cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Pytle, sáčky - odpadky

Nejprodávanější
viGO pytle na odpad, zatahovací, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, zatahovací, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1806467
Kód dod.: 954489
EAN: 5902841470415
 
21.90 Kč
2.19Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 13 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
AKCE
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
54 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra pevné zatahovací pytle o objemu 70l oceníte zejména při likvidaci těžkého domovního odpadu.
viGO pytle na odpad, zatahovací, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, zatahovací, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1808336
Kód dod.: 954504
EAN: 5902841470408
 
21.90 Kč
1.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modré pytle na odpad o objemu 35 litrů a velikosti valení 15 kusů. Každý kus má rozměr 50 × 60 cm.
AKCE
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Kód: 2201774
Kód dod.: 954613
EAN: 4008871217394
 
54 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jsou z 95 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručeně odolné proti protržení a vodě! Zatáhnete za šňůrku, zavážete a snadno vynesete.
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
 
35.90 Kč
0.72Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad viGO jsou kvalitní, pevné a nepropustné, nepropouští vlhkost a zachovávají tak váš domácí nebo kancelářský odpadkový koš v čistotě.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
 
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 954341
EAN: 5201314160786
 
59.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 70 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
37.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný černý pytel na suť.
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
82.90 Kč
5.53Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad extra odolné proti protrhnutí.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
 
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix zatahovací pytle na odpad jsou pevné dvouvrstvé pytle s vysokou elasticitou a odolností proti protržení i propíchnutí.
AKCE
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
54 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
AKCE
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
54 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra pevné zatahovací pytle o objemu 70l oceníte zejména při likvidaci těžkého domovního odpadu.
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
39.90 Kč
1.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 20 litrů.
AKCE
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
54 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jsou z 95 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručeně odolné proti protržení a vodě! Zatáhnete za šňůrku, zavážete a snadno vynesete.
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
134.90 Kč
1.35Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
 
16.90 Kč
1.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusů.
AKCE
Swirl zatahovací pytle na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
54 Kč
5.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 954340
EAN: 5201314160779
 
59.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 40 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
59.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pro každodenní použití doma i v kanceláři.
Alufix Pytle na odpadky s uchy 60 l 12 ks
Alufix
Alufix Pytle na odpadky s uchy 60 l 12 ks
Kód: 67477
Kód dod.: 954728
EAN: 4823071655728
 
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
viGO pytle na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
 
16.90 Kč
1.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
viGO pytle na odpadky, silné 22 µ, rozměr pytle 50 × 60 cm, objem 35 litrů, balení 15 kusů.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
 
69.90 Kč
4.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky zatahovací 35 l,15 ks,28 µm, 53x60 cm, stříbrnočerná.
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
 
126.90 Kč
12.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
 
35.90 Kč
0.72Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad viGO jsou kvalitní, pevné a nepropustné, nepropouští vlhkost a zachovávají tak váš domácí nebo kancelářský odpadkový koš v čistotě.
Fino Color pytle do odpadkového koše, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
119.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
 
69.90 Kč
3.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino green life pytle jsou vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylenu. Při jejich výrobě není potřeba nových vstupních surovin (ropy) a naopak, spotřebovává se to, co už bylo jednou vyrobeno.
AKCE
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Kód: 2201774
Kód dod.: 954613
EAN: 4008871217394
 
54 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jsou z 95 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručeně odolné proti protržení a vodě! Zatáhnete za šňůrku, zavážete a snadno vynesete.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
69.90 Kč
5.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
viGO pytle na odpad zatahovací, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad zatahovací, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 1808337
Kód dod.: 954507
EAN: 5902841471252
 
39.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatahovací LDPE fialové pytle na odpad o objemu 120 litrů a velikosti balení 10 kusů. Každý kus má rozměr 70 × 100 cm.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.