cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Finish kapsle na čištění myčky, 3 ks
finish - Calgonit
Finish kapsle na čištění myčky, 3 ks
Kód: 1800526
Kód dod.: 749003
EAN: 5900627073003
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho fungování je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami.
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
Získáte 6 bodů
219.90 Kč
2.44Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonné tablety All in 1 pro zářivě čisté nádobí a ochranu myčky.
Jar Platinum Plus tablety do myčky, 40 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do myčky, 40 ks
Kód: 2601056
Kód dod.: 750264
EAN: 8006530121606
 
299.90 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar Platinum Plus tablety do myčky pomáhají odstranit běžné nečistoty z nádobí při mytí v myčce. Předem odměřená kapsle usnadňuje dávkování mycího prostředku.
AKCE
Jelen Sůl do myčky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Sůl do myčky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
 
55 Kč
36.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sůl do myčky pro změkčení vody, zabránění vodního kamene a prodloužení života myčky.
Finish čistič myčky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič myčky duopack, 2× 250 ml
Kód: 41033
Kód dod.: 749004
EAN: 8592326007983
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho fungování je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Kód: 2600398
Kód dod.: 735044
EAN: 8594187140533
 
1 249.90 Kč
83.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce koncentrovaný slabě kyselý prostředek pro veškeré druhy profesionálních myček. Vhodný pro veškeré druhy nádobí a skla. Dokonale smáčí, zamezuje tvorbu minerálních usazenin a zajišťuje rychlé schnutí.
AKCE
Jelen tablety do myčky 52 ks
Jelen®
Jelen tablety do myčky 52 ks
Kód: 2309215
Kód dod.: 749949
EAN: 8596422551159
 
262 Kč
5.04Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
České a ekologické tablety do myčky značky Jelen jsou šetrné k přírodě i k vaší myčce.
Somat tablety do myčky 4v1 Excellence 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky 4v1 Excellence 110 ks
Kód: 2603208
Kód dod.: 750368
EAN: 9000101852981
 
1 085.90 Kč
9.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat Excellence 4v1 jsou multifunkční kapsle do myčky, které spojují účinné odstranění odolných nečistot, lesk nádobí, ochranu choulostivých materiálů a péči o myčku v jednom mycím kroku.
Somat All In 1 Extra Lemon XXXL tablety do myčky 115 kusů
Henkel Somat
Somat All In 1 Extra Lemon XXXL tablety do myčky 115 kusů
Kód: 2602948
Kód dod.: 750364
EAN: 9000101852134
 
609.90 Kč
5.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat All in 1 Extra Lemon XXXL tablety do myčky 115 ks představují výhodné velké balení tablet určených pro každodenní mytí nádobí.
Somat čistič myčky intenzivní, 2 × 250 ml
Henkel Somat
Somat čistič myčky intenzivní, 2 × 250 ml
Kód: 2304830
Kód dod.: 746063
EAN: 9000101556537
 
169.90 Kč
339.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič myčky 3× čistící síla – odstraňuje mastnotu, vodní kámen a čistí filtr myčky. Čistí důležité části myčky jako stříkací trysky a filtry.
Finish tablety do myčky Quantum All in 1, 60 ks
finish - Calgonit
Finish tablety do myčky Quantum All in 1, 60 ks
Kód: 2309760
Kód dod.: 749997
EAN: 5908252004881
 
319.90 Kč
5.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Quantum All in 1 pro naprostou čistotu a diamantový lesk vždy a hned napoprvé.
AKCE
Fiorillo Hrubozrnná sůl do myčky nádobí, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná sůl do myčky nádobí, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 746101
EAN: 8017412004016
 
31 Kč
31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nezapomínáte během pravidelné údržby Vaší myčky na nádobí na doplnění soli?
Somat leštidlo do myčky Rinser, 750 ml
Henkel Somat
Somat leštidlo do myčky Rinser, 750 ml
Kód: 06938
Kód dod.: 747035
EAN: 9000100344098
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Leštidlo Somat Rinser zajistí nepřekonatelný lesk a rychlé schnutí vašeho nádobí.
Finish čistič myčky, 250 ml
finish - Calgonit
Finish čistič myčky, 250 ml
Kód: 06841
Kód dod.: 749002
EAN: 8594002680138
 
85.90 Kč
343.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho fungování je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami.
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
Kód: 61657
Kód dod.: 747003
EAN: 8592326010389
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
Somat sůl do myčky, 1,5 kg
Henkel Somat
Somat sůl do myčky, 1,5 kg
Kód: 06920
Kód dod.: 746061
EAN: 9000100147293
 
64.90 Kč
43.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brání usazování vodního kamene a zvyšuje výkonnost myčky.
Finish sůl do myčky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish sůl do myčky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
 
