Kittfort Stemal vnitřní malířská superbílá stěrka 2 kg

 STEMAL® je interiérová malířská stěrka pastovité konzistence, ředitelná vodou, kterou je možno používat na povrchové úpravy bytových, občanských a průmyslových staveb. Stěrku je možné používat jako podkladovou vrstvu malby, tapety nebo jako konečnou úpravu pro dosažení dokonale hladkého povrchu. Vhodnými podklady jsou... více
Běžná cena: 108.5  (-16%)
75.29 Kč bez DPH
dnů:2
91.1 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 52119
EAN: 8595030523305
Značka: Kittfort®
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Kittfort Stemal vnitřní malířská superbílá stěrka 2 kg

 STEMAL® je interiérová malířská stěrka pastovité konzistence, ředitelná vodou, kterou je možno používat na povrchové úpravy bytových, občanských a průmyslových staveb. Stěrku je možné používat jako podkladovou vrstvu malby, tapety nebo jako konečnou úpravu pro dosažení dokonale hladkého povrchu. Vhodnými podklady jsou beton, pórobeton, štukované omítky, dřevotřískové desky a ostatní běžné silikátové podklady.

ParametryPorovnání
Výrobce
Kittfort Praha s.r.o.
Balení
4

Podklady musí být pevné, čisté, zbavené prachu a mastnot. Doporučujeme je před nanesením stěrky dobře navhlčit. Poškozená místa, která jsou hlubší než 2 mm, musí být před nanesením stěrky vyspravená.

Stěrku dobře promícháme a případně rozředíme vodou na potřebnou hustotu. Stěrku je možné nanášet stříkacími zařízeními (pokud chcete dosáhnout rozmanitých povrchů), ručně nebo pomocí zednických hladítek do hrubosti 1,5-2 mm. Stěrku necháme dobře vyschnout (3-24 hod. dle nanesené vrstvy a okolní teploty). Přebroušení provedeme jemným smirkovým plátnem a vytvoříme si dokonale hladký povrch. V případě potřeby můžeme celý proces opakovat.

Spotřeba při hrubosti 1,5 mm je cca 1,5 kg/m?. Další úpravy ploch se vykonávají běžnými malířskými pomůckami a barvami.

Ochrana zdraví při práci: vnitřní stěrka Stemal je nevýbušná, nehořlavá, neobsahuje žíraviny ani jedovaté látky. Při potřísnění omyjte pokožku vodou, oči vypláchněte proudem čisté vody, při náhodném požití vypijte 0,5 l vody a vyhledejte lékaře. Při práci používejte ochranné pomůcky a základní hygienická pravidla.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Kittfort Stemal vnitřní malířská superbílá stěrka 2 kg

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159