cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Kód: 2501766
Kód dod.: 440713
EAN: 8591235056495
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Het cement bílý, pro přípravu malt a betonů, 3 kg
Het
Het cement bílý, pro přípravu malt a betonů, 3 kg
Kód: 2501982
Kód dod.: 441516
EAN: 8594002538217
 
135 Kč
45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pojivo pro přípravu malt, betonů a stavebních výrobků - pro stavební účely, včetně spárování obkladů a dlažeb, příprava malt a betonů.
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Barvy a laky Hostivař
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Kód: 2502723
Kód dod.: 303020
EAN: 8590882010034
 
2 825 Kč
313.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům oceli, litiny, dřeva, betonu, různých jímek a omítky proti působení vlhkosti. Je určen pro hydroizolace stavebních konstrukcí s trvalou pružností.
CERESIT CE 33 Super Manhattan, 5KG
Henkel Ceresit
CERESIT CE 33 Super Manhattan, 5KG
Kód: 2600672
Kód dod.: 519558
EAN: 5900089153336
 
378 Kč
75.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 33 je spárovací hmota pro obklady a dlažbu z keramiky, skla a kameniny v interiérech bez nároků na vodotěsnost či chemickou odolnost.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Coal 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Coal 2 kg
Kód: 2506951
Kód dod.: 519588
EAN: 5900089217106
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Graphite 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Graphite 5 kg
Kód: 2506981
Kód dod.: 519622
EAN: 5900089140343
 
531 Kč
106.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Cocoa 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Cocoa 2 kg
Kód: 2600685
Kód dod.: 519602
EAN: 5900089140350
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Antracite 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Antracite 2 kg
Kód: 2508014
Kód dod.: 519586
EAN: 5900089140275
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Devoskyt válečková stěrková hmota, 16 kg
Devoskyt
Devoskyt válečková stěrková hmota, 16 kg
Kód: 2505596
Kód dod.: 517177
EAN: 8594035638021
 
577 Kč
36.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi jemná stěrková hmota vynikající pro celoplošnou i lokální aplikaci pro všechny savé povrchy s malými nerovnostmi – sádrokartony, stavební lepidla, omítky apod.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Kód: 2508041
Kód dod.: 519620
EAN: 5900089217182
 
531 Kč
106.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Devoskyt hrubost 2, stěrková hmota do interiéru, 21 kg
Devoskyt
Devoskyt hrubost 2, stěrková hmota do interiéru, 21 kg
Kód: 2504594
Kód dod.: 517169
EAN: 8594035632074
 
627 Kč
29.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Devoskyt vnitřní stěrka je určen k povrchovým úpravám stěn a stropů v interiérech. Je připravena k okamžitému použití. Devoskyt je vynikající podklad pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky.
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Het
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra s dlouhou dobou zpracovatelnosti pro vyrovnávání drobných nerovností minerálních podkladů (omítek, zdiva, panelů, atd.).
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 1,5 kg
REMAL
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 1,5 kg
Kód: 2503726
Kód dod.: 517201
EAN: 8591235036084
 
68.90 Kč
45.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný sněhově bílý. Vyrovnávací a dekorační stěrka pro vnitřní použití. Používá se k celoplošnému vyrovnávání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, sádrokartonů apod.) v interiérech.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Siena 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Siena 2 kg
Kód: 2600683
Kód dod.: 519600
EAN: 5900089140534
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 2 kg
Kód: 2508012
Kód dod.: 519585
EAN: 5900089217120
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Kód: 2506937
Kód dod.: 519580
EAN: 5900089140015
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Barvy a laky Hostivař
A1010 asfaltový lak izolační nátěr, černý, 9 kg
Kód: 2502723
Kód dod.: 303020
EAN: 8590882010034
 
2 825 Kč
313.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům oceli, litiny, dřeva, betonu, různých jímek a omítky proti působení vlhkosti. Je určen pro hydroizolace stavebních konstrukcí s trvalou pružností.
AKCE
Uniflex šamotová výmazová hmota, 5 kg
Uniflex®
Uniflex šamotová výmazová hmota, 5 kg
Kód: 2504841
Kód dod.: 442110
EAN: 8591235074253
 
159 Kč
31.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šamotová výmazová hmota se používá při stavbách, opravách, spárování krbů a kamen a také kvlepování lehčených ohnivzdorných desek, rohoží a šamotových plátů a prvků na keramický a kovový podklad.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
HET sádra bílá, 3 kg
HET sádra bílá, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
71.90 Kč
23.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
19.50 Kč
19.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Sedlecký Kaolín
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Kód: 2502842
Kód dod.: 440950
EAN: 8594024752011
 
339 Kč
13.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Využití kaolinu Sedlec Ia bylo ve výrobě porcelánu a řada výrobců jej dodnes používá jako hlavní plastickou složku hmoty pro plastické vytváření, lití nebo izostatické lisování stolního nádobí.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic šedá 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic šedá 2 kg
Kód: 2506941
Kód dod.: 519583
EAN: 5900089140039
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 5 kg
Kód: 2506969
Kód dod.: 519615
EAN: 5900089140022
 
531 Kč
106.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Devoskyt hrubost 2, stěrková hmota do interiéru, 1,8 kg
Devoskyt
Devoskyt hrubost 2, stěrková hmota do interiéru, 1,8 kg
Kód: 2503691
Kód dod.: 517165
EAN: 8594035632012
 
119 Kč
66.11Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Devoskyt vnitřní stěrka je určen k povrchovým úpravám stěn a stropů v interiérech. Je připravena k okamžitému použití. Devoskyt je vynikající podklad pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky.
Jub Akrinol Fugalux spárovací hmota, bílá, 2 kg
Jub
Jub Akrinol Fugalux spárovací hmota, bílá, 2 kg
Kód: 2506307
Kód dod.: 516005
EAN: 3838527394565
 
124 Kč
62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní spárovací hmota pro vnitřní i venkovní použití.
Knauf Uniflott stěrková hmota pro tmelení sádrových desek, 5 kg
Knauf
Knauf Uniflott stěrková hmota pro tmelení sádrových desek, 5 kg
Kód: 2503385
Kód dod.: 517190
EAN: 4003982162830
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální stěrková hmota pro tmelení sádrových desek Knauf. Používá se také pro vyrovnání nerovností ploch. Je určena pro vnitřní použití.
Devoskyt hrubost 2, stěrková hmota do interiéru, 9 kg
Devoskyt
Devoskyt hrubost 2, stěrková hmota do interiéru, 9 kg
Kód: 2503693
Kód dod.: 517167
EAN: 8594035632036
 
308 Kč
34.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Devoskyt vnitřní stěrka je určen k povrchovým úpravám stěn a stropů v interiérech. Je připravena k okamžitému použití. Devoskyt je vynikající podklad pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.