44.90 Kč
29.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
Relevi Deo Lavastoviglie Limone osvěžovač do myčky, 6 ml
Relevi
Relevi Deo Lavastoviglie Limone osvěžovač do myčky, 6 ml
Kód: 2602810
Kód dod.: 748003
EAN: 8002100239160
 
34.90 Kč
581.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Relevi Deo Lavastoviglie Limone osvěžovač do myčky pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a zanechává svěží citronovou vůni až po dobu 60 mycích cyklů.
Frosch Eko koncentrát na nádobí Červený pomeranč 500 ml
Frosch®
Frosch Eko koncentrát na nádobí Červený pomeranč 500 ml
Kód: 2602984
Kód dod.: 735154
EAN: 9001531973772
 
64.90 Kč
129.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch Eko koncentrát na nádobí Červený pomeranč 500 ml je ekologický koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí, který si snadno poradí s mastnotou i zaschlými nečistotami.
GO! All-in-One 5v1 tablety do myčky, 60 ks
GO!
GO! All-in-One 5v1 tablety do myčky, 60 ks
Kód: 2507724
Kód dod.: 749990
EAN: 8594029052451
 
159.90 Kč
2.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezfosfátové tablety do myčky s funkcí leštidla a soli.
Frosch Eko All-in-1 Limetka gel do myčky, 650 ml
Frosch®
Frosch Eko All-in-1 Limetka gel do myčky, 650 ml
Kód: 2603098
Kód dod.: 706558
EAN: 9001531965944
 
326.50 Kč
8.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologický gel do myčky s limetkovou vůní zanechá vaše nádobí zářivě čisté.
Somat tablety do myčky Excellence 5v1, 110 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky Excellence 5v1, 110 ks
Kód: 2603209
Kód dod.: 750369
EAN: 9000101852677
 
1 085.90 Kč
10.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat Excellence 5v1 jsou prémiové kapsle do myčky, které v jednom mycím cyklu spojují účinné odstranění odolných nečistot s péčí o nádobí a zářivým leskem.
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Lemon & Lime, 85 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky All in 1 Extra Lemon & Lime, 85 ks
Kód: 2404532
Kód dod.: 750247
EAN: 9000101809879
Získáte 10 bodů
424.90 Kč
5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat All-in-1 Extra Lemon & Lime tablety do myčky s vůní citronu a limetky neutralizující zápach pro zářivě čisté nádobí i na krátké a eco programy s nízkou teplotou!
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
259.90 Kč
144.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Power Gel Lemon je vysoce účinný čisticí prostředek do myčky nádobí, který kombinuje silný čisticí výkon s příjemnou svěží vůní citronu.
Somat tablety do myčky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Henkel Somat
Somat tablety do myčky Excellence Premium 5v1, 65 ks
Kód: 2501343
Kód dod.: 750320
EAN: 9000101807875
 
489.90 Kč
7.54Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat Excellence 5v1 kapsle na nádobí - Navrženo tak, aby účinně odstraňovaly až 72 hodin zaschlé odolné skvrny a zajistily hloubkově čistý výsledek.
Somat Excellence Duo gel do myčky na mytí nádobí, 1620 ml, 90 dávek
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gel do myčky na mytí nádobí, 1620 ml, 90 dávek
Kód: 2404531
Kód dod.: 750327
EAN: 9000101850529
Získáte 10 bodů
489.90 Kč
5.44Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na mytí nádobí zajišťuje účinné čištění a brilantní lesk i při nízkých teplotách na eco a krátké programy.
Somat Excellence 5v1 tablety do myčky, 80 ks
Henkel Somat
Somat Excellence 5v1 tablety do myčky, 80 ks
Kód: 2601133
Kód dod.: 750333
EAN: 9000101831658
 
609.90 Kč
7.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat Excellence 5v1 tablety do myčky jsou určeny pro mytí nádobí v automatických myčkách. Praktické tablety s předem odměřenou dávkou usnadňují používání myčky.
Somat čistič myčky v tabletách, 3 ks
Henkel Somat
Somat čistič myčky v tabletách, 3 ks
Kód: 98529
Kód dod.: 749021
EAN: 9000100999786
 
104.90 Kč
34.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako první a jediný k použití v naplněné myčce! Dokonale odstraní vodní kámen a mastné usazeniny i v těžko přístupných místech během plného mycího cyklu.
Finish Lemon čistič myčky duopack, 2× 250 ml
finish - Calgonit
Finish Lemon čistič myčky duopack, 2× 250 ml
Kód: 36571
Kód dod.: 749005
EAN: 8592326010716
 
149.90 Kč
599.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho fungování je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.