cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
Severochema Isopropanol, čisticí a odmašťovací prostředek, 1 l
Severochema
Severochema Isopropanol, čisticí a odmašťovací prostředek, 1 l
Kód: 1903211
Kód dod.: 460630
EAN: 8595009243333
 
179 Kč
179Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Den Braven odstraňovač etiket a pásek ve spreji, 400 ml
Den Braven
Den Braven odstraňovač etiket a pásek ve spreji, 400 ml
Kód: 2501345
Kód dod.: 470203
EAN: 8595100140272
 
202 Kč
505Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně odstraňuje zbytky lepidel, starých grafik, maskovacích pásek, izolep, textilních pásek, samolepek ze všech běžných ploch. Nepoškozuje lak ani kov.
AKCE
HG odstraňovač nálepek, 300 ml
HG
HG odstraňovač nálepek, 300 ml
Kód: 2504097
Kód dod.: H06053
EAN: 8711577015183
 
169 Kč
563.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hravě odstraňuje nálepky, zbytky lepidla na etikety, mastnotu a dehet. Čistí také skvrny od oleje nebo podrážek a další přilnavé nečistoty téměř ze všech podkladů.
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
AUSTIS - Eternal
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
Kód: 2504285
Kód dod.: 340240
EAN: 8590892118669
 
155 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrát pro přípravu účinného nepěnivého odmašťovacího prostředku pro čištění středně znečištěných povrchů a odstraňování ropných i jiných mastnot
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Eternal Direct odmašťovač, 0,75 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Direct odmašťovač, 0,75 kg
Kód: 2505187
Kód dod.: 340242
EAN: 8590892121423
 
165 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal Direct je vysoce účinný odmašťovací prostředek k přímému použití, určený k odmašťovaní kovů a jiných povrchů před nátěry vodou ředitelnými i syntetickými barvami.
TANGIT čistič PVC-U/C/ABS 1L
Henkel
TANGIT čistič PVC-U/C/ABS 1L
Kód: 2507639
Kód dod.: 502538
EAN: 4015000088206
 
405 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT čistič PVC-U/C/ABS je čistící látka pro spoje z PVC-U, PVC-C a ABS. V kombinaci s Tangit lepidly na potrubí zajistí bezpečný a spolehlivý spoj.
Den Braven odstraňovač etiket a pásek ve spreji, 400 ml
Den Braven
Den Braven odstraňovač etiket a pásek ve spreji, 400 ml
Kód: 2501345
Kód dod.: 470203
EAN: 8595100140272
 
202 Kč
505Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně odstraňuje zbytky lepidel, starých grafik, maskovacích pásek, izolep, textilních pásek, samolepek ze všech běžných ploch. Nepoškozuje lak ani kov.
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
AUSTIS - Eternal
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
Kód: 2504285
Kód dod.: 340240
EAN: 8590892118669
 
155 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrát pro přípravu účinného nepěnivého odmašťovacího prostředku pro čištění středně znečištěných povrchů a odstraňování ropných i jiných mastnot
AKCE
HG odstraňovač nálepek, 300 ml
HG
HG odstraňovač nálepek, 300 ml
Kód: 2504097
Kód dod.: H06053
EAN: 8711577015183
 
169 Kč
563.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hravě odstraňuje nálepky, zbytky lepidla na etikety, mastnotu a dehet. Čistí také skvrny od oleje nebo podrážek a další přilnavé nečistoty téměř ze všech podkladů.
Severochema Isopropanol, čisticí a odmašťovací prostředek, 1 l
Severochema
Severochema Isopropanol, čisticí a odmašťovací prostředek, 1 l
Kód: 1903211
Kód dod.: 460630
EAN: 8595009243333
 
179 Kč
179Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Felce Azzurra odmaštovač Sgrassatore, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra odmaštovač Sgrassatore, 750 ml
Kód: 2506821
Kód dod.: 785711
EAN: 8001280001727
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víceúčelový odmašťovací přípravek Felce Azzurra Casa Sgrassatore Multiuso parfémovaný s jedinečnou a nezaměnitelnou vůní je vhodný jak pro odstraňování nečistot tak mastnot ze všech druhů povrchů a ponechává je čisté a vonící.
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.