cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 900 g
BALtech
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 900 g
Kód: 2500514
Kód dod.: 466148
EAN: 8591235076202
 
72.90 Kč
81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čpavková voda se používá k čištění, leptání a dalším technickým účelům. Čpavková voda technická je roztok syntetického čpavku ve vodě.
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
BALtech
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
Kód: 2501675
Kód dod.: 466146
EAN: 8591235076158
 
56.90 Kč
126.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čpavková voda se používá k čištění, leptání a dalším technickým účelům. Čpavková voda technická je roztok syntetického čpavku ve vodě.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 900 g
BALtech
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 900 g
Kód: 2500514
Kód dod.: 466148
EAN: 8591235076202
 
72.90 Kč
81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čpavková voda se používá k čištění, leptání a dalším technickým účelům. Čpavková voda technická je roztok syntetického čpavku ve vodě.
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
BALtech
BALTECH čpavková voda 25 %, technická, 450 g
Kód: 2501675
Kód dod.: 466146
EAN: 8591235076158
 
56.90 Kč
126.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čpavková voda se používá k čištění, leptání a dalším technickým účelům. Čpavková voda technická je roztok syntetického čpavku ve vodě.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.