cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Houbičky - drátěnky

 Všechny výrobky určené na mytí – houbičky z polyuretanu nebo viskózy, drátěnky a ploché drátěnky – jsou efektivní a užitečné pomůcky pro mytí nádobí, hrnců a pánví. Vyberte si ze širokého sortimentu výrobků na drhnutí ten nejvhodnější na čištění odolných nebo choulostivých povrchů.

Nejprodávanější
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex houbové utěrky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
34.90 Kč
11.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tyto houbové utěrky jsou navrženy pro efektivní úklid ve vaší domácnosti. Každá utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou savost a odolnost.
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Niteola®
Niteola Twin houbička na nádobí 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
12.90 Kč
6.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na jedné straně houbičky je drátěnka, kterou snadno vydrhnete napálené hrnce a pánve, nebo nádobí se zaschlými zbytky jídla. Houbička po namočení nezanechává nepříjemné pachy. Rozměr 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Vileda®
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Kód: 20973
Kód dod.: 588676
EAN: 4023103070240
 
44.90 Kč
22.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční typ houbiček s ergonomickým tvarem. PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu. S chráničem nehtů. Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
AKCE
Vileda Style houbičky na nádobí s drátěnkou, 9 + 1 ks
Vileda®
Vileda Style houbičky na nádobí s drátěnkou, 9 + 1 ks
Kód: 2505081
Kód dod.: 588685
EAN: 4023103242807
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické houbičky pro domácnost. Houbička na nádobí pro každodenní použití. Hygienské houbičky Vileda Style díky kvalitnímu zpracování vydrží opravdu dlouho a netrhají se!
Parex houba na nádobí s dávkovačem čisticího prostředku
Parex
Parex houba na nádobí s dávkovačem čisticího prostředku
Kód: 2602211
Kód dod.: 591703
EAN: 8699971798263
 
63.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex houba na nádobí s dávkovačem umožňuje snadné mytí nádobí s praktickým dávkováním saponátu přímo při použití.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
BALhome
BALhome VILTEX koupelová houba Zvířátka, 1ks
Kód: 2603083
Kód dod.: 588385
EAN: 8591235105049
 
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX Zvířátka je koupelová houba v hravém zvířecím provedení určená pro běžnou hygienu při koupání nebo sprchování.
Vileda Punch houba na nádobí s vůní citronu, 1 kus
Vileda®
Vileda Punch houba na nádobí s vůní citronu, 1 kus
Kód: 2602735
Kód dod.: 591711
EAN: 4023103264854
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Punch houba na nádobí s vůní citronu je praktická víceúčelová houbička určená pro každodenní mytí nádobí i úklid domácnosti.
AKCE
BALhome VILTEX tvarovaná houba na mytí nádobí Hruška, 2ks
BALhome
BALhome VILTEX tvarovaná houba na mytí nádobí Hruška, 2ks
Kód: 2603084
Kód dod.: 588386
EAN: 8591235105087
 
32.90 Kč
16.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALhome VILTEX Hruška je sada dvou tvarovaných houbiček určených pro každodenní ruční mytí nádobí.
Vileda Punch houba na nádobí s vůní jablka, 1 kus
Vileda®
Vileda Punch houba na nádobí s vůní jablka, 1 kus
Kód: 2602737
Kód dod.: 591713
EAN: 4023103264830
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda PUNCH houba na nádobí s vůní jablka je praktická víceúčelová houbička určená pro každodenní úklid v kuchyni i domácnosti.
Vileda Glitzi houbička na nádobí, 3 ks
Vileda®
Vileda Glitzi houbička na nádobí, 3 ks
Kód: 20969
Kód dod.: 588664
EAN: 4023103070950
 
39.90 Kč
13.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička na nádobí s chráničem nehtů.
Spokar houbička na nádobí, profilovaná, 78 × 60 × 45 mm, balení 3 ks
Spokar®
Spokar houbička na nádobí, profilovaná, 78 × 60 × 45 mm, balení 3 ks
Kód: 2503505
Kód dod.: 591325
EAN: 8593534441569
 
19.90 Kč
6.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada tří kusů profilovaných houbiček na nádobí. Kvalitní houba na nádobí Spokar je výborným pomocníkem v kuchyni
Spokar houbičky na nádobí, balení 10 + 1 ks ZDARMA
Spokar®
Spokar houbičky na nádobí, balení 10 + 1 ks ZDARMA
Kód: 33050
Kód dod.: 591335
EAN: 8593534442313
 
26.90 Kč
2.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní sada houbiček na nádobí od předního českého výrobce Spokar. Sada obsahuje 10 kusů a jeden kus ZDARMA. V balení naleznete mix barev.
AKCE
Vektex Houbičky na nádobí Bigstar 5 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Houbičky na nádobí Bigstar 5 ks
Kód: 98242
Kód dod.: 591693
EAN: 8595640200092
 
19.90 Kč
3.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička vhodná pro čištění veškerého nádobí v domácnosti. Extra velká.
Spokar masážní houba, rozměr 14 × 9 × 5 cm
Spokar®
Spokar masážní houba, rozměr 14 × 9 × 5 cm
Kód: 2504729
Kód dod.: 591313
EAN: 8593534441552
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní masážní houba na mytí celého těla o rozměru 14 × 9 × 5 cm.
AKCE
Vortex Maximální pěna kuchyňská houbička, 10 ks
Vortex
Vortex Maximální pěna kuchyňská houbička, 10 ks
Kód: 2600556
Kód dod.: 591346
EAN: 4823071614398
 
50 Kč
5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustraná makropórovitá houba na nádobí pro tvorbu husté a dlouhotrvající pěny.
Spokar melaminová houba, 2 ks
Spokar®
Spokar melaminová houba, 2 ks
Kód: 2505163
Kód dod.: 591318
EAN: 8593534482043
 
44.90 Kč
22.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Melaminová nano houba se speciální jemnou strukturou pro efektivní zachycení a odstranění nečistot z ruzných povrchů.
Vileda Miraclean houbička, 4 ks
Vileda®
Vileda Miraclean houbička, 4 ks
Kód: 2502170
Kód dod.: 588681
EAN: 4023103093096
 
69.90 Kč
17.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička na mytí většiny tvrdých povrchů. Může být použita na většině tvrdých plochách v kuchyni a v koupelně.
Tidy Home houba na nádobí profil maxi 1 kus
Tidy Home
Tidy Home houba na nádobí profil maxi 1 kus
Kód: 2601349
Kód dod.: 588296
EAN: 0725765498519
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profilovaná houba na nádobí s abrazivní vrstvou určená pro každodenní mytí.
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
 
24.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky na nádobí s abrazivní vrstvou ve žluté barvě. Houbičky na nádobí, PU, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
VORTEX Houba na nádobí  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na nádobí PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
31.90 Kč
15.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická houba pro pohodlné, rychlé a důkladné mytí.
Vileda PUR active Colors houbička na nádobí, 3+1 ks
Vileda®
Vileda PUR active Colors houbička na nádobí, 3+1 ks
Kód: 2506640
Kód dod.: 588650
EAN: 4023103208049
 
59.90 Kč
14.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční typ houbiček s ergonomickým tvarem. PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu.
Vileda Pro Clean viskózní houbička na nádobí, 2 ks
Vileda®
Vileda Pro Clean viskózní houbička na nádobí, 2 ks
Kód: 2508853
Kód dod.: 588648
EAN: 4023103256729
 
44.90 Kč
22.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Pro Clean viskózní houbička na nádobí je praktickým pomocníkem do každé domácnosti.
AKCE
BALhome Gastro houba na nádobí modrá 4+1 ks
BALhome
BALhome Gastro houba na nádobí modrá 4+1 ks
Kód: 2500366
Kód dod.: 591679
EAN: 8591235087895
 
34 Kč
6.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky s vysoce kvalitní abrazivní vrstvou a ochranným prvkem pro ruce a nehty, PU houbička na nádobí, účinné mytí talířů a hrnců, extra velká.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
29.90 Kč
5.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvarované houby na nádobí BALhome VILTEX usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky pohodlnému úchopu a praktickému balení po pěti kusech.
Vileda houbička Rainbow 6ks
Vileda®
Vileda houbička Rainbow 6ks
Kód: 2506171
Kód dod.: 588652
EAN: 4023103242883
 
19.90 Kč
3.32Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Rainbow – barevné houbičky, které rozzáří váš úklid a zanechají nádobí dokonale čisté.
BALhome houbičky na nádobí tvarované žluté 3 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí tvarované žluté 3 ks
Kód: 2501199
Kód dod.: 591675
EAN: 8591235087611
 
16.90 Kč
5.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky na nádobí s vysoce kvalitní abrazivní vrstvou a ochranným prvkem pro ruce a nehty, PU houbička na nádobí, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
AKCE
Vileda Style houbičky na nádobí s drátěnkou, 9 + 1 ks
Vileda®
Vileda Style houbičky na nádobí s drátěnkou, 9 + 1 ks
Kód: 2505081
Kód dod.: 588685
EAN: 4023103242807
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické houbičky pro domácnost. Houbička na nádobí pro každodenní použití. Hygienské houbičky Vileda Style díky kvalitnímu zpracování vydrží opravdu dlouho a netrhají se!
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Vileda®
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Kód: 20973
Kód dod.: 588676
EAN: 4023103070240
 
44.90 Kč
22.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční typ houbiček s ergonomickým tvarem. PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu. S chráničem nehtů. Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
Parex houba na nádobí s dávkovačem čisticího prostředku
Parex
Parex houba na nádobí s dávkovačem čisticího prostředku
Kód: 2602211
Kód dod.: 591703
EAN: 8699971798263
 
63.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex houba na nádobí s dávkovačem umožňuje snadné mytí nádobí s praktickým dávkováním saponátu přímo při použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.