cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
Dixi bylinný šampon proti lupům, 400 ml
Dixi
Dixi bylinný šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 2601247
Kód dod.: 845683
EAN: 8586000089730
 
49.90 Kč
124.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi šampon proti lupům je určený pro péči o pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Pomáhá jemně čistit vlasy a zanechává pokožku hlavy svěží.
Dixi šampon na barvené vlasy, 400 ml
Dixi
Dixi šampon na barvené vlasy, 400 ml
Kód: 2505145
Kód dod.: 845361
EAN: 8586000081222
 
49.90 Kč
124.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi šampon na barevné a melírované vlasy vaše vlasy ochrání a dodá jim krásný lesk.
Carin Ultra Wings Camomile dámské vložky, 36 ks
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Camomile dámské vložky, 36 ks
Kód: 2506882
Kód dod.: 916114
EAN: 8594004302045
 
69.90 Kč
1.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra tenké dámské vložky s křidélky a vůní heřmánku. Tyto vložky mají vysokou absorpční schopnos.Toto megapackové ekonomicky výhodné balení je vhodné pro celý cyklus menstruace.
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Blistex®
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Kód: 2500293
Kód dod.: 823486
EAN: 8594044644617
 
94.90 Kč
23 725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty Blistex s agáve nabízí šetrnou a účinnou péči pro suché a podrážděné rty.
AKCE
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Kód: 2507856
Kód dod.: 810094
EAN: 9005800388441
 
239.90 Kč
599.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
Nivea MicellAIR dvoufázová micelární voda s růžovou vodou, 400 ml
Nivea®
Nivea MicellAIR dvoufázová micelární voda s růžovou vodou, 400 ml
Kód: 2505082
Kód dod.: 825095
EAN: 9005800397504
 
239.90 Kč
599.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraní běžný i voděodolný make-up, čistí a tonizuje vaši pleť. Poraďte si s odličováním bez nepříjemného tření: NIVEA Dvoufázová micelární voda s růžovou vodou.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
219.90 Kč
2 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je lehké pleťové sérum navržené pro rozjasnění pleti a sjednocení jejího tónu.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2507884
Kód dod.: 870703
EAN: 9000101745306
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 9-16 dodává vlasům elegantní, chladný popelavý odstín velmi světlé blond.
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Labello®
Labello balzám na rty a tváře Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Kód: 2601044
Kód dod.: 823575
EAN: 6001051006137
 
119.90 Kč
23 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové složení balzámu na rty a tváře dodá intenzivní barvu bez vysoušení a poskytuje 24h hydrataci. Pomáhá chránit před ztrátou kolagenu díky sluneční ochraně s OF 30.
Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum, 200 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum, 200 ml
Kód: 94539
Kód dod.: 856861
EAN: 4008666700315
 
329.90 Kč
1 649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum – posiluje vlasové kořínky a podporuje růst vlasů v období hormonálních změn.
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2407104
Kód dod.: 860093
EAN: 9000101737066
Získáte 4 bodů
164.90 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na vlasy určený pro hladké, uhlazené a lesklé vlasy bez krepatění. Poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a vyhlazení, chrání je před poškozením a zanechává je hedvábně jemné.
Got2b Chaotic vláknitá guma pro tvarování účesu, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Chaotic vláknitá guma pro tvarování účesu, 100 ml
Kód: 2505974
Kód dod.: 981301
EAN: 9000100366410
 
184.90 Kč
1 849Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modelovací vláknitá guma na vlasy vytvoří na vaší hlavě chaotický, nedbalý účes a zároveň mu propůjčí silnou, ale tvarovatelnou fixaci.
Indulona tekuté mýdlo Konopné semínko, náhradní náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Konopné semínko, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 2508129
Kód dod.: 820015
EAN: 5201314185598
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona hypoalergenní pečující tekuté mýdlo Konopně semínko s olejem z konopných semínek a výtažkem z měsíčku lékařského.
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné a zároveň lehké tělové mléko určené pro suchou, velmi suchou a citlivou pokožku. Okamžitě zmírňuje pocit pnutí a svědění, intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss noční elixír na vlasy Overnight Moisture 100ml
Kód: 2600446
Kód dod.: 855285
EAN: 9000101702224
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss hydratační noční elixír se systémem Haptiq + hyaluronovým komplexem pro normální až suché vlasy.
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
214.90 Kč
1 074.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nubian Mléko na opalování SPF 30 Sprej 225 ml
Nubian
Nubian Mléko na opalování SPF 30 Sprej 225 ml
Kód: 2602468
Kód dod.: 815245
EAN: 8585001900129
 
299.90 Kč
1 332.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Opalovací mléko ve spreji s ochranným faktorem SPF 30, které pomáhá chránit pokožku před slunečním zářením a zároveň o ni pečuje.
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
214.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pevnější pleť už za 14 dní. Složení s koenzymem Q10 intenzivně hydratuje a stimuluje produkci kolagenu. Vyzkoušejte: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, extra světlá duhová blond 112
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, extra světlá duhová blond 112
Kód: 2402601
Kód dod.: 870137
EAN: 3600542601597
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Schauma Men Hair Booster tonikum na vlasy s kofeinem, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Men Hair Booster tonikum na vlasy s kofeinem, 200 ml
Kód: 2507820
Kód dod.: 845243
EAN: 9000101738162
 
134.90 Kč
674.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasové tonikum Schwarzkopf Schauma Men Hair Booster – posílení a ochrana pro řídnoucí vlasy.
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opalování, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opalování, 40 ml
Kód: 2600428
Kód dod.: 815371
EAN: 4006000002514
 
379.90 Kč
9 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s patentovanou látkou Luminous630 vyrovnává pigmentaci v pleti, a tím zabraňuje vzniku nových skvrn způsobených slunečním zářením. Viditelně redukuje stávající skvrny již za 4 týdny.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pro muže, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pro muže, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel a šampon s velice elegantní vůní a L-Carnitinem. Obsahuje povzbuzující složky, které stimulují unavené svaly a oživují celý organismus.
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
384.90 Kč
7 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá během noci hydratovat pleť a redukovat viditelnost vrásek.
Frosch Senses Granátové jablko sprchový gel, 300 ml
Frosch®
Frosch Senses Granátové jablko sprchový gel, 300 ml
Kód: 2602992
Kód dod.: 795660
EAN: 4001499943980
 
94.90 Kč
316.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní sprchový gel s přídavkem panthenolu šetrně pečuje o pokožku celého těla. Je pH neutrální, vhodný i pro citlivou pokožku.
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
224.90 Kč
7 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťové sérum proti vráskám a pro zářivou pleť.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.