cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Hlubna Colormat čistič na nábytek s vůní levandule, 500 ml
Hlubna - Colormat
Hlubna Colormat čistič na nábytek s vůní levandule, 500 ml
Kód: 48392
Kód dod.: 708100
EAN: 8594003012259
 
47 Kč
94Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič nábytku s umělými povrchy, dveří, rámů, parapetů apod. Účinně odstraňuje prach, nečistotu i mastné skvrny.Povrch nevysušuje, vytváří na něm ochranný film, díky kterému je další údržba a odstraňování nečistot snazší.
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
 
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA s vůní citrusového ovoce - Univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu.
Pronto 5v1 Multifunkční Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkční Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 03952
Kód dod.: 709003
EAN: 4000290912683
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto multifunkční sprej s vůní jasmínu dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
 
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu. Čistí a odmašťuje všechny typy domácích povrchů. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a zůstávají beze šmouh.
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care čistič na dřevo, 500 ml
Kód: 74721
Kód dod.: 708024
EAN: 5000204826166
 
164.90 Kč
329.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje všechy prachové alergeny včetně zvířecích.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
AKCE
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Alex®
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Kód: 86880
Kód dod.: 707010
EAN: 8411660520807
 
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje maximální péči a renovaci a ochranu, takže vypadá jako nový. Krém s jednoduchou aplikací.
Pronto 5v1 Multifunkční Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunkční Anti-Dust Jasmine sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 03952
Kód dod.: 709003
EAN: 4000290912683
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto multifunkční sprej s vůní jasmínu dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskem, pro čištění a leštění nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
 
74.90 Kč
226.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava sprej s obsahem včelího vosku je čistící a leštící přípravek na všechny druhy nábytku. Na nábytku vytváří ochranný film a vyživuje dřevo. Vhodný na parkety, laminátovou a PVC podlahu a podlahu ze dřeva a mramoru. Zanechává přirozený vzhled náby
AKCE
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
AKCE
SIDOLUX Nábytek všechny povrchy MAGNOLIA rozprašovač 400 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Nábytek všechny povrchy MAGNOLIA rozprašovač 400 ml
Kód: 2107917
Kód dod.: 709152
EAN: 5902986210068
 
81 Kč
202.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek velmi příjemně voní a jeho použití je velmi jednoduché a příjemné díky nádobce, která má rozprašovač a praktický tvar.
AKCE
SIDOLUX NÁBYTEK VŠECHNY POVRCHY CLASSIC rozprašovač 400 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX NÁBYTEK VŠECHNY POVRCHY CLASSIC rozprašovač 400 ml
Kód: 58126
Kód dod.: 709149
EAN: 5902986201905
 
81 Kč
202.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SIDOLUX Nábytek Classic je praktický čisticí přípravek v rozprašovači, který odstraňuje prach a šmouhy, pomáhá omezit opětovné usazování prachu a dodává ošetřeným povrchům přirozený lesk.
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umožňuje navrátit dávno ztracený lesk nábytku ze dřeva, dýhy nebo laminátu.
Pronto Lemon sprej proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto Lemon sprej proti prachu, 250 ml
Kód: 2601104
Kód dod.: 708010
EAN: 5000204150131
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje lesk a oživuje vzhled většiny tvrdých povrchů v celé domácnosti. Odstraňuje prach a otisky prstů.
Diava vlhčené utěrky na nábytek, 30 ks
Tatrachema Diava
Diava vlhčené utěrky na nábytek, 30 ks
Kód: 1907276
Kód dod.: 709716
EAN: 8585003992061
 
44.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a odstraňuje prach ze všech druhů nábytku. Vytváří antistatickou vrstvu. Chrání nábytek před usazováním prachu.
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
124.90 Kč
416.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky. Určený na dřevěné povrchy.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
AKCE
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Well Done
Well Done čistič na nábytek se včelím voskem, 750 ml
Kód: 1804657
Kód dod.: 707166
EAN: 5998466116241
 
82.90 Kč
110.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek na nábytek se včelím voskem čistí a ošetřuje dřevěné a laminované povrchy a po jeho použití je ošetřený povrch lesklejší, čistější a příjemně voňavý.
Diava politura světlá leštěnka na nábytek, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava politura světlá leštěnka na nábytek, 200 ml
Kód: 40993
Kód dod.: 707102
EAN: 8585003911772
 
49.90 Kč
249.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava politura zanechává vysoký dlouhotrvající lesk. Nábytek je poté odolný proti vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění světlého nábytku. Váš nábytek bude zářit čistotou a leskem.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
Pronto vyživující olej na oživení povrchů sprej, 250 ml
Pronto®
Pronto vyživující olej na oživení povrchů sprej, 250 ml
Kód: 1808907
Kód dod.: 709006
EAN: 5000204011562
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující olej pro obnovení povrchů, chrání dřevo a zvyšuje jeho přirozený lesk.
Alex Proti prachu antistatický na všechny povrchy s vůní jasmínu a koření, 400 ml
Alex®
Alex Proti prachu antistatický na všechny povrchy s vůní jasmínu a koření, 400 ml
Kód: 81077
Kód dod.: 709089
EAN: 8411660521583
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí všechny typy povrchů: nový i starý nábytek, lakovaný nábytek, nábytek ze dřeva i lamina, kůži, mramor, žulu, sklo apod.
Diava politura červená leštěnka na nábytek, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava politura červená leštěnka na nábytek, 200 ml
Kód: 03904
Kód dod.: 707101
EAN: 8585003910263
 
49.90 Kč
249.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá leštěnka na dřevo a dřevěný nábytek, přípravek čistí a leští nábytek zanechává vysoký dlouhotrvající lesk je odolný vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění nábytku.
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt pro univerzální utěrky, 30 ks
Kód: 2101597
Kód dod.: 709730
EAN: 8585003992139
 
44.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrky jsou určené k čištění plastových, keramických a skleněných povrchů, povrchů z nerezavějící oceli, plastového a čalouněného nábytku.
Pronto Multi Surface Original multifunkční leštěnka proti prachu, 250 ml
Pronto®
Pronto Multi Surface Original multifunkční leštěnka proti prachu, 250 ml
Kód: 2503014
Kód dod.: 709001
EAN: 4000290903506
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto Multi Surface dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Kód: 2504331
Kód dod.: 702022
EAN: 5000204635225
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto Extra Care čistič na dřevo s mandlovým olejem během čištění hydratuje a chrání dřevěné povrchy s povrchovou úpravou.
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
 
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA s vůní citrusového ovoce - Univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu.
Alex Aerosol Renovátor nábytku proti prachu arganový olej a cedr, 400 ml
Alex®
Alex Aerosol Renovátor nábytku proti prachu arganový olej a cedr, 400 ml
Kód: 66476
Kód dod.: 709087
EAN: 8411660180568
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje péči a renovaci, kterou nábytek potřebuje. Díky jeho antistatickým složkám zanechává nábytek čistší delší dobu.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 707105
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.