Hydroxid sodný čistič odpadů mikrogranule 1 kg

Hydroxid sodný je chemická základní surovina pro obecně známé použití. Jeho účinnost nejvíce oceníte v sifonech umyvadel, dřezů, van, sprchových koutech, pisoárech, bidetech, toaletách, domovních kanálech a v různých potrubích. Dokonale z nich odstraní vlasy, chlupy, zvířecí srst, nehty, zbytky potravin, tuky, toaletní... více
Běžná cena: 83.5  (-18%)
56.69 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
68.6 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 75662
EAN: 8594069813166
Značka: de Miclén
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Hydroxid sodný čistič odpadů mikrogranule 1 kg

Hydroxid sodný je chemická základní surovina pro obecně známé použití. Jeho účinnost nejvíce oceníte v sifonech umyvadel, dřezů, van, sprchových koutech, pisoárech, bidetech, toaletách, domovních kanálech a v různých potrubích. Dokonale z nich odstraní vlasy, chlupy, zvířecí srst, nehty, zbytky potravin, Tuky, toaletní papír, vatu a také nepříjemné pachy. Mikroperličky se velmi rychle rozpustí a efektivně odstraní usazeniny. Nelze používat na hliníkové potrubí!

  • 100% účinnost
  • Čištění potrubí a odpadů
  • Slouží jako odmašťovadlo strojů - Příprava odmašťovacích lázní 5 min.
  • Rozpouští organické usazeniny v sifonech a výlevkách
  • Bělení a barvení textílií
  • V rozpuštěném stavu odstraňuje staré nátěry
  • Hydroxid sodný je velmi silná žíravina, proto dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené na obale!
ParametryPorovnání
Výrobce
De Miclén Trading, s.r.o
Balení
6/504 pal.
Korozivní/žíravé
Korozivní/žíravé

Pro dosažení co nejúčinnějšího efektu doporučujeme vsypat 2-3 vnitřní uzávěry (60-90 g) hydroxidu sodného a zalít 0,5-1l vroucí vody. Necháme působit 30 minut a pak propláchneme. V případě, že aplikace nedosáhne správného efektu, doporučujeme celý postup opakovat. Po každém použití obal pečlivě uzavřete a následně překontrolujte, zda je bezpečnostní uzávěr řádně utažen!

Nebezpečí! obsahuje Hydroxid sodný, Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte dýmy/mlhu/páry/rozprášenou tekutiny. Po manipulaci důkladně omyjte velkým množstvém vody. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Při požití vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Při styku s kůží nebo s vlasy veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktkní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujre ve vyplachování. Při vdechnutí zajistěte čertsvý vzduch. Při pravidelném dýchání nebo jeho zástavě provádějte umělé dýchání. Ihned přivolejte lékaře. 

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Související produkty

Hydroxid sodný čistič odpadů mikrogranule 1 kg

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159