cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
O.B. ExtraProtect Super tampony, 16 ks
O.b.®
O.B. ExtraProtect Super tampony, 16 ks
Kód: 2109225
Kód dod.: 920084
EAN: 3574661626062
 
74.90 Kč
4.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jádro tamponu je 100% rostlinného původu. Gynekologicky testováno. Velikost Super.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusů
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusů
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
134.90 Kč
4.22Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
O.B. ProComfort Super jsou tampony určené pro středně silné až silnější menstruační krvácení.
AKCE
Kotex Normal tampóny, 16 ks
Kotex®
Kotex Normal tampóny, 16 ks
Kód: 2404479
Kód dod.: 920172
EAN: 5029053506197
Získáte 1 bodů
39.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním tamponů Kotex se nabízí svoboda pohybu, pohodlí při použití a spolehlivost. Varianta "normal" je určena pro slabé až střední menstruaci.
o.b. Original tampony normal, 16 ks
O.b.®
o.b. Original tampony normal, 16 ks
Kód: 2603145
Kód dod.: 920040
EAN: 3574661900476
 
74.90 Kč
4.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
o.b. Original Normal jsou tampony pro středně silnou menstruaci, které díky technologii Dynamic Fit a drážkám Groove Lock poskytují pohodlnou a spolehlivou ochranu při každodenních aktivitách.
Carin Normal dámské tampony, 16 ks
Fide, Carin
Carin Normal dámské tampony, 16 ks
Kód: 2501403
Kód dod.: 920140
EAN: 8594004300881
 
36.90 Kč
2.31Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické tampony pro středně silnou menstruaci.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
O.B. Original Normal tampony, 16 ks
O.b.®
O.B. Original Normal tampony, 16 ks
Kód: 21514
Kód dod.: 920096
EAN: 3574661350134
 
69.90 Kč
4.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
O.b. tampony se stočenými drážkami byly speciálně vyvinuty tak, aby účinně vedly tekutinu dovnitř tamponu. Pro spolehlivou ochranu.
O.B. Original Super tampony, 16 ks
O.b.®
O.B. Original Super tampony, 16 ks
Kód: 21532
Kód dod.: 920095
EAN: 3574661350141
 
69.90 Kč
4.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
O.b. tampony se stočenými drážkami byly speciálně vyvinuty tak, aby účinně vedly tekutinu dovnitř tamponu. Pro spolehlivou ochranu.
AKCE
Kotex Super tampóny, 16 ks
Kotex®
Kotex Super tampóny, 16 ks
Kód: 2501402
Kód dod.: 920174
EAN: 5029053506203
 
39.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním tamponů Kotex se nabízí svoboda pohybu, pohodlí při použití a spolehlivost. Varianta "super" je určena pro silnou menstruaci.
AKCE
Kotex tampóny normal 32 kusů
Kotex®
Kotex tampóny normal 32 kusů
Kód: 2602812
Kód dod.: 920186
EAN: 5029053523200
 
69.90 Kč
2.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kotex Normal jsou hygienické tampony určené pro dny se středně silnou menstruací. Díky speciálně tvarovaným viskózovým vláknům poskytují spolehlivou absorpci a ochranu proti protečení, zatímco jemný povrch zajišťuje pohodlné používání během celého dn
Ria tampony SILKY normal, 16 ks
Hartmann Ria
Ria tampony SILKY normal, 16 ks
Kód: 2603198
Kód dod.: 919999
EAN: 4251632100217
 
64.90 Kč
4.06Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampony Ria SILKY Normal s jemným povrchem a osmi absorpčními drážkami poskytují pohodlnou menstruační ochranu pro dny s normální intenzitou krvácení.
O.B. ProComfort Mini tampony, 16 ks
O.b.®
O.B. ProComfort Mini tampony, 16 ks
Kód: 1803872
Kód dod.: 920093
EAN: 3574661329833
 
69.90 Kč
4.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové tampony o.b. ProComfort pro maximální pohodlí a spolehlivou ochranu. Díky technologii Dynamic Fit s 3D expanzí se tampon přizpůsobí tvaru těla a pomocí zámkových drážek je tekutina účinně vedena do horní části tamponu.
o.b. ExtraProtect tampony super, 16 ks
O.b.®
o.b. ExtraProtect tampony super, 16 ks
Kód: 2603151
Kód dod.: 920060
EAN: 3574661900445
 
89.90 Kč
5.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
o.b. ExtraProtect Super jsou tampony pro silnou menstruaci s ochrannými křidélky a technologií Dynamic Fit™, které poskytují zvýšenou ochranu před protečením a pohodlí při každodenních aktivitách.
o.b. ExtraProtect tampony normal, 16 ks
O.b.®
o.b. ExtraProtect tampony normal, 16 ks
Kód: 2603150
Kód dod.: 920059
EAN: 3574661900421
 
89.90 Kč
5.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
o.b. ExtraProtect Normal jsou tampony pro středně silnou menstruaci s ochrannými křidélky SilkTouch® a technologií Dynamic Fit™, které poskytují zvýšenou ochranu před protečením ve dne i v noci.
o.b. Pro Comfort Super Plus tampony 16 ks
O.b.®
o.b. Pro Comfort Super Plus tampony 16 ks
Kód: 2603117
Kód dod.: 920051
EAN: 3574661857640
 
