cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
34.90 Kč
1 396Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tišící a chladící gel po bodnutí hmyzem. Obsahuje mentol, konopí, mátu, aloe vera, heřmánek a měsíček. Obsahuje také výtažek z citronové trávy, který pomáhá odpuzovat hmyz.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
2 189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
ZIAJA TĚLOVÉ MLÉKO KOZÍ MLÉKO 400ML 4017
Ziaja
ZIAJA TĚLOVÉ MLÉKO KOZÍ MLÉKO 400ML 4017
Kód: 2602448
Kód dod.: 808001
EAN: 5901887044017
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Nivea®
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Kód: 2508672
Kód dod.: 810103
EAN: 9005800388243
 
359.90 Kč
575.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko je určeno pro normální pokožku, která potřebuje extra hydrataci a zpevnění.
ZIAJA TĚLOVÉ MÁSLO KOZÍ MLÉKO 200ML 8254
Ziaja
ZIAJA TĚLOVÉ MÁSLO KOZÍ MLÉKO 200ML 8254
Kód: 2602449
Kód dod.: 808002
EAN: 5901887018254
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel je určen pro zevní použití a je vhodný pro masáže pokožky v oblasti kloubů, svalů a páteře.
RYOR UVOLŇUJÍCÍ MÁTOVÝ GEL 200 ML 5109
Ryor
RYOR UVOLŇUJÍCÍ MÁTOVÝ GEL 200 ML 5109
Kód: 2603223
Kód dod.: 810507
EAN: 8594007975109
 
239.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Nivea®
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Kód: 2506830
Kód dod.: 810102
EAN: 4006000081465
 
214 Kč
535Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Winter Moment hloubkově hydratuje suchou pokožku po 72 hodin.
AKCE
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Kód: 2507856
Kód dod.: 810094
EAN: 9005800388441
 
239.90 Kč
599.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné a zároveň lehké tělové mléko určené pro suchou, velmi suchou a citlivou pokožku. Okamžitě zmírňuje pocit pnutí a svědění, intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
ALPA GEL KONOPNÝ 100 ML 2215
ALPA®
ALPA GEL KONOPNÝ 100 ML 2215
Kód: 2603257
Kód dod.: 812014
EAN: 8595605202215
 
56.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Nivea Body Milk výživné tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk výživné tělové mléko, 250 ml
Kód: 09927
Kód dod.: 810040
EAN: 4005808246144
 
164.90 Kč
659.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Máte suchou až velmi suchou pokožku? Dopřejte jí výjimečnou péči. Vyzkoušejte bohaté složení s mandlovým olejem pro jemnou a vláčnou pokožku - NIVEA Výživné tělové mléko Body Milk.
Nivea Aloe & Hydration lehké tělové mléko s pumpičkou, 400 ml
Nivea®
Nivea Aloe & Hydration lehké tělové mléko s pumpičkou, 400 ml
Kód: 1707463
Kód dod.: 810067
EAN: 9005800286761
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pokožce osvěžující péči. Velmi lehké složení se vstřebá během vteřin a zajistí okamžitou a dlouhodobou hydrataci pokožky - NIVEA Lehké tělové mléko Aloe & Hydration.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
1 959 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte dámskou vůni Lacoste Origina
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Moschino
Moschino Toy 2 Pearl tělové mléko 200 ml
Kód: 2402347
Kód dod.: 13943
EAN: 8011003878680
 
880 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy i muže byla uvedena na trh v roce 2023 Toy 2 Pearl vytvořil Domitill
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
840 Kč
4 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2006  Určeno pro sebevědomou a silnou ženu, která mil
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Lotion Firming Q10 + vitamin C zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504636
Kód dod.: 810033
EAN: 9005800388458
 
199.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ztrácí vaše pokožka přirozenou pružnost a pevnost? Dopřejte jí intenzívní kúru a zpevněte ji: NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření a zklidnění pokožky po intenzivním opalování a slunění, jak v létě, tak i při lyžování na horách. Vynikající po pobytu na mrazu či chladném počasí, vhodný po koupání a saunování.
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Rose Touch tělové mléko, 400 ml
Kód: 2105619
Kód dod.: 810086
EAN: 9005800346922
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Rose Touch pro normální až suchou pokožku je obohacené o Intensive Moisture Serum a přírodní arganiový olej pro hydrataci pokožky po celých 48 h.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.