Nohel Garden hnojivé tyčinky univerzální 50 kusů

Univerzální hnojivové tyčinky, hnojivo vhodné pro všechny druhy pokojových i balkonových kvetoucích i stálezelených rostlin. Zajišťuje rovnoměrný a vyvážený přísun živin podporující růst a bohaté kvetení. Zvyšuje odolnost rostlin proti chorobám, škůdcům a nepříznivým pěstebním podmínkám. Napomáhá vytvářet i drobtovitou... více
Běžná cena: 41.5  (-29%)
24.3 Kč bez DPH
dnů:2
29.4 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 03487
EAN: 5900026001003
Značka: Nohel Garden
Popis a parametry
Recenze (0)

Nohel Garden hnojivé tyčinky univerzální 50 kusů

Univerzální hnojivové tyčinky, hnojivo vhodné pro všechny druhy pokojových i balkonových kvetoucích i stálezelených rostlin. Zajišťuje rovnoměrný a vyvážený přísun živin podporující růst a bohaté kvetení. Zvyšuje odolnost rostlin proti chorobám, škůdcům a nepříznivým pěstebním podmínkám. Napomáhá vytvářet i drobtovitou strukturu půdy a zlepšuje tak fyzikální vlastnosti půdy.

Použití: Vtlačte tyčinku mezi rostlinu a stěnu květníku nebo truhlíku. Zalévejte podle potřeb jednotlivých druhů rostlin. Po 6-8 týdnech je tyčinka spotřebována a hnojení opakujte. Po přesazení 3 týdny nepřihnojujte! V zimním období (listopad - únor) aplikujte jen polovinu doporučené dávky.

Dávkování dle průměru květníku:

  • do 9 cm: 1/2 tyčinky
  • 12 cm: 1 tyčinka
  • 15 cm: 2 tyčinky
  • 18 cm: 4 tyčinky

Uchovávejte jen v původních obalech. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nejezte, nepijte a nekuřte při používání. Používejte vhodné ochranné rukavice. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vypláchněte ústa a vypijte 0,5 litru vody.

ParametryPorovnání
Výrobce
Kozielski sp.z o.o.
Balení
1
Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Nohel Garden hnojivé tyčinky univerzální 50 kusů

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159