Jenten U Štěpařský vosk pro ochranu řezných ran a roubů na dřevinách 220 g

Štěpařský vosk Jenten U je pasta pro ochranu řezných ran a roubů na dřevinách. Štěpařský vosk se nanáší dřevěnou špachtlí na řezné rány po řezu, roubování nebo mechanickém poškození. Nehodí se na roubování nebo očkování angreštu a rybízu za teplého počasí. Oblast použití: Ovocné a okrasné dřeviny. Účel: Ochrana řez... více
Běžná cena: 79.5  (-17%)
54.3 Kč bez DPH
dnů:2
65.7 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 03252
EAN: 8594024093633
Značka: Jenten U
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Jenten U Štěpařský vosk pro ochranu řezných ran a roubů na dřevinách 220 g

Štěpařský vosk Jenten U je pasta pro ochranu řezných ran a roubů na dřevinách. Štěpařský vosk se nanáší dřevěnou špachtlí na řezné rány po řezu, roubování nebo mechanickém poškození. Nehodí se na roubování nebo očkování Angreštu a Rybízu za teplého počasí.

  • Oblast použití: Ovocné a okrasné dřeviny.
  • Účel: Ochrana řezných ran a ran po mechanickém poškození.
ParametryPorovnání
Výrobce
Dch-Sincolor ČR
Balení
15

Dle velikosti rány. Neřeďte žádným rozpouštědlem-vosk zůstává trvale vláčný. Nehodí se na roubování a očkování Angreštu a Rybízu za teplého počasí. Vosk se za studena nanáší stěrkou na roubovaná a poraněná místa. Po použití řádně uzavřete a uskladněte při teplotách 5-30°C odděleně od potravin, nápojů apod. Zabraňte kontaminaci vody prostředkem nebo jeho obalem. 

Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizika pro člověka a životní prostředí.

Obsahuje: kalafunu, ethanol, dipenten, B-fellandren, terpinolen.

Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé podmínky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží. Používejte vhodné ochranné rukavice. Může ohrozit zdraví při požití, nadýchání a styku s pokožkou a sliznicemi.

Při výskytu příznaků nebo v případě nevolnosti vyhledejte lékařskou pomoc. Postiženému v bezvědomí nepodávejte nic do úst. Při zasažení očí: oční víčka držte otevřená a oči vyplachujte tekoucí vodou po dobu asi 10 minut. Vyjměte kontaktní čočky. Vyhledejte lékařskou pomoc. Při nadýchání: Vyveďte postiženého na čerstvý vzduch, zajistěte teplo a klid, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití: Vypláchněte ústa vodou a ihned vyhledejte lékařskou pomoc. Podejte Živočišné uhlí s vodou. Nevyvolávejte vracení. Při kontaktu s kůží: Zasaženou kůži důkladně omyjte mýdlem a vodou.

Produkt zatím nehodnocen

Jenten U Štěpařský vosk pro ochranu řezných ran a roubů na dřevinách 220 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159