Max Factor Lipfinity Colour & Gloss rtěnka a lesk 500 Shimmering Pink 2 x 3 ml

Dlouhotrvající rtěnka a lesk v jednom Max Factor si v ničem nezadal se svou pověstí průkopníka ve světě kosmetiky a připravil skutečnou revoluci v líčení rtů. Díky nejnovějším technologiím přichází s novou generací LIPFINITY pro ještě kouzelnější rty, které vydrží bez výrazných úprav 12 – 16 hodin. Intenzivní barvy, z... více
Běžná cena: 357.5  (-25%)
220.33 Kč bez DPH
dnů:2
266.6 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 49993
EAN: 5011321225084
Značka: Max Factor
Popis a parametry
Recenze (0)

Max Factor Lipfinity Colour & Gloss rtěnka a lesk 500 Shimmering Pink 2 x 3 ml

Dlouhotrvající rtěnka a lesk v jednom

Max Factor si v ničem nezadal se svou pověstí průkopníka ve světě kosmetiky a připravil skutečnou revoluci v líčení rtů. Díky nejnovějším technologiím přichází s novou generací LIPFINITY pro ještě kouzelnější rty, které vydrží bez výrazných úprav 12 – 16 hodin. Intenzivní barvy, zářivý lesk – to všechno splňuje nová LIPFINITY COLOUR & GLOSS!

Lipfinity Colour & Gloss je inovovaným přípravkem, v jehož obou koncích najde každá žena splnění svých snů o dokonalé rtěnce. V jednom je skryta rtěnka v některém z bohatých tónů, která z vašich rtů vyčaruje sen všech mužů. Druhý konec pak skrývá zářivý lesk se třpytkami, který plní funkci top coatu (hydratujícího fixátoru barevné báze) a zároveň jemně zesvětluje intenzitu základní barvy (působí stejně, jako několik světlejších pramínků v tmavých vlasech, které je nádherně projasňují). Spojením barvy a top coatu získávají rty nejen na úchvatném odstínu, ale zároveň jsou i chráněny před negativními vnějšími vlivy a ošetřovány.

Max Factor spolupracuje se špičkovými odborníky na krásu, mezi něž patří i Rita Hazen, špičková newyorská kadeřnice starající se o účesy Jennifer Lopez či Jessice Simpson, která nám vysvětluje: „Výrazná tmavší barva vlasů s několika vhodně umístěnými světlejšími pramínky vytváří pozoruhodný kontrast, který vede k dojmu, že tu máme hned několik navzájem ladících odstínů umocněných navíc třpytivým efektem. Výsledkem melírování je vizuálně plnější tvar a vzhled zdravých, silných vlasů, aniž bychom museli jakkoliv dramaticky měnit jejich délku či střih.“

Sen se ale stává skutečností pomocí nové generace dvoufázových rtěnek Lipfinity od Max Factor, které spolehlivě vytvoří žádaný multitonální efekt. Lipfinity Colour & Gloss představuje moderní přípravek složený ze dvou fází v jediné tyčince. Na jednom konci najdete bohatou základovou barvu a na opačném zase tónovaný transparentní top coat v ladícím odstínu obsahující navíc jiskřivé mikročástečky pro docílení zářivého vzhledu. Kontrast mezi základem a top coatem vzešel z rozsáhlých experimentů, jejichž cílem bylo vybrat ideální kombinaci pro vytvoření multitonálního efektu. Jejich propojením se rozehrává nebývalá kaskáda odstínů vedoucí k co nejpřirozenějšímu vzhledu líčení. Samy se o tom na vlastní oči přesvědčíte, až základovou sytou barvu překryjete rozjasňující svrchní vrstvou, která ji okamžitě promění.

Max Factor LipfinityColour & Gloss obsahuje širokospektrální technologii:

Tajemstvím dokonalosti Lipfinity Colour & Gloss je širokospektrální technologie, která mnohonásobně odráží světlo a tím dociluje naprosto podmanivého vzhledu. Stejně jako u promelírovaných vlasů se i v tomto případě spojením tmavých a světlejších tónů vytváří nádherný vzhled plných rtů umocněný okouzlujícím odstínem vytvořeným dokonalým sladěním obou vrstev. Top coat je sám o sobě lehce tónovaný, takže spolu s barvou základu vytvoří perfektní multitonální vzhled. Top coat rovněž obsahuje mikroperličky, které jemným třpytem projasňují základní barvu na těch partiích rtů, kde je nejintenzivnější a docilují multitonálního efektu i při pohledu z rozmanitých úhlů. Základová báze doplněná top coatem vykouzlí na rtech přitažlivé, jemně zářící líčení.

Vzhledem k tomu, že základní barva Lipfinity Colour & Gloss je vytvořena na bázi stejné odolné technologie jako klasická Lipfinity, zaručuje více než 10 hodinový barevný efekt beze změn. Spolu s top coatem poskytují nejen příjemný pocit, ale především elegantní vzhled. Mimoto top coat zajišťuje, že ani po jeho případném setření se neobjeví jakákoliv nepravidelnost v základní barevné vrstvě.

Pat McGrath prohlašuje: „Lipfinity Colour & Gloss to je mimořádná rtěnka a bezkonkurenční lesk v jednom. Špičková technologie umožňuje pouhým okem nepostřehnutelné spojení multibarevné rtěnky a lesku, takže výsledkem jsou nádherné rty. Jednoduše naneste sytou základní barvu a minutku počkejte, až perfektně zaschne a než se tak stane, vyvarujte se jakýmkoliv dotykům. Pak už jen aplikujte svrchní lesklý a třpytivý top coat, který můžete kdykoliv během dne jednoduše obnovovat. Pomocí top coatu nejen zjemníte původní intenzivní barvu, ale zároveň báječně zvýrazníte své rty. Tak jednoduché a přitom naprosto geniální!“

  • multitonální efekt na Vašich rtech
  • vydrží až 10 hodin
ParametryPorovnání
Výrobce
Procter & Gamble
Balení
1
Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Max Factor Lipfinity Colour & Gloss rtěnka a lesk 500 Shimmering Pink 2 x 3 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159