cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hnojiva

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informaci o přípravku.

Nejprodávanější
Agro ledek vápenatý, 3 kg
Agro Ledek vápenatý
Agro ledek vápenatý, 3 kg
Kód: 03565
Kód dod.: 655261
EAN: 8594005001459
 
155 Kč
51.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Agro LEDEK VÁPENATÝ je nejrychleji působící dusíkaté hnojivo. Jeho používání je vhodné k přihnojování všech plodin a kultur s výjimkou kyselomilných rostlin (azalky, rododendrony, kanadské borůvky…).
Agro Vitality Komplex výživa na rajčata a papriky, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex výživa na rajčata a papriky, 1 l
Kód: 2504903
Kód dod.: 656285
EAN: 8592542013966
 
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapalný pomocný přípravek určený k zálivce i k postřiku na list rajčat a paprik. Obsahuje vyšší dávky urychlovače růstu.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
Kód: 2500875
Kód dod.: 667120
EAN: 8591235092004
 
254 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
Cererit Hobby Gold kompaktované granulované hnojivo, 1 kg
Cererit®
Cererit Hobby Gold kompaktované granulované hnojivo, 1 kg
Kód: 1900053
Kód dod.: 655110
EAN: 8592542009853
 
65.90 Kč
65.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezchloridové granulované hnojivo, obsahující mikro- a makroprvky, jako je železo, vápník a hořčík. Je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i přihnojení během vegetace.
Kristalon hnojivo Gold kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Gold kapalný, 1 l
Kód: 2507543
Kód dod.: 655226
EAN: 8592542014598
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené kristalické hnojivo v kapalné formě. Mikroprvky jako rostlinné vitamíny pro výbornou kondici rostlin. Urdržuje rostliny stále v intenzivním růstu. Zamezuje žloutnutí listů.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Agro kapalné hnojivo pro orchideje, 250 ml
Agro Orchidea
Agro kapalné hnojivo pro orchideje, 250 ml
Kód: 2400082
Kód dod.: 656279
EAN: 8592542001659
 
46 Kč
184Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vynikajícím přípravkem k příhnojování orchidejí Anthurium, bromélií a ostatních epifytických rostlin, což jsou rostliny, které se v přírodě přichytávají ke kmenu a větvím pevnými krátkými silnými kořeny.
AKCE
Natura Rohovina přírodní hnojivo celoroční 900 g
Agro Natura
Natura Rohovina přírodní hnojivo celoroční 900 g
Kód: 2602852
Kód dod.: 656230
EAN: 8592542015250
 
108 Kč
120Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní organické hnojivo vyrobené z jemně drcené rohoviny. Obsahuje vysoký podíl organických látek a přírodního dusíku, který se do půdy uvolňuje postupně.
Agro ledek vápenatý, 3 kg
Agro Ledek vápenatý
Agro ledek vápenatý, 3 kg
Kód: 03565
Kód dod.: 655261
EAN: 8594005001459
 
155 Kč
51.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Agro LEDEK VÁPENATÝ je nejrychleji působící dusíkaté hnojivo. Jeho používání je vhodné k přihnojování všech plodin a kultur s výjimkou kyselomilných rostlin (azalky, rododendrony, kanadské borůvky…).
AKCE
Agro kapalné hnojivo univerzální, 500 ml
Agro
Agro kapalné hnojivo univerzální, 500 ml
Kód: 2503162
Kód dod.: 656270
EAN: 8592542013089
 
62 Kč
124Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Agro UNIVERSAL je kvalitní univerzální kapalné hnojivo vhodné pro veškeré pokojové, balkónové, terasové květiny i ostatní zahradní rostliny.
AKCE
Agro podzimní trávníkové hnojivo, 5 kg
Agro
Agro podzimní trávníkové hnojivo, 5 kg
Kód: 2506771
Kód dod.: 655400
EAN: 8594005001527
 
311 Kč
62.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Agro podzimní trávníkové hnojivo je speciálně vyvinuté pro výživu trávníku v podzimním období. Obsahuje optimální poměr živin, které pomáhají trávníku lépe přezimovat, posilují kořenový systém a zvyšují odolnost proti mrazu a chorobám.
Agro NPK hnojivo, 5 kg
Agro NPK
Agro NPK hnojivo, 5 kg
Kód: 03572
Kód dod.: 655140
EAN: 8594005001251
 
215 Kč
43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Minerální hnojivo určené k základnímu hnojení ovoce a zeleniny před vlastní výsadbou a k přihnojování v průběhu vegetace.
AKCE
Agro kravský hnůj, 10 kg
Agro
Agro kravský hnůj, 10 kg
Kód: 2505431
Kód dod.: 656242
EAN: 8594005001930
 
310 Kč
31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Agro Pravý kravský hnůj je organické hnojivo vyráběné z kravského hnoje pomocí procesu sušení a lisování. Granulovaná forma hnojiva usnadňuje manipulaci.
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 100 ml
Sulka
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 100 ml
Kód: 2502283
Kód dod.: 656212
EAN: 8595078517328
 
44.90 Kč
449Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Minerální hnojivo pro zlepšení výživy plodin Sulka Ca Biom je vysoce účinný prostředek určený k doplnění živin v půdě.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
Kód: 2501347
Kód dod.: 667122
EAN: 8591235091984
 
133 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
Cererit Hobby Gold kompaktované granulované hnojivo, 1 kg
Cererit®
Cererit Hobby Gold kompaktované granulované hnojivo, 1 kg
Kód: 1900053
Kód dod.: 655110
EAN: 8592542009853
 
