cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Ecover ekologická aviváž gardenie a vanilka, 25 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologická aviváž gardenie a vanilka, 25 praní, 750 ml
Kód: 2203333
Kód dod.: 756960
EAN: 5000204444391
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko aviváž šetrná k životnímu prostředí ECOVER poskytne vašemu prádlu požadovanou vůni i jemnost a podpoří tak snadnější žehlení.
AKCE
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Kód: 58354
Kód dod.: 716340
EAN: 3045206393003
 
82.90 Kč
165.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje vodní kámen a dodává povrchům lesk. Proti plísním. Hloubková dezinfekce. Šetrný k povrchům. Nezanechává šmouhy.
AKCE
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Sanytol
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Kód: 2305194
Kód dod.: 700581
EAN: 8411660005311
 
104.90 Kč
104.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič bez chlóru, s trojím účinkem. Je antibakteriální, fungicidní i virucidní. Ideální do kuchyně, na WC, sanitární zařítení atd.
AKCE
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Sanytol
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Kód: 2103451
Kód dod.: 700600
EAN: 8411660004550
 
83.90 Kč
167.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prostředek se 4 účinky, který díky své velmi účinné pěně dezinfikuje, rozpouští mastnotu a vodní kámen a zároveň vše provoní v jednom kroku.
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Kód: 2204096
Kód dod.: 759195
EAN: 5000204249071
 
164.90 Kč
10.31Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ecover prací gel je vhodný k péči o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Potěší vás vůní leknínu a medovice a perfektními výsledky praní!
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Frosch WC Gel Citrus ekologický čistič WC, 750 ml
Frosch®
Frosch WC Gel Citrus ekologický čistič WC, 750 ml
Kód: 02803
Kód dod.: 717240
EAN: 4009175181794
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pohlcuje zápach - zanechává příjemnou citronovou vůni - s aplikátorem. Odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy.
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, 5 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy, 5 l
Kód: 1900333
Kód dod.: 700588
EAN: 3045206615006
 
399.90 Kč
79.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol univerzální dezinfekce na podlahy a plochy.
AKCE
Frosch Aloe Vera na nádobí, čistič nádobí, ekologický, 750 ml
Frosch®
Frosch Aloe Vera na nádobí, čistič nádobí, ekologický, 750 ml
Kód: 42453
Kód dod.: 735150
EAN: 4009175165213
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek na mytí nádobí Aloe Vera obsahuje přírodní výtažky z listů aloe vera, které ošetřují pokožku a udržují její hydratační rovnováhu.
AKCE
Sanytol tekuté mýdlo vyživující, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mýdlo vyživující, 250 ml
Kód: 80105
Kód dod.: 789058
EAN: 3045206501408
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol mýdlo s účinkem proti virům a bakteriím obsahuje výtažky z mandlového mléka a mateří kašičky pro regeneraci pokožky.
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Zenit Real
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Kód: 81212
Kód dod.: 712212
EAN: 8594004375698
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti.
AKCE
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Sanytol
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Kód: 2103451
Kód dod.: 700600
EAN: 8411660004550
 
83.90 Kč
167.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prostředek se 4 účinky, který díky své velmi účinné pěně dezinfikuje, rozpouští mastnotu a vodní kámen a zároveň vše provoní v jednom kroku.
AKCE
Frosch Eko Malina univerzální čistič, 1 l
Frosch®
Frosch Eko Malina univerzální čistič, 1 l
Kód: 2001730
Kód dod.: 700452
EAN: 9001531947933
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně i v kuchyni - vhodné také na kachličkové podlahy.
Real Green Clean čistič podlah, 1 kg
Zenit Real
Real Green Clean čistič podlah, 1 kg
Kód: 81211
Kód dod.: 700231
EAN: 8594004375674
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí prostředek na podlahy a omyvatelné povrchy.
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Kód: 2500841
Kód dod.: 700467
EAN: 8594003011665
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte šetrný, ale účinný prostředek na bělení prádla a úklid bez zbytečné chemie? Sáhněte po perkarbonátu sodném od značky AVA – přírodní čisticí prostředek, který využívá sílu aktivního kyslíku.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy, citrus 1 l
Kód: 2305763
Kód dod.: 702089
EAN: 8411660005380
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
AKCE
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
BALhome
BALHOME bílý ocet na úklid 10% 1 l
Kód: 2602266
Kód dod.: 712109
EAN: 8591235105926
 
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALHOME bílý ocet je ekologický pomocník pro každodenní úklid domácnosti.
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
239.90 Kč
10.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrnost k pokožce je dermatologicky testována. Aloe vera obsahuje optimalizovaných systém aktivních látek a poskytuje silnou, avšak k pokožce šetrnou čisticí sílu bez přidání barviv a konzervačních prostředků.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 759192
EAN: 5000204254976
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento eko gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.
AKCE
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 705101
EAN: 4009175941640
 
86.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
Frosch Eko Přípravek pro mytí nádobí Citrón, 750 ml
Frosch®
Frosch Eko Přípravek pro mytí nádobí Citrón, 750 ml
Kód: 07134
Kód dod.: 735151
EAN: 4009175178565
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Veškeré nádobí vyčistí do brilantního lesku. Receptura s rostlinnými povrchově aktivními látkami rozpouští mastnotu a špínu a zanechává zářivou čistotu a příjemnou limetkovou vůni.
AKCE
Frosch Lemon na koupelny a sprchy, 500 ml
Frosch®
Frosch Lemon na koupelny a sprchy, 500 ml
Kód: 59463
Kód dod.: 712040
EAN: 4009175929129
 
86.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch na koupelny a sprchy s přírodními kyselinami z citrónů účinně odstraňuje vápenné usazeniny a zanechává svěží citronovou vůni.
AKCE
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Sanytol
Sanytol náplň dezinfekční univerzální čisticí prostředek, eukalyptus 1 l
Kód: 2305194
Kód dod.: 700581
EAN: 8411660005311
 
104.90 Kč
104.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič bez chlóru, s trojím účinkem. Je antibakteriální, fungicidní i virucidní. Ideální do kuchyně, na WC, sanitární zařítení atd.
AKCE
Sanytol dezinfekce na prádlo, 1,5 l
Sanytol
Sanytol dezinfekce na prádlo, 1,5 l
Kód: 2105247
Kód dod.: 764990
EAN: 3045206360807
 
174.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod.
AKCE
Sanytol Dezinfekce Maxi jednorázové čistící utěrky, 36 ks
Sanytol
Sanytol Dezinfekce Maxi jednorázové čistící utěrky, 36 ks
Kód: 55264
Kód dod.: 709623
EAN: 3045206312257
 
77.90 Kč
2.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrky čistí a dezinfikují plochy. Preventivním a pravidelným používáním docílíte kontroly a regulování výskytu mikrobů v domácnosti.
Frosch univerzální čistič s octem, 1 l
Frosch®
Frosch univerzální čistič s octem, 1 l
Kód: 07122
Kód dod.: 700450
EAN: 4009175141729
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně rozpouští vodní kámen, skvrny od vody, zbytky mýdla - pohlcuje zápach - vhodný na koupelny, WC a kuchyně.
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy Svěží vánek, 1 l
Alex®
Alex univerzální čisticí prostředek na všechny povrchy Svěží vánek, 1 l
Kód: 2305765
Kód dod.: 702090
EAN: 8411660005403
 
59.90 Kč
59.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alex na všechny povrchy kombinuje zkušenosti a účinnost produktů Alex s přínosy esenciálních olejů a poskytuje tak péči a čistotu všem druhům podlah.
Ecover ekologická aviváž jablečný květ a mandle, 25 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologická aviváž jablečný květ a mandle, 25 praní, 750 ml
Kód: 2203332
Kód dod.: 756961
EAN: 5000204444308
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko aviváž šetrná k životnímu prostředí ECOVER poskytne vašemu prádlu požadovanou vůni i jemnost a podpoří tak snadnější žehlení.
AKCE
Dr. Oetker Jedlá soda, 200 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 200 g
Kód: 2501413
Kód dod.: 935082
EAN: 8595072634694
 
35 Kč
175Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti v uzavíratelné praktické dóze pro opakované použití.
AKCE
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen, 500 ml
Kód: 58354
Kód dod.: 716340
EAN: 3045206393003
 
82.90 Kč
165.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje vodní kámen a dodává povrchům lesk. Proti plísním. Hloubková dezinfekce. Šetrný k povrchům. Nezanechává šmouhy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.