodá vitalitu a posílí organismus, dobromysl zaručí lepší trávení a dobrou náladu.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
Konvit Neo vitamínová přísada do krmiva, 1 kg
Konvit
Konvit Neo vitamínová přísada do krmiva, 1 kg
Kód: 04910
Kód dod.: 976021
EAN: 8595113000815
 
74.90 Kč
74.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vitamínová přísada do krmiva, určená především pro mláďata drobných domácích zvířat. Pravidelná preventivní aplikace podporuje růst, tělesnou kondici, užitkovost, odolnost proti chorobám různého druhu, zejména přeměny látkové a chorobám odchovu.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S kuřetem a lososem v želé. Kapsička bude odpovídat požadavkům všech koťat.
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Micka
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Kód: 2508996
Kód dod.: 976398
EAN: 8594048100607
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s kuřecím – jemná masová chuť, které žádná kočka neodolá, a porce navíc potěší každý den.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.