Matadorfix Butylplast 5N těsnící tmel 600 ml 1 kus

Butylplast 5N je jednosložkový těsnící tmel, který je určen na utěsňování vnějších spár montovaných staveb s rozponem prvků 4 800 mm. Šířka tmelené spáry může být v rozmezí od 15 do 40 mm. Těsnící tmel není vhodný na těsnění spár interiérů a objektů, kde přichází do styku s pitnou vodou, potravinami, apod. Průměrná živ... více
Běžná cena: 160.5  (-12%)
116.61 Kč bez DPH
dnů:2
141.1 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Matadorfix Butylplast 5N těsnící tmel 600 ml 1 kus

Butylplast 5N je jednosložkový těsnící tmel, který je určen na utěsňování vnějších spár montovaných staveb s rozponem prvků 4 800 mm. Šířka tmelené spáry může být v rozmezí od 15 do 40 mm. Těsnící tmel není vhodný na těsnění spár interiérů a objektů, kde přichází do styku s pitnou vodou, potravinami, apod. Průměrná životnost je 15 let.

ParametryPorovnání
Výrobce
Matadorfix s.r.o
Balení
15

Tmelí se při teplotě nad + 5 °C. Za deštivého počasí se tmelení nedoporučuje. Před tmelením spár se dotykové plochy v oblasti utěsňování očistí od prachu, písku a jiných nečistot. Do spár se zatlačí podkladný profil z mikroporézní gumy nebo z pásky z lehčeného PU, PE. Na suché stykové plochy se nanese penetrační nátěr Butylfix na zvýšení přilnavosti tmelu k povrchu. Nátěr se nanáší štětcem. Po zaschnutí nátěru (při 20 °C cca 15 min.) se nanáší Butylplast 5N pneumatickou pistolí.

Skladování:
Butylplast 5N se skladuje v suchých větraných skladech při teplotě + 5 až + 25 °C. Nedoporučuje se uskladnění kartonových krabic ve více než čtyřech vrstvách.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci:
Při práci s Butylplastem 5N je nutné dodržovat ustanovení o bezpečnosti a ochraně zdravím při práci, které jsou uvedeny v Kartě bezpečnostních údajů výrobku.

Upozornění:
Výrobce garantuje u výrobku funkčnost při dodržování uvedených aplikačních postupů a správném skladování. Pokud má být výrobek použit na jiné účely než je předepsáno, je nutné si jeho použitelnost ověřit přímo na místě za podmínek, za kterých bude lepení prováděno. Na takto použité výrobky nemůže výrobce poskytnout záruku na kvalitu spoje.

Technické parametry
- barva: šedá
- vzhled: pastovitá lepkavá hmota
- penetrace dle ČSN 72 2343: při +23 °C min.180 penetračních jednotek
- stékavost: max. 2 mm (dle ČSN EN 27390, metoda A)
- měrná hmotnost: cca 1350 kg.m-3

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Matadorfix Butylplast 5N těsnící tmel 600 ml 1 kus

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159