cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
34.90 Kč
11.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tyto houbové utěrky jsou navrženy pro efektivní úklid ve vaší domácnosti. Každá utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou savost a odolnost.
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Niteola®
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
12.90 Kč
6.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na jedné straně houbičky je drátěnka, kterou snadno vydrhnete napálené hrnce a pánve, nebo nádobí se zaschlými zbytky jídla. Houbička po namočení nezanechává nepříjemné pachy. Rozměr 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Vileda®
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
42.90 Kč
14.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbový hadřík značky VILEDA je vyroben z 100% přírodního materiálu. Celulóza obsažená v hadříku se vyznačuje vysokou savostí a absorbuje až 100 mililitrů vody.
Niteola Colorka plastová drátěnka 3 ks
Niteola®
Niteola Colorka plastová drátěnka 3 ks
Kód: 2506704
Kód dod.: 591517
EAN: 8594158378460
 
14.90 Kč
4.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová drátěnka je vhodná na mytí dřezů, nádobí a spotřebičů.Balení 3 ks.
Vileda Style Tip Top, houbičky na nádobí, balení 3 + 2 ks ZDARMA
Vileda®
Vileda Style Tip Top, houbičky na nádobí, balení 3 + 2 ks ZDARMA
Kód: 20975
Kód dod.: 588673
EAN: 4023103242821
 
26.90 Kč
5.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní houbička s drátěnkou. Extra pevná a trvanlivá. Určená na mytí nádobí. Balení: 3+2 ks. Vyrobeno v EU.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
BALhome Vaflo tkaný mycí hadr, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Vaflo tkaný mycí hadr, 60 × 60 cm
Kód: 2501755
Kód dod.: 588303
EAN: 8591235088892
 
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaflo tkaný mycí hadr o rozměrech 60 × 60 cm. Kvalitní odolný mycí hadr na podlahy, tkaný, světlý. Vysoká savost.
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
BALhome
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
Kód: 2603083
Kód dod.: 588385
EAN: 8591235105049
 
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX Zvířátka je koupelová houba v hravém zvířecím provedení určená pro běžnou hygienu při koupání nebo sprchování.
Vileda Mikro Actifibre hadr do kuchyně 27 x 30,5 cm, 1 kus
Vileda®
Vileda Mikro Actifibre hadr do kuchyně 27 x 30,5 cm, 1 kus
Kód: 2602730
Kód dod.: 588714
EAN: 4023103266674
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Mikro Actifibre je univerzální mikrohadřík určený především do kuchyně a pro běžný úklid domácnosti. Díky technologii Actifibre kombinuje vysokou savost, schopnost zachytit nečistoty a úklid bez kapek či šmouh.
Vileda Glitzi houbička na nádobí, 3 ks
Vileda®
Vileda Glitzi houbička na nádobí, 3 ks
Kód: 20969
Kód dod.: 588664
EAN: 4023103070950
 
39.90 Kč
13.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička na nádobí s chráničem nehtů.
AKCE
Linteo univerzální švédská utěrka, 40 x 40 cm, gramáž 205 g/m²
Linteo®
Linteo univerzální švédská utěrka, 40 x 40 cm, gramáž 205 g/m²
Kód: 48183
Kód dod.: 588444
EAN: 8594008870755
 
15.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a savé švédské univerzální utěrky Linteo 40 × 40 cm. Dosáhnete maximálního lesku, vhodné i pro profesionální úklid.
Swiffer náhrada na mop, 18 ks
Swiffer
Swiffer náhrada na mop, 18 ks
Kód: 2104472
Kód dod.: 588410
EAN: 8006540307908
 
109.90 Kč
6.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní prachovky na mop Swiffer. Prachovky zachycují 3× více nečistot, prachu, vlasů a chlupů než klasické smetáky - mají elektrostatický účinek a specifický vzor, díky kterému umožní zachycení veškerého prachu.
Spokar houbičky na nádobí, balení 10 + 1 ks ZDARMA
Spokar®
Spokar houbičky na nádobí, balení 10 + 1 ks ZDARMA
Kód: 33050
Kód dod.: 591335
EAN: 8593534442313
 
26.90 Kč
2.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní sada houbiček na nádobí od předního českého výrobce Spokar. Sada obsahuje 10 kusů a jeden kus ZDARMA. V balení naleznete mix barev.
AKCE
Vektex Houbičky na nádobí Bigstar 5 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Houbičky na nádobí Bigstar 5 ks
Kód: 98242
Kód dod.: 591693
EAN: 8595640200092
 
19.90 Kč
3.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička vhodná pro čištění veškerého nádobí v domácnosti. Extra velká.
Spokar houbička na nádobí, profilovaná, 78 × 60 × 45 mm, balení 3 ks
Spokar®
Spokar houbička na nádobí, profilovaná, 78 × 60 × 45 mm, balení 3 ks
Kód: 2503505
Kód dod.: 591325
EAN: 8593534441569
 
19.90 Kč
6.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada tří kusů profilovaných houbiček na nádobí. Kvalitní houba na nádobí Spokar je výborným pomocníkem v kuchyni
Tidy Home nerezová drátěnka, 30 g 3 ks
Tidy Home
Tidy Home nerezová drátěnka, 30 g 3 ks
Kód: 2508409
Kód dod.: 588263
EAN: 0710497223195
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a efektivně odstraňte zaschlé nečistoty, mastnotu a připáleniny s Tidy Home nerezovou drátěnkou.
Fino drátěná houbička na teflon 1 ks
Fino
Fino drátěná houbička na teflon 1 ks
Kód: 70724
Kód dod.: 591339
EAN: 5201314911081
 
20.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička na teflon se speciální strukturou houbičky umožňuje čištění jemných povrchů bez poškrábání! Ideální na teflon, sklo či porcelán.
Spokar masážní houba, rozměr 14 × 9 × 5 cm
Spokar®
Spokar masážní houba, rozměr 14 × 9 × 5 cm
Kód: 2504729
Kód dod.: 591313
EAN: 8593534441552
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní masážní houba na mytí celého těla o rozměru 14 × 9 × 5 cm.
Vileda Punch houba na nádobí s vůní jablka, 1 kus
Vileda®
Vileda Punch houba na nádobí s vůní jablka, 1 kus
Kód: 2602737
Kód dod.: 591713
EAN: 4023103264830
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda PUNCH houba na nádobí s vůní jablka je praktická víceúčelová houbička určená pro každodenní úklid v kuchyni i domácnosti.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
AKCE
Vileda Punch houba na nádobí s vůní citronu, 1 kus
Vileda®
Vileda Punch houba na nádobí s vůní citronu, 1 kus
Kód: 2602735
Kód dod.: 591711
EAN: 4023103264854
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Punch houba na nádobí s vůní citronu je praktická víceúčelová houbička určená pro každodenní mytí nádobí i úklid domácnosti.
AKCE
BALhome VILTEX tvarovaná houba na mytí nádobí Hruška, 2ks
BALhome
BALhome VILTEX tvarovaná houba na mytí nádobí Hruška, 2ks
Kód: 2603084
Kód dod.: 588386
EAN: 8591235105087
 
32.90 Kč
16.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX Hruška je sada dvou tvarovaných houbiček určených pro každodenní ruční mytí nádobí.
Pronto Duster prachovka náhradní náplň 5 kusů
Pronto®
Pronto Duster prachovka náhradní náplň 5 kusů
Kód: 45248
Kód dod.: 588382
EAN: 4000290009369
 
184.90 Kč
36.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytává prach běžné alergeny. Má dlouhá chmýřovitá vlákna pro snadnější odstraňování prachu. Obsahuje 5 kusů náhradní prachovky.
AKCE
Linteo Classic švédská utěrka, 30 × 35 cm, gramáž 205 g/m²
Linteo®
Linteo Classic švédská utěrka, 30 × 35 cm, gramáž 205 g/m²
Kód: 2504559
Kód dod.: 588445
EAN: 8594008870748
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální švédská utěrka Linteo Classic je vhodná na všechny druhy materiálů. Lze prát v pračce a používat jak mokré, tak suché.
Vileda Actifibre mikrohadřík, 29 x 29 cm
Vileda®
Vileda Actifibre mikrohadřík, 29 x 29 cm
Kód: 89966
Kód dod.: 588683
EAN: 4023103185678
 
46.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi jemný a trvanlivý, velice dobře saje, šetrný a citlivý k povrchům, pro každodenní stírání prachu, možno prát v pračce, velikost 38 x 38 cm.
Arconel žínka ostrá, drátěnka na nádobí, 15 × 18 cm, 1 kus
Arconel
Arconel žínka ostrá, drátěnka na nádobí, 15 × 18 cm, 1 kus
Kód: 2500332
Kód dod.: 591585
EAN: 8594041580048
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Drátěnka na nádobí abrazivní s dlouhou životností o rozměru 15 × 18 cm.
Niteola Colorka plastová drátěnka 3 ks
Niteola®
Niteola Colorka plastová drátěnka 3 ks
Kód: 2506704
Kód dod.: 591517
EAN: 8594158378460
 
14.90 Kč
4.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová drátěnka je vhodná na mytí dřezů, nádobí a spotřebičů.Balení 3 ks.
Tidy Home utěrka z mikrovlákna 30 x 30 cm, 7 x 210 g
Tidy Home
Tidy Home utěrka z mikrovlákna 30 x 30 cm, 7 x 210 g
Kód: 2508415
Kód dod.: 588266
EAN: 0710497223133
 
89.90 Kč
12.84Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadný a efektivní úklid zajišťují Tidy Home utěrky z mikrovlákna. Sada 7 kusů, každá o rozměru 30 x 30 cm a gramáži 210 g, je ideální pro každodenní použití v domácnosti i na cestách.
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 2 ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 2 ks
Kód: 2508840
Kód dod.: 588237
EAN: 0710497223164
 
19.90 Kč
9.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová drátěnka Tidy Home z nerezové oceli je spolehlivý pomocník při odstraňování silně ulpělých nečistot a připálenin.
Tidy Home švédská utěrka mikrovlákno na povrchy 40 x 40 cm, 205 g
Tidy Home
Tidy Home švédská utěrka mikrovlákno na povrchy 40 x 40 cm, 205 g
Kód: 2508167
Kód dod.: 588241
EAN: 0710497223119
 
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Švédská utěrka Tidy Home z jemného mikrovlákna je ideální pro každodenní úklid celé domácnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.