cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Tmely, silikony, pryskyřice, pěny

Nejprodávanější
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Kód: 63583
Kód dod.: 516800
EAN: 4740008200014
 
182 Kč
242.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit TS 61 je jednosložková trubičková polyuretanová pěna, která vytvrzuje vzdušnou vlhkostí a je určena pro široké spektrum stavebních aplikací.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Kód: 2504659
Kód dod.: 512023
EAN: 8592884002352
 
61.90 Kč
1 547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
188 Kč
117.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Kód: 2504548
Kód dod.: 512212
EAN: 8591235062717
 
199 Kč
398Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Lukopren
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Kód: 2503040
Kód dod.: 518310
EAN: 8594019561963
 
86.90 Kč
3 476Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysokomodulový kyselý typ, vykazuje vysokou pevnost spoje. Určen k pružnému lepení materiálů sklo-sklo, keramika, smalt.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Kód: 2502902
Kód dod.: 512653
EAN: 8594024090922
 
309 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Mako color
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Kód: 2504584
Kód dod.: 100117
EAN: 4015962109841
 
135 Kč
900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Max color stříkací tmel sprej na všechny podklady jako je staré lakování, hliník, železo, ocel atd. Vhodný jako ideální prostředek mezi polyesterovým tmelem a konečnou barvou.
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Den Braven
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Kód: 2508818
Kód dod.: 516950
EAN: 8595100140456
 
275 Kč
333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml je vysoce účinný těsnicí materiál určený k ochraně stavebních konstrukcí proti šíření ohně a kouře.
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
155 Kč
1 033.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, tuba 125 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, tuba 125 ml
Kód: 2506416
Kód dod.: 503080
EAN: 8411519755664
 
129 Kč
1 032Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté a bílé spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, smrk, 750 g
Kód: 2502884
Kód dod.: 511181
EAN: 3831000204016
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Soudal izolační tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal izolační tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Kód: 2502921
Kód dod.: 519150
EAN: 5411183005716
 
109 Kč
389.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro spáry s pohybem. Vysoce flexibilní tmel pro venkovní i vnitřní použití. Přetíratelný všemi typy barev, vodotěsný a nepropustný, barevně stálý, odolný proti stárnutí, UV záření.
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Jub
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Kód: 2502908
Kód dod.: 517110
EAN: 3831000206355
 
126 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Kód: 2502882
Kód dod.: 511179
EAN: 3831000204023
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Henkel Pattex®
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Kód: 2506359
Kód dod.: 501890
EAN: 9000101151817
 
212 Kč
757.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX FT 101 je víceúčelový, elastický lepicí tmel určený pro použití v interiéru i exteriéru, založený na technologii Flextec. Vhodný pro lepení a tmelení všech druhů spár.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Kód: 2502899
Kód dod.: 512356
EAN: 8594007010824
 
939 Kč
626Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, silver, 280 ml
Kód: 2506883
Kód dod.: 519437
EAN: 8691451080875
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
236 Kč
842.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro aplikaci vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha.
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Distyk®
Distyk akrylový tmel, bílý, 310 ml
Kód: 2503619
Kód dod.: 518935
EAN: 8595100110350
 
58.90 Kč
210.36Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod.
AKCE
Den Braven akrylový tmel, bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven akrylový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2502912
Kód dod.: 518780
EAN: 8711595025959
 
57 Kč
203.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj.
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
165 Kč
1 320Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.