cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
169.90 Kč
42.48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo Original tekutý dezinfekční přípravek - účinný na dezinfekci užitkové vody (bazény, studny) a povrchů.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
54.90 Kč
45.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční přípravek účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů.
BALbio bakterie pro úpravu dešťové vody 100 g
BALbio
BALbio bakterie pro úpravu dešťové vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bakterie a enzymy které čistí dešťovou vodu a audržují jí bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíků.
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekce vody 1,4kg
Stachema - Laguna
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekce vody 1,4kg
Kód: 2507644
Kód dod.: 676260
EAN: 8595039315420
 
425 Kč
303.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelový přípravek k celosezónní průběžné údržbě vody ve všech typech bazénů.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekce vody 1,4kg
Stachema - Laguna
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekce vody 1,4kg
Kód: 2507644
Kód dod.: 676260
EAN: 8595039315420
 
425 Kč
303.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelový přípravek k celosezónní průběžné údržbě vody ve všech typech bazénů.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
54.90 Kč
45.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční přípravek účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů.
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekce, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
169.90 Kč
42.48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Savo Original tekutý dezinfekční přípravek - účinný na dezinfekci užitkové vody (bazény, studny) a povrchů.
BALbio bakterie pro úpravu dešťové vody 100 g
BALbio
BALbio bakterie pro úpravu dešťové vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bakterie a enzymy které čistí dešťovou vodu a audržují jí bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíků.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.