cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Kód: 2500185
Kód dod.: 473267
EAN: 8594023430538
 
96.90 Kč
38.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvojnásobný vítěz testu kvality TEST DNES. Vstupní surovinou je dřevěné uhlí vyrobené z tvrdých listnatých dřevin, jako ekologické a zdravotně nezávadné pojivo je použit potravinářský škrob.
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Kód: 2500363
Kód dod.: 473250
EAN: 8594023430033
 
105 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěné uhlí pro kvalitní grilování. Vyrobeno z tvrdých listnatých dřevin (dub, buk). Výhodná cena.
Dřevěné uhlí Servis Les 10 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les 10 kg
Kód: 2504945
Kód dod.: 473253
EAN: 8594023430026
 
379 Kč
37.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Největší balení dřevěného uhlí, vhodné pro domácí grilování i profi použití. Vstupní surovinou je výhradně tvrdé listnaté dřevo – dub a buk.
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Neuvedeno
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Kód: 2602781
Kód dod.: 473256
EAN: 8594023430057
 
569 Kč
56.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové dřevěné uhlí Gastro Indonesia Charcoal je vyrobeno z velmi tvrdých tropických dřevin pocházejících z Indonésie. Díky extra velkým kusům poskytuje dlouhotrvající, stabilní a intenzivní žár s minimálním množstvím popela.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Neuvedeno
Gastro Indonesia Charcoal dřevěné uhlí 10 kg
Kód: 2602781
Kód dod.: 473256
EAN: 8594023430057
 
569 Kč
56.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové dřevěné uhlí Gastro Indonesia Charcoal je vyrobeno z velmi tvrdých tropických dřevin pocházejících z Indonésie. Díky extra velkým kusům poskytuje dlouhotrvající, stabilní a intenzivní žár s minimálním množstvím popela.
Dřevěné uhlí Servis Les 10 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les 10 kg
Kód: 2504945
Kód dod.: 473253
EAN: 8594023430026
 
379 Kč
37.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Největší balení dřevěného uhlí, vhodné pro domácí grilování i profi použití. Vstupní surovinou je výhradně tvrdé listnaté dřevo – dub a buk.
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les grilovací brikety 2,5 kg
Kód: 2500185
Kód dod.: 473267
EAN: 8594023430538
 
96.90 Kč
38.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvojnásobný vítěz testu kvality TEST DNES. Vstupní surovinou je dřevěné uhlí vyrobené z tvrdých listnatých dřevin, jako ekologické a zdravotně nezávadné pojivo je použit potravinářský škrob.
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Servis Les
Dřevěné uhlí Servis Les 2,5 kg
Kód: 2500363
Kód dod.: 473250
EAN: 8594023430033
 
105 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevěné uhlí pro kvalitní grilování. Vyrobeno z tvrdých listnatých dřevin (dub, buk). Výhodná cena.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.