Prost Fast PL přípravek na hubení hmyzu náhradní náplň 250 ml

Insekticidní přípravek ve formě vodního spreje s rychlým a dlouhodobým účinkem k hubení škodlivého a obtížného hmyzu: much, komárů, mravenců, švábů, rusů, blech, molů, vos apod.... více
Běžná cena: 51.5  (-24%)
32.4 Kč bez DPH
dnů:2
39.2 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 33382
EAN: 8594015801490
Značka: Fast
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Prost Fast PL přípravek na hubení hmyzu náhradní náplň 250 ml

Insekticidní přípravek ve formě vodního spreje s rychlým a dlouhodobým účinkem k hubení škodlivého a obtížného hmyzu:
much, komárů, mravenců, švábů, rusů, blech, molů, vos apod.

ParametryPorovnání
Výrobce
Prost, a.s.
Nebezpečné pro životní prostředí
Nebezpečné pro životní prostředí
Balení
12

Před použitím důkladně protřepejte.

  • Proti létajícímu hmyzu: Aplikujte na náletové plochy (rámy oken, dveří, kryty světel), kde působí dlouhodobě, v uzavřeném místnosti aplikujte všemi směry do vzduchu a místnost opusťte, po asi 10 min. vyvětrejte - působí okamžitě.
  • Proti lezoucímu hmyzu: Postříkejte rovnoměrně všechna místa, kde se hmyz vyskytuje nebo skrývá (štěrbiny, praskliny, okolí odpadkových košů apod.), ošetřený povrch musí být vlhký, postřik však nesmí stékat nebo slévat, přímý postřik působí okamžitě jeho uhynutí, ošetření opakujte při novém výskytu hmyzu nebo po umytí místa aplikace.

Účinná látka: deltametrin

Může ohrozit zdraví při požití, nadýchání a styku s pokožkou a sliznicemi. Toxický pro živočichy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nejezte, nepijte a nekuřte během používání. Přípravek je pro ryby jedovatý! Přípravek nesmí být použit jinak, než jak je uvedeno v návodu!

První pomoc: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Bezpečnostní opatření: Nepoužívat v blízkosti potravin, nápojů a krmiv. Při aplikaci nejíst, nepít a nekouřit, používejte ochranné rukavice. Neaplikujte za přítomnosti  jiných osob a domácích zvířat, akvária zakryjte. Po skončení aplikace si umyjte ruce vodou a mýdlem. Nesmí se používat ve volné přírodě. 

Skladování a likvidace obalů: Přípravek skladujte ve svislé poloze, odděleně od potravin a krmiv při teplotě 3-30°C. Prázdné obaly odevzdejte k recyklaci nebo uložte do komunálního odpadu.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty
Varianty tohoto produktu

Prost Fast PL přípravek na hubení hmyzu náhradní náplň 250 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159