65.90 Kč
65.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezchloridové granulované hnojivo, obsahující mikro- a makroprvky, jako je železo, vápník a hořčík. Je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i přihnojení během vegetace.
Agro Hořká sůl hnojivo, 1 kg
Hořká sůl
Agro Hořká sůl hnojivo, 1 kg
Kód: 78921
Kód dod.: 655155
EAN: 8594005001763
 
61.90 Kč
61.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalické hořečnaté hnojivo určené pro rychlé odstranění skrytého i zjevného nedostatku hořčíku. To se projevuje hnědnutím a zvýšeným opadáváním jehličí nebo žloutnutím listů.
Cererit Hobby Gold kompaktované granulované hnojivo, 5 kg
Cererit®
Cererit Hobby Gold kompaktované granulované hnojivo, 5 kg
Kód: 03554
Kód dod.: 655114
EAN: 8592542009884
 
285 Kč
57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezchloridové granulované hnojivo, obsahující mikro- a makroprvky, jako je železo, vápník a hořčík. Je určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Používá se k základnímu hnojení i přihnojení během vegetace.
AKCE
Hoštické hnojivo NPK s guánem
Forestina
Hoštické hnojivo NPK s guánem
Kód: 2507654
Kód dod.: 655143
EAN: 8594003193507
 
110 Kč
44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hoštické hnojivo NPK s guánem 2,5 kg – čistě přírodní organické hnojivo ideální pro univerzální použití v celé zahradě, zejména pro zdravou výživu ovoce a zeleniny.​
AKCE
Agro Cererit Hobby podzim hnojivo kapalné, 1 l
Agro
Agro Cererit Hobby podzim hnojivo kapalné, 1 l
Kód: 2506769
Kód dod.: 655106
EAN: 8592542013294
 
84 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Agro Cererit Hobby Podzim je kapalné hnojivo speciálně určené pro podzimní výživu trávníků, okrasných dřevin, ovocných stromů a keřů.
Agro Cererit Hobby Ovoce hnojivo pro ovoce kapalné 1L
Agro
Agro Cererit Hobby Ovoce hnojivo pro ovoce kapalné 1L
Kód: 2506849
Kód dod.: 655122
EAN: 8592542013270
 
97.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AGRO Cererit Hobby Ovoce je kapalné bezchloridové hnojivo s mikroprvky. Je určené pro všechny druhy ovoce pěstované na zahradě ve volné půdě i v pěstebních nádobách.
Agro Vápnitý dolomit hnojivo, 5 kg
Agro
Agro Vápnitý dolomit hnojivo, 5 kg
Kód: 2503730
Kód dod.: 655134
EAN: 8594005001558
 
65.90 Kč
13.18Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vápnitý dolomit se používá téměř pro veškeré plodiny na všech druzích půd.
Agro Vitality Komplex hnojivo pro muškáty a surfinie, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pro muškáty a surfinie, 1 l
Kód: 2504902
Kód dod.: 656284
EAN: 8592542013942
 
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro všechny druhy balkónových rostlin jako jsou muškáty, surfinie, begonie, fuchsie, milion bells aj. Nejedná se o běžné hnojivo.
Kristalon hnojivo Plod a květ kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Plod a květ kapalný, 1 l
Kód: 2507542
Kód dod.: 655213
EAN: 8592542014307
 
137 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené krystalické hnojivo nově v kapalné formě! Kristalon Pold a květ je kapalné hnojivo s mikroprvky jako rostlinnými „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů a zamezuje žloutnutí listů.
Kristalon hnojivo Gold kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Gold kapalný, 1 l
Kód: 2507543
Kód dod.: 655226
EAN: 8592542014598
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené kristalické hnojivo v kapalné formě. Mikroprvky jako rostlinné vitamíny pro výbornou kondici rostlin. Urdržuje rostliny stále v intenzivním růstu. Zamezuje žloutnutí listů.
Agro kravský hnůj, 2,5 kg
Agro
Agro kravský hnůj, 2,5 kg
Kód: 2504585
Kód dod.: 656241
EAN: 8594005009530
 
105 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Agro Pravý kravský hnůj je organické hnojivo vyráběné z kravského hnoje pomocí procesu sušení a lisování. Granulovaná forma hnojiva usnadňuje manipulaci.
Floria Travin Král trávníků hnojivo na trávníky s účinkem proti plevelům, 4 kg
Floria
Floria Travin Král trávníků hnojivo na trávníky s účinkem proti plevelům, 4 kg
Kód: 2503581
Kód dod.: 655378
EAN: 8594028310026
 
648 Kč
162Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Granulované hnojivo na trávníky s účinkem proti plevelům. Vyživuje trávník díky NPK hnojivu, likviduje dvouděložné plevele a provzdušňuje půdu pomocí zeolitu. Je
Agro kapalné hnojivo pro pelargonie a jiné balkónové květiny, 1 l
Agro
Agro kapalné hnojivo pro pelargonie a jiné balkónové květiny, 1 l
Kód: 2504374
Kód dod.: 656275
EAN: 8594005007437
 
85.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vynikajícím prostředkem k přihnojování muškátů a ostatních balkónových květin vysoce náročných na živiny (petunie, verbeny, begonie, fuchsie, bidens,…).
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 1 kg
Kód: 2500875
Kód dod.: 667120
EAN: 8591235092004
 
254 Kč
254Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
Agro slepičí hnůj pravý, 3 kg
Agro
Agro slepičí hnůj pravý, 3 kg
Kód: 2101505
Kód dod.: 656238
EAN: 8594005001060
 
112 Kč
37.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pravý slepičí hnůj je vyrobený z drůbeží podestýlky s přidáním melasy, melasových výpalků. Hnojivo je stabilizováno sušením a následnou peletizací.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.