cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
Kód: 2501493
Kód dod.: 460123
EAN: 8591235071047
 
69.90 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Severochema
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Kód: 2504407
Kód dod.: 460178
EAN: 8595009250133
 
119 Kč
170Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
White Spirit - Lakový benzín - Rozpouštědlo pro odmašťování povrchů. Pro čištění náčiní a ředění při používání všech rozpouštědlových barev na bázi jednosložkového polyuretanu, alkydové pryskyřice a pliolitu.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
Kód: 2504058
Kód dod.: 460102
EAN: 8595073017786
 
64.90 Kč
162.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
Kód: 2504054
Kód dod.: 460108
EAN: 8595073017557
 
785 Kč
87.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 4 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 4 l
Kód: 2502851
Kód dod.: 460150
EAN: 8595009240233
 
579 Kč
144.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
BALTECH technický benzín P6402, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 4 l
Kód: 2504033
Kód dod.: 460151
EAN: 8595073007213
 
475 Kč
118.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
Kód: 2501037
Kód dod.: 460112
EAN: 8591235071085
 
61.90 Kč
154.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 4 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 4 l
Kód: 2502851
Kód dod.: 460150
EAN: 8595009240233
 
579 Kč
144.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
Kód: 2504054
Kód dod.: 460108
EAN: 8595073017557
 
785 Kč
87.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 9 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 9 l
Kód: 60832
Kód dod.: 460165
EAN: 8595009240240
 
1 135 Kč
126.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
BALTECH technický benzín P6402, 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 400 ml
Kód: 2504057
Kód dod.: 460122
EAN: 8595073017779
 
72.90 Kč
182.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Severochema
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Kód: 2504407
Kód dod.: 460178
EAN: 8595009250133
 
119 Kč
170Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
White Spirit - Lakový benzín - Rozpouštědlo pro odmašťování povrchů. Pro čištění náčiní a ředění při používání všech rozpouštědlových barev na bázi jednosložkového polyuretanu, alkydové pryskyřice a pliolitu.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
Kód: 2501494
Kód dod.: 460106
EAN: 8595073017540
 
405 Kč
101.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
BALTECH technický benzín P6402, 9 l
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 9 l
Kód: 2500094
Kód dod.: 460167
EAN: 8595073014501
 
945 Kč
105Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
Kód: 2500089
Kód dod.: 460099
EAN: 8591235071092
 
82.90 Kč
118.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Technický benzínový čistič P6411 je určen zejména k čištění a odmašťování kovových předmětů. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmašťování, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
109 Kč
155.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek je určen k čištění kovových předmětů a textilií a k odmašťování.
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
Kód: 2501035
Kód dod.: 460130
EAN: 8595073026924
 
99.90 Kč
142.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
Kód: 2500036
Kód dod.: 460132
EAN: 8591235071054
 
95.90 Kč
137Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
Kód: 2504058
Kód dod.: 460102
EAN: 8595073017786
 
64.90 Kč
162.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
57.90 Kč
723.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k čištění kovových předmětů a textilií, lze použít do zapalovačů. Nepoužívat jako palivo do vařičů a tlakových lamp!
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
Kód: 2501036
Kód dod.: 460100
EAN: 8595073026955
 
87.90 Kč
125.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů. Vysoce hořlavá kapalina a páry.
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
Kód: 2501493
Kód dod.: 460123
EAN: 8591235071047
 
69.90 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.