cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Barbus Classic krém na holení s glycerínem, 75 g
Barbus
Barbus Classic krém na holení s glycerínem, 75 g
Kód: 09205
Kód dod.: 880060
EAN: 8585001900013
 
44.90 Kč
598.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barbus pánský holící krém obsahuje glycerin, který pleť zvláčňuje a zjemňuje. Krém vousy změkčí, usnadňuje skluz holícího strojku a zabraňuje podráždění pokožky
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
 
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
Windsor pěnivý krém na holení, 100 g
ALPA® Windsor®
Windsor pěnivý krém na holení, 100 g
Kód: 2601742
Kód dod.: 880079
EAN: 8594001779239
 
42.90 Kč
429Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Windsor pěnivý krém na holení usnadňuje holení a pomáhá zajistit hladký skluz strojku po pokožce.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Windsor pěnivý krém na holení, 100 g
ALPA® Windsor®
Windsor pěnivý krém na holení, 100 g
Kód: 2601742
Kód dod.: 880079
EAN: 8594001779239
 
42.90 Kč
429Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Windsor pěnivý krém na holení usnadňuje holení a pomáhá zajistit hladký skluz strojku po pokožce.
Barbus Classic krém na holení s glycerínem, 75 g
Barbus
Barbus Classic krém na holení s glycerínem, 75 g
Kód: 09205
Kód dod.: 880060
EAN: 8585001900013
 
44.90 Kč
598.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barbus pánský holící krém obsahuje glycerin, který pleť zvláčňuje a zjemňuje. Krém vousy změkčí, usnadňuje skluz holícího strojku a zabraňuje podráždění pokožky
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
 
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.