Tarin GM granulovaná nástraha k hubení potkanů, krys a myší domácích 300 g

Požerová granulovaná nástraha určená k hubení škodlivých hlodavců jako je potkan, krysa a myš domácí, v uzavřených objektech (sklepy, kůlny, garáže, půdy a ostatní prostory, kde se tito hlodavci vyskytují). Nástraha se používá bez dalších úprav.... více
Běžná cena: 61.5  (-22%)
39.67 Kč bez DPH
dnů:2
48 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 03243
EAN: 8594005500365
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Tarin GM granulovaná nástraha k hubení potkanů, krys a myší domácích 300 g

Požerová granulovaná nástraha určená k hubení škodlivých hlodavců jako je potkan, krysa a myš domácí, v uzavřených objektech (sklepy, kůlny, garáže, půdy a ostatní prostory, kde se tito hlodavci vyskytují). Nástraha se používá bez dalších úprav.

ParametryPorovnání
Výrobce
Důbrava Valašské Klobouky
Korozivní/žíravé
Korozivní/žíravé
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví
Vysoká nebezpečnost pro zdraví
Vysoká nebezpečnost pro zdraví
Balení
20

Nástrahy se mohou pokládat jen v uzavřených objektech na místa výskytu hlodavců. Nástraha se klade na deratizační misky nebo do jedových staniček tak, aby nemohlo dojít k ohrožení necílových živočichů, a aby nedošlo ke kontaminaci potravin a krmiv. Před položením nástrahy je nutné odstranit dostupné zdroje potravy hlodavců. Nástraha se pokládá do okolí nor, podél cest a zdrojů potravy hlodavců. Množství nástrahy a hustota rozmístění je závislá na velikosti populace a druhu škůdce.

Potkan a krysa - hromádky o hmotnosti cca 30 g ve vzdálenosti do 10 m od sebe.
Myš domácí - hromádky o hmotnosti cca 10 g ve vzdálenosti 2-3 m od sebe.

Vlastnosti
Tarin patří mezi akutní antiKoagulační rodenticidy. Hlodavci je velmi dobře přijimán a působí smrtelně již při jednorázovém požití, ale má i kumulativní účinky.

Mechanismus účinku
Po požití snižuje srážlivost krve, zvyšuje propustnost krevních cév a vyvolává vnitřní krvácení, které je příčinou úhynu. Úhyn nastává okolo 7-10 dne po požití nástrahy.

Při práci s Tarinem nejíst, nepít a nekouřit! Po práci je nutno si omýt ruce vodou a mýdlem. Příznaky otravy: Po několika hodinách až dnech se dostaví krvácení z nosu, úst, sliznic a pokožky, tvorba modřin, močení krve.

Skladování: 
Tarin se skladuje v originálnch neporušených obalech odděleně od potravin a krmiv. Chraňte před vlhkem, teplem a slunečním zářením. Nesmí být skladován s chemickými a aromatickými látkami, které by mohly negativně ovlivnit atraktivitu nástrahy.

Pozor! Jed na potkany, krysy a myši domácí! Obsahuje jedovatý antikoagulant Bromadiolon! Může ohrozit zdraví při požití a styku s pokožkou nebo sliznicemi! Chraňte před dětmi! Pro domácí zvířata a ryby jedovatý! Přípravek nesmí být použití jinak, než je uvedeno v návodu k použití! Nesmí být použit ve volné přírodě!

Po požití vypít cca 0,5 litru vlažné vody s 10 tabletami medicinálního uhlí a drážděním hrdla vyvolat zvracení. Při zasažení pokožky - důkladně omýt postižené místo vodou a mýdlem. Při zasažení očí prachem - řádně vymývat proudem čisté vody po dobu 10-15 minut. Postiženého vždy předat k lékařskému vyšetření s informací o poskytnuté první pomoci. Antidotem v případě otravy je Vitamín K 1 - Kanvit. Léčbu postiženého je možné konzultovat s Toxikologickým informačním střediskem.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Tarin GM granulovaná nástraha k hubení potkanů, krys a myší domácích 300 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká republika
IČO: 18201130
DIČ: CZ531123159