cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Gillette Mach3 holící strojek + 2 hlavice
Gillette®
Gillette Mach3 holící strojek + 2 hlavice
Kód: 2102652
Kód dod.: 882015
EAN: 7702018020676
 
169.90 Kč
84.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský manuální holicí strojek Gillette Mach3 má břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Balení obsahuje strojek + 2 hlavice.
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 ks
Gillette®
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 ks
Kód: 2308484
Kód dod.: 882170
EAN: 7702018489787
 
89.90 Kč
22.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková kvalita v péči o pánskou tvář.
Atlantic holítka s výkovnou hlavicí a třemi břity, 3ks
Atlantic®
Atlantic holítka s výkovnou hlavicí a třemi břity, 3ks
Kód: 2404456
Kód dod.: 882385
EAN: 8594035002150
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázový holící strojek Atlantic Master Shave s výkyvnou hlavicí a lubrikačním páskem. Výkyvná hlavice je vybavena třemi břity.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorázové holítko pro muže
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorázové holítko pro muže
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázové holicí strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip jsou ideální pro muže s citlivou pokožkou.
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Jednorázová holítka 10+5  ks
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Jednorázová holítka 10+5 ks
Kód: 2600390
Kód dod.: 882348
EAN: 4027800348503
 
169.90 Kč
11.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázový pánský holicí strojek Extra2 Sensitive nabízí výkon jako prémiový holicí strojek, ale za cenu strojku jednorázového a je vhodný pro citlivou pokožku. Zvlhčující pásek je obohacen o výtažek z Aloe Vera.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty jednorázová holítka Sensitive, 5 ks
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty jednorázová holítka Sensitive, 5 ks
Kód: 30803
Kód dod.: 882344
EAN: 5010189105095
 
84.90 Kč
16.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázová holítka Sensitive s čistícím mechanismem, ergonomickou rukojetí s protiskluzovou úpravou, zvlhčujícím páskem s Aloe Vera.
Wilkinson Sword Pronto jednorázové holítka, 5 ks
Wilkinson
Wilkinson Sword Pronto jednorázové holítka, 5 ks
Kód: 30795
Kód dod.: 882365
EAN: 4027800080137
 
29.90 Kč
5.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disponují jedním břitem s třívrstvou povrchovou úpravou, díky které zůstává holítko ostré.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black jednorázový holicí strojek, 4 ks
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black jednorázový holicí strojek, 4 ks
Kód: 88938
Kód dod.: 882349
EAN: 4027800383900
 
79.90 Kč
19.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tři ostré břity a dva zvlhčující pásky s aloe vera se postarají o dokonale hladkou pokožku.
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 ks
Gillette®
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 ks
Kód: 2308484
Kód dod.: 882170
EAN: 7702018489787
 
89.90 Kč
22.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková kvalita v péči o pánskou tvář.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorázové holítko pro muže
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorázové holítko pro muže
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázové holicí strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip jsou ideální pro muže s citlivou pokožkou.
Gillette Fusion holicí strojek a 2 náhrní břity
Gillette®
Gillette Fusion holicí strojek a 2 náhrní břity
Kód: 47891
Kód dod.: 882003
EAN: 7702018866946
 
299.90 Kč
149.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský holicí strojek Gillette Fusion má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte.
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Jednorázová holítka 10+5  ks
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Jednorázová holítka 10+5 ks
Kód: 2600390
Kód dod.: 882348
EAN: 4027800348503
 
169.90 Kč
11.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázový pánský holicí strojek Extra2 Sensitive nabízí výkon jako prémiový holicí strojek, ale za cenu strojku jednorázového a je vhodný pro citlivou pokožku. Zvlhčující pásek je obohacen o výtažek z Aloe Vera.
AKCE
Gillette Mach3 holící strojek + 2 hlavice
Gillette®
Gillette Mach3 holící strojek + 2 hlavice
Kód: 2102652
Kód dod.: 882015
EAN: 7702018020676
 
169.90 Kč
84.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský manuální holicí strojek Gillette Mach3 má břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Balení obsahuje strojek + 2 hlavice.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorázový holící strojek, 4 ks
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorázový holící strojek, 4 ks
Kód: 50089
Kód dod.: 882350
EAN: 4027800710409
 
79.90 Kč
19.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3-břitý flexibilní jednorázový holicí strojek se zvlhčovacím proužkem. Zajišťuje jemné a důkladné oholení ve všech požadovaných úhlech.
Atlantic holítka s výkovnou hlavicí a třemi břity, 3ks
Atlantic®
Atlantic holítka s výkovnou hlavicí a třemi břity, 3ks
Kód: 2404456
Kód dod.: 882385
EAN: 8594035002150
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázový holící strojek Atlantic Master Shave s výkyvnou hlavicí a lubrikačním páskem. Výkyvná hlavice je vybavena třemi břity.
Wilkinson Sword Classic + 5 náhradních čepelí
Wilkinson
Wilkinson Sword Classic + 5 náhradních čepelí
Kód: 30752
Kód dod.: 882052
EAN: 4027800015504
 
114.90 Kč
22.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wilkinson SWORD Classic + 5 náhradních čepelí - holicí strojek pro muže, kteří mají rádi retro styl. Má jednoduchý design rukojeti a dvojité hrany ostří.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.