79.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampony o.b. ProComfort s technologií Dynamic Fit a s jedinečným hedvábným povrchem SilkTouch jsou navrženy pro maximální pohodlí a nejspolehlivější ochranu, jaká kdy byla v rámci portfolia tamponů o.b. nabízena.
o.b. Pro Comfort Normal 16 ks
O.b.®
o.b. Pro Comfort Normal 16 ks
Kód: 2603116
Kód dod.: 920049
EAN: 3574661900414
 
79.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro středně silnou menstruaci s technologií DynamicFit.
Ria Super, tampóny, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Super, tampóny, 16 ks
Kód: 73658
Kód dod.: 920005
EAN: 4049500998345
 
54.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Super poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro velmi silnou menstruaci. Gynekologicky testováno.
Ria Mini, tampony, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Mini, tampony, 16 ks
Kód: 73656
Kód dod.: 920001
EAN: 4251632100002
 
54.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Mini poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro slabou menstruaci. Gynekologicky testováno.
O.B. ExtraProtect Super tampony, 16 ks
O.b.®
O.B. ExtraProtect Super tampony, 16 ks
Kód: 2109225
Kód dod.: 920084
EAN: 3574661626062
 
74.90 Kč
4.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jádro tamponu je 100% rostlinného původu. Gynekologicky testováno. Velikost Super.
Ria tampony SILKY super, 16 ks
Hartmann Ria
Ria tampony SILKY super, 16 ks
Kód: 2603199
Kód dod.: 919998
EAN: 4251632100231
 
64.90 Kč
4.06Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampony Ria SILKY Super s absorpčním jádrem a hladkým povrchem poskytují pohodlnou a spolehlivou ochranu během silnějších dnů menstruace.
AKCE
Kotex tampóny super 32 kusů
Kotex®
Kotex tampóny super 32 kusů
Kód: 2602813
Kód dod.: 920187
EAN: 5029053523217
 
69.90 Kč
2.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kotex Super jsou hygienické tampony určené pro dny se silnější menstruací. Díky speciálně tvarovaným viskózovým vláknům poskytují vysokou absorpční schopnost a spolehlivou ochranu proti protečení.
AKCE
Kotex tampóny mini 16 kusů
Kotex®
Kotex tampóny mini 16 kusů
Kód: 2602811
Kód dod.: 920170
EAN: 5029053506180
 
39.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kotex Mini jsou hygienické tampóny určené pro dny se slabou menstruací. Díky speciálně tvarovaným viskózovým vláknům poskytují spolehlivou absorpci a ochranu, zatímco hedvábně jemný povrch zajišťuje pohodlné zavádění a příjemné používání.
o.b. Original tampony super, 16 ks
O.b.®
o.b. Original tampony super, 16 ks
Kód: 2603146
Kód dod.: 920041
EAN: 3574661900308
 
74.90 Kč
4.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
o.b. Original Super jsou tampony pro silnou menstruaci s technologií Dynamic Fit™ a drážkami Groove Lock™, které poskytují spolehlivou ochranu před protečením a pohodlí při každodenních aktivitách.
o.b. ProComfort tampony mini 16 kusů
O.b.®
o.b. ProComfort tampony mini 16 kusů
Kód: 2603066
Kód dod.: 920048
EAN: 3574661900391
 
79.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
o.b. ProComfort tampony Mini 16 kusů jsou tampony určené pro slabou až středně silnou menstruaci, vhodné také pro začínající uživatelky díky své menší velikosti.
AKCE
O.B. ProComfort Super tampony, 32 ks
O.b.®
O.B. ProComfort Super tampony, 32 ks
Kód: 2600457
Kód dod.: 920080
EAN: 3574661331171
 
86 Kč
2.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampony o.b. ProComfort s technologií Dynamic Fit a s jedinečným hedvábným povrchem SilkTouch jsou navrženy pro maximální pohodlí a nejspolehlivější ochranu, jaká kdy byla v rámci portfolia tamponů o.b. nabízena.
o.b. ExtraProtect tampony super plus, 16 ks
O.b.®
o.b. ExtraProtect tampony super plus, 16 ks
Kód: 2603152
Kód dod.: 920061
EAN: 3574661900490
 
99.90 Kč
6.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
o.b. ExtraProtect Super Plus jsou tampony pro velmi silnou menstruaci s ochrannými křidélky a technologiemi Dynamic Fit™ a Groove Lock™, které poskytují zvýšenou ochranu před protečením ve dne i v noci.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusů
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusů
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
134.90 Kč
4.22Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
O.B. ProComfort Super jsou tampony určené pro středně silné až silnější menstruační krvácení.
Carin Normal dámské tampony, 16 ks
Fide, Carin
Carin Normal dámské tampony, 16 ks
Kód: 2501403
Kód dod.: 920140
EAN: 8594004300881
 
36.90 Kč
2.31Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické tampony pro středně silnou menstruaci.
AKCE
o.b. Original Super Plus tampóny 16 ks
O.b.®
o.b. Original Super Plus tampóny 16 ks
Kód: 2603115
Kód dod.: 920042
EAN: 3574661900360
 
84.90 Kč
5.31Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Originální technologie a maximální bezpečnost s tampóny O.B.
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Kód: 2600183
Kód dod.: 920003
EAN: 4052199266367
 
64.90 Kč
4.06Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria jsou jistou a spolehlivou ochranou pro všechny dny menstruace. Úzká, zaoblená špička a hladký povrch umožňují snadné zavedení a odstranění tampónu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.