cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Důbrava Kamenec zastavuje krvácení, 90 g
Důbrava
Důbrava Kamenec zastavuje krvácení, 90 g
Kód: 09534
Kód dod.: 884001
EAN: 8594005500143
 
149.90 Kč
1 665.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Kamenec ošetřuje podrážděnou pokožku po holení, štípnutí hmyzem a může se použít i jako prostředek proti pocení.
Nivea Men Black & White Invisible Ultimate Impact antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Ultimate Impact antiperspirant, 150 ml
Kód: 2002374
Kód dod.: 837092
EAN: 9005800329604
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistí vám dlouhotrvající účinnost proti zápachu, potu, skvrnám, podráždění a pozůstatkům antiperspirantu.
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji navržen pro muže, kteří hledají spolehlivou ochranu proti pocení i vůni, ale zároveň chtějí pečovat o citlivou pokožku podpaží.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento deodorant ve spreji s jiskřivou dřevitou vůní Vám garantuje celodenní svěžest.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 2003897
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
 
86 Kč
573.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vůně, která podtrhne Tvoje charisma a navíc vás příjemně osvěží po celý den.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305703
Kód dod.: 835069
EAN: 8720181284359
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji Dove Men+Care Invisible Dry chrání vaše oblíbené oblečení před bílými a žlutými skvrnami.
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji navržen pro muže, kteří hledají spolehlivou ochranu proti pocení i vůni, ale zároveň chtějí pečovat o citlivou pokožku podpaží.
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501495
Kód dod.: 837160
EAN: 4012400502547
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažij sílu 5 v 1 s Dalli Men Invisible 5in1. Spolehlivě chrání před zápachem až 48 hodin, je šetrný k pokožce, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Derma Dry Control – maximální sucho, maximální komfort!
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodin svěžest, bez obsahu alkoholu. Spolehněte se na účinnou ochranu proti pocení a vzniku skvrn na oblečení. Mějte vše pod kontrolou.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
účinný antiperspirant, který kombinuje dvojí účinek - antibakteriální a spolehlivý v boji proti skvrnám na oblečení. Obsahuje formuli, která uvolňuje vůni postupně a pocit svěžesti ti tak vydrží po celý den.
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neviditelná ochrana proti pocení, která pomáhá, aby černá zůstala černou a bílá bílou. Intenzivní, dřevitá vůně. Obsahuje technologii Motionsense, která uvolňuje vůni postupně a pocit svěžesti ti tak vydrží po celý den.
Vaseline Deo sprej Men Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501595
Kód dod.: 834953
EAN: 8886467040368
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Příjemný deodorant pro dlouhotrvající svěžest.
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Kód: 66775
Kód dod.: 837347
EAN: 9000100736763
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s antibakteriálními složkami a inovativní vůní aktivuje molekuly v boji proti tělesnému pachu, který zůstává pod kontrolou až po dobu 72h.
AKCE
Nivea Men Deep pánský antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pánský antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506696
Kód dod.: 837089
EAN: 9005800299082
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonný a přitom stále okouzlující. Jak na to? Nedejte potu šanci nechte se provázet šarmantní svěžestí. Proti pocení vás ochrání - NIVEA Sprej antiperspirant pro muže DEEP.
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Kód: 1907773
Kód dod.: 835497
EAN: 8002410043587
 
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čím více se hýbete, tím více aktivujete extra vůni díky inovativní technologii Odor-Conventer.
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Kód: 15265
Kód dod.: 837025
EAN: 4000388669000
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Povzbuzující mátová vůně s pižmem. Ochrana proti pocení s technologií Motionsense čím více jsi v pohybu, tím lépe funguje. Působí až 48 hodin. Bez obsahu alkoholu.
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Kód: 62459
Kód dod.: 837106
EAN: 4005808729951
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte neviditelnou ochranu proti pocení? Sáhněte po antiperspirantu, který nezanechává absolutně žádné skvrny - NIVEA MEN Sprej antiperspirant pro muže Invisible for Black & White.
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Kód: 1905596
Kód dod.: 837090
EAN: 9005800315386
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nebojte se přijít tak blízko, jak to jen půjde… Mužná přitažlivá vůně vás dostane k cíli. 48 h bez potu a zápachu zajistí - NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso.
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86893
Kód dod.: 835490
EAN: 8002410040388
 
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S nezaměnitelnou vůní Borotalco. Unisex deodorant. Spolehlivý DEO účinek po dobu 48 hodin. 0% alkoholu. Dermatologicky testováno.
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant ve spreji, 250 ml
Kód: 2507743
Kód dod.: 835235
EAN: 4005808730735
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h ochrana proti pocení bez alkoholu pro muže.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej nabízí 48hodinovou ochranu s aktivní technologií Motionsens, díky níž se budete celý den cítit čistě a svěže.
AKCE
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánský deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 837119
EAN: 9005800282657
 
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu! Deodorant se svěží mužnou vůní a složením s mořskými minerály vás ochrání až po dobu 48 hodin.
Nivea Men Black & White Invisible Ultimate Impact antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Ultimate Impact antiperspirant, 150 ml
Kód: 2002374
Kód dod.: 837092
EAN: 9005800329604
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistí vám dlouhotrvající účinnost proti zápachu, potu, skvrnám, podráždění a pozůstatkům antiperspirantu.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský antiperspirant ve spreji se složením bez alkoholu, který zajistí dlouhodobou, účinnou, ale na oblečení neviditelnou ochranu.
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný antiperspirant ve spreji s jemnou vůní pomáhá bojovat proti pocení a tělovým pachům po dobu až 48 hodin.
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Active Dry, 250 ml
Kód: 2501594
Kód dod.: 834952
EAN: 8886467000805
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento silný antiperspirant ve spreji s jemnou vůní pomáhá bojovat proti pocení a tělovým pachům po dobu až 48 hodin.
Dove Men+Care Energising antiperspirant sprej pro muže 150ml
Dove®
Dove Men+Care Energising antiperspirant sprej pro muže 150ml
Kód: 2501209
Kód dod.: 834900
EAN: 8720181572326
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Energising poskytuje až 48hodinovou ochranu proti pocení a tělesnému pachu. Jeho složení je obohaceno o ¼ hydratačního krému, což pomáhá chránit pokožku před podrážděním a vysušením